Benjamin Franklin Gates (Nicolas Cage) obětoval celý život hledání bájného pokladu řádu Templářů, za kterým se bezúspěšně honilo už šest generací jeho předků. Konečně našel potřebnou indícii k jeho nalezení. Bohužel o ní ví i jeho nesmiřitelný nepřítel (Sean Bean), který má na poklad také spadeno. A tak začíná ten pravý hon, ve kterém zvítězí ten, kdo poklad najde dřív a navíc rozšifruje správný klíč. Která strana nakonec zvítězí? A existuje poklad vůbec? (Warner Home Video CZ)

LucTheGreat

Tuhle jsem před kolejí pozoroval srnku souložící se zajícem... Nenudil jsem se, ale přišlo mi to hloupé. Přestože srnka byla roztomilá a zajíc se očividně nebál, prostě k sobě nešli. Byla to sice dupačka, ale dupačky byly, jsou a budou, a to jistě více vzrušující (opravdu jsem hukot z trenek nezaslech, věřte mi!) ... A k takovéto souloži srnky se zajícem bych přirovnal Lovce pokladů... I když vlastně... Ta zvířátka mne párkrát rozesmála... ()

Nessos

Dobrodružné akční béčko s mými oblíbenými herci v hlavní a vedlejší roli (Cage a Bean pozn. autora), které ale sráží v hodnocení spousta, spousta a spousta technických chyb a děravý scénář. Všechno zkrátka vychází podle naprosto lineárně daného scénáře a to já nerad. Docela dobře se dají Lovci pokladů charakterizovat jako o dvě třídy horší Indiana Jones. ()

kubas369

Překvapivě dobré. Cage ještě ve formě, pěkná a inteligentní baba, docela směšnej pomocník a slušnej záporák, nějaká ta hádanka se taky najde a sakra velkej poklad tak o co jde?. Jediny co my u tohohle filmu chybělo byl popcorn ale to už je jen moje chyba. ()

Kubi21

Ještě jednou mi někdo řekne (manželka), že je to úplně to samé jako Indy, tak ho vezmu bičem po hlavě a hodím ho mezi hady a pustím valící se balvan. Tohle bylo tak unylé, roztahané a nudné. Všechno moc na efekt a rádoby záhady taky nic zábavného. Mám z toho podobný pocit jako otec hlavního hrdiny. Vždycky najdeš jen další nápovědu. Prostě plno slov, nějaké akční scény, které mi přišly dosti zdlouhavé a k tomu tupý pohled "kdysiborce" Nicolase. Slabé a téměř nezasloužené dvě. ()

helrohir

Podľa môjho názoru sa jedná o veľmi dobrý dobrodružný film s vynikajúcim hereckým obsadením. Nicolas Cage je plný charizmy, rovnako aj záporák Sean Bean, ktorému musíte trocha fandiť aj keď je "tým zlým", no a Diane Kruger je naozaj kus nádhernej ženy. Toto všetko vytvára pozoruhodný dobrodružný príbeh, ktorému nechýba akcia ani humor. Jediná moja výčitka sa vzťahuje k trochu natiahnutej dĺžke, ale inak je to fajn. ()

Havala

Po prakticky plné povinné sestavě scének, situací a všech možných pouček o tom jak má dobrodružný film vypadat postrádá National treasure jakoukoliv originalitu. Vše dobře dopadlo, nikomu se nic nestalo, dobří dostali co měli, špatní se dostali zase za mříže. Něco tak šedivého jsem dlouho neviděl, přitom z tohoto tématu by se dal udělat slušný velkofilm. ()

Wooke

Nová napodobenina Indianu alebo niečo úplne iné? Spočiatku to vyzeralo biedne, no nebolo to až také zlé, ako by možno hodnotenie napovedalo. Herecké obsadenie taktiež slušne, len ten príbeh dosť otrepaný. ()

brzozin

Dalsi film a la Indiana Jones, kolikaty uz. Mame tu par historickych artefaktu, ukryty poklad a neohrozeneho hledace, ktery chce bajny poklad ziskat drive nez konkurencni parta vedena superzlounem. Vsechny tyhle filmy jsou prakticky jako pres kopirak. ()

WolfIssen

Sice do sebe všechno až moc optimisticky zapadá a je naroubováno na historii USA, ale na druhou stranu se Nicolas Cage, Diane Kruger a Justin Bartha do rolí Lovců pokladů příjemně vžili a práci odvedli dokonale, stejně jako třeba Harrison Ford do role Indiany Jonese. Všechno je, jak se na tento žánr sluší a patří, chytře pospojováno kódy, šiframi, symboly a historickými mylníky. ()

Pitryx

Na Indyho to nemá, už pro prostředí kde se film odehrává, ale má to svěží děj, skoro vůbec hlucho a těch pár nesmyslů v klidu odpustím. Ženská postava naprosto zbytečná, hrdina ve vedlejší koleji Reily nic moc sympaťák. Podtrženo, sečteno = klidně mrknu zase znova. Zábava zaručena. Skvělá hudba. ()

JackBurda

Dobrodružný, svižný, akční a originální. Sympatická skupinka hrdinů a solidní skupinka konkurentů jdou po pokladu a o humor a zvraty není nouze. ()

donnovann

Film má slušné tempo, málo zbytečných scén a rozhodně nenudí. Pokud vypnete mozek a nebudete zde zbytečně přemýšlet co, jak, kdyby..užijete si vskutku dobrodružný snímek + Sean Beanna postava to přežila, což se mockrát nevidí. ()

Tominni

Sledujeme pátrání po obrovském pokladu Templářů, který se pokoušela rodina Nicolase Cagea najít po několik generací. Průlom v pátrání se povede až Nicolasovi po ukořistění originálu deklarace nezávislosti. Pak už prožijeme průměrnou podívanou, kde je sice trochu vtipu, trochu napětí, ale ne moc překvapení. Solidně odvedená práce, ale spíše jde o průměrnou podívanou. ()

Gamekeeper77

Svižně natočený film se slušnou dávkou akce, zábavy a skvělým obsazením. Samozřejmě spousta nedokonalostí a ješte víc nereálností, ale právě diky množství vtipu to člověk moc neřeší. Perfektní Bean a ješte lepší Voight. 78%. ()

PlayEasy

Tohle že mělo být něco jako nástupce Indyho? Blééé, tohle je akorát moderní akčňárna a tupárna, která měla i světlejší chvilky, které ale jenom občas problikly do té temnoty. A jelikož nejsme jen tak nějací filmoví milovníci, ale (dá se říci) recenzenti, tak hodnotíme i kvality filmu, které byly ještě černější než ona temnota. Střih jim asi nic moc neříkal :) 60% ()

MartinTerran

Klasický film o hledání pokladů přes mraky šifer a podobných vodítek. Film má spád a je napínavý jak kšandy i když každý tuší jak to asi dopadne. Ústřední trojice je skvělá (i herecky), chemie mezi nima funguje. Za mě rozhodně dobrý bijak. Hodnocení: 78/100. ()

cinema_cz

Lovci pokladů jsou přinejlepším průměrným a dosti uondaným mlácením prázdné slámy. Ale horší než průměrný dobrodružný televizní film zase nejsou. 40 % (Ondřej Vosmík, Ci 02/2005, str. 90) ___ 40 % (Ci 04/2008) ()

ostravak30

Zapomeňte na Indiana Jonese. Při tomto hledání se dozvíte něco z americké historie, ale rozhodně se nebude pobíhat někde v pralese, poušti nebo po starověkých památkách. Ben Gates cestuje mezi městy a honí se se svými nepřáteli po střeše. A též chce uloupit Deklaraci nezávislosti ve stylu Dannyho parťáků. Trochu jiné lovení pokladů je hektické pobíhání sem a tam, od klíče ke klíči od nápovědy k nápovědě. Chvílemi to nudí, chvílemi ne. I tak se ale Lovci pokladů stávají spíše oddychovou záležitostí na nedělní odpoledne, která svým pojetím sice nenadchne, ale též neurazí. O to víc mě překvapil obrovský úspěch filmu. ()

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

Co nového připravuje režisér Guy Ritchie?

19.01.2024

Britský režisér Guy Ritchie (Gentlemani, Rozhněvaný muž) v posledních letech nabral velmi zdatné tvůrčí tempo. Zatímco v loňském roce stihl představit v kinech akční komedii Operace Fortune: Ruse de… (více)

Zemřel Christopher Plummer

Zemřel Christopher Plummer

05.02.2021

Vrcholný Nicolas Cage

Vrcholný Nicolas Cage

17.11.2019

Kdy uvidíme páté Piráty z Karibiku?

Kdy uvidíme páté Piráty z Karibiku?

22.06.2014

Legendární producent Jerry Bruckheimer (Mizerové, Skála) už nedělá primárně pro studio Disney. Po několika finančních zklamáních (Princ z Persie, Čarodějův učeň, Osamělý jezdec) mu nebyla obnovena… (více)