MrKrahujec

Dost silné. Něčemu podobnému se dřív říkalo osudové, nebo dokonce antické drama. Možná to leckoho udiví, ale já jsem si při tom spíš než na West side story vzpomněl na naši Maryšu od bratrů Mrštíku. Taky dokonale řemeslně vystavěný příběh. Opravdu, není nad klasiku! ()

PanPyzamo

Jsem velmi spokojen. Můj nejoblíbenější žánr krimi potřeboval zase ukojit a tak jsem chtěl zase nějaký kvalitní mafiánský počin a já jsem naplněn. Velmi mě to bavilo. Zažral jsem se do toho a co nevidět byl konec. Až mě trochu mrzelo, že to nebylo delší. Uteklo mi to rychle. Bavilo mě, jak hlavní postava v průběhu příběhu vyrostla a zkrátka chytlo mě to. Za mě skvělý krimi film, který doporučuji fandům mafiánské tématiky. 8,5/10 ()

Karbos

Kdyby to byla trilogie, byl bych nadšen, takhle to ale na mě působilo jako dobře zpracovaný úvod pro to hlavní, co má teprve přijít. Až před koncem jsem si uvědomil, že nic nepřijde, žádná katarze, žádný vzestup ani pád. Člověk čeká, že to konečně začne a začnou akorát titulky. A proto se ptám, tohle bylo vážně super intro na rozjezd, kde najdu další díly?? ()

jerabin

De Nirův režijní debut jako hrom. Jedinečný film, jedinečný herci, zachycená dobová atmosféra, dobová hudba, neúprosní mafiáni... Jeden z nejlepších mafiánských opusů. ()

MEdeline

De Niro tu ukázal, že nie je len skvelý herec, ale aj dobrý režisér (hoci to hranie mu ide o kusoček lepšie:)).....Moc pekný príbeh-zo začiatku vtipný, neskôr aj kruto realistický.Človeka hádam ani nemrzí De Nirova absencia v úlohe hlavného kápa(veď napokon za volantom autobusu mu to pristane:))-tejto úlohy sa zhostil Palminteri a je bohovský od hlavy až po ten jeho zvláštny prízvuk.Pekná hudba, tvrdí gangstri... a ešte pár nezabudnuteľných postavičiek preháňajúcich sa zaprášenými ulicami Bronxu-po toľkých superlatívach to skrátka nemôže byť na menejj ako *****:) ()

MasterFil

Režijní debut De Nira dopadl na jedničku.Chazz Palminteri patří k těm hercům,kteří mi jsou méně sympatičtí,ale tady odvedl poměrně slušný výkon a to nemluvím o mém asi nejlepším herci De Nirovi,který prostě špatně hrát neumí.De Nirovi dokázal velmi dobřě ztvárnit atmosféru v Bronxu šedesátých let,scénář je taktéž výborně odvedený.Tomuto velice citově natočenému filmu dávám plné hodnocení. ()

petrxx

Jednou jsem náhodou zapnul tv a přepnul na ČT2, kde zrovna ve filmovém klubu běžel Příběh z Bronxu. Je to film, který mě dokázal rozesmát a doopravdy mě vtáhl a to i přesto, že jsem ho viděl na černobílé tv. Herci, kteří se "motají" kolem De Nira jsou prostě super (Joe Pesci atd..), ale i samozřejmě samotný De Niro. Doporučuju vidět. ()

J.Bourne89

Chybí napětí a větší poutavost, ale to vše vynahrazuje pěkná atmosféra a skvělé herecké výkony a především hudba. ()

TunoNegro

Výborný příběh z dob nejkrásnější a nejšílenější Ameriky zároveň. Líčené prostředí je pro mne hmatatelnější-reálnější, než v případě Kmotra. Na to, že je to režijní premiéra teda klobouk dolů. ()

Dr.dogous

Pozor! Robert de Niro umí mafiány nejen skvělá zahrát, on o nich umí i točit. Mafiánská story je sice vděčné téma, nicméně pro mě trochu vyčpělé. Někdy naskočíš na svou životní dráhu, jak na tygra a už z něj nelze seskočit, zvláště když poctivá práce, je tak málo atraktivní. 76% ()

SpeedyL

Dobře psychologicky zmáknutá gangstarka, ve které se více mluví, více přemýšlí a méně střílí... I like this - 89%. ()

michael2684

Příběh z Bronxu je příjemný mafiánský film stojící na výkonech De Nira a Palminteriho, a proto je podle mě trochu škoda, že se spolu nestřetli víckrát. Ovšem největší vadou filmu jsou všichni ti mladí gangsteři, kteří mi byli tak nesympatičtí a štvali mě pokaždé když se objevili na scéně. Celý příběh doprovází příjemná hudba a milá minirole Joea Pesciho na závěr je takové malé plus. ()

Peenugirl

Aj ako režisér skvelý. Mafiánska tematika mu neskutočne pristane a vyzná sa ako to spraviť pôsobivo. Sonnyho štýl je švihácky a je to naozaj pán. Život chlapca gradujúci k finále, ktoré je tak trochu zrejmé... páčilo a veľmi... 85% ()

Mr.Hackels

De Niro jako odpůrce mafie? A ještě si to na sebe upletl sám? :) No dobrý! Docela mu to sedlo, ikdyž kdyby mi to někdo řekl před filmem (děj jsem totiž před shlédnutím nečetl), tak bych si to asi neuměl představit. Jsem holt zvyklý na mafiána De Nira. Ovšem Palminteri byl charizmatický gangster. Celé se to neslo na takové pohodové vlně a na to, že to bylo z prostředí mafie, to nemělo žádné peckové akční scény. Hodný strejda Sonny uděloval rady, otec Lorenzo taky a k tomu našeptávači kamarádi. No mladej měl bordel v hlavě, že jsem si to uměl představit a sžít se s ním. Navíc tady jsou zachyceny tokové ty rasistické začátky, kde je krásně vidět, že nenávist a násilí nejčastějc vznikají z blbosti. Je to opravdu na půlce cesty k pěti hvězdám, ale něco málo tomu chybí. 89,9% (: ()

corobis

de niro natočil podobný film ako film mafiáni z roku 1990 v ktorom hral aj on su tam podobne scény ale mne to nevadilo mam rad mafiánske filmy. ()

jurajpower

Zaujímavo spracovaná freska vývoja mladého chlapca v zložitom prostredí talianskej štvrti newyorského Bronxu. Calogero stráca kontakt s reálnym svetom, ktorý predstavuje jeho rodina a nahrádza ho priateľmi z mafiánskeho prostredia. Precitnutie prináša až tragický koniec jeho priateľov a pochopenie, že trvalá hodnota v živote je iba láska a rodina. ()

bergeron

Hej. Vy. Tento príbeh je moja srdcovka. Tento film má vždy čo do seba. Je to malý diamant vo svete tak veľkom. Roberto, áno. vzládol si to na výbornú. ()