Rychlý Stripes

• Jihoafrická republika Racing Stripes (více)

Podobně jako prasátko Babe, které se chtělo stát pasteveckým psem, má sen i Proužek, mládě Zebry omylem opuštěné v bouři potulným cirkusem. Proužek má sen vyhrát dostihy. A to ne ledajaké, ale rovnou nejslavnější dostihový závod světa: Kentucky Derby Open. Pruháček je zachráněn panem Walschem, trenérem koní a majitelem malé farmy. Na farmě se brzy seznámí i s ostatními zvířátky: poníkem Tuckerem, moudrou kozou Franny, potrhlým kohoutem Reggiem a dalšími. Také se spřátelí s Channing, dcerou pane Walsche, která má stejný tajný sen jako on. Oba dva, s pomocí svých zvířecích přátel, pak musí bojovat s předsudky a posměchem ostatních (Nejsi kůň!, Jsi jenom holka!), aby naplnili svůj velký sen: Vyhrát prestižní závod a porazit všechny ty ušlehtilé čistokrevné koně a namyšlené žokeje. (oficiální text distributora)

MATADOR

Velmi ale velmi obyčejný film pro malé děti. Kterému bych se nebál dát pouho pouhou hvězdičku za čas, který jsem s ním strávil. Ale pozor pokud uvidíte film hezky česky,tak Vás překvapí velmi pěkný dabing, ve kterém dominují sice méně známější dabéři, ale za to známí lidé např: čtveřice z "TELE TELE", Patrik Hezucký, ...Zkrátka u tohoto filmu se český dabing velmi povedl a vyzdvyhl ho trošku výše. ()

Aleee89

I když je zhola nemožné, aby zebra porazila dostihové koně, je to nereálné, i když děj byl přžedvídatelný a konec jasný od prvních chvil, odpouštím. Je to přece jenom film a chápu to. Chápu to hlavně proto, že tenhle film byl takový miloučký a dojemný, prostě všechna ta zvířátka strašně roztomilá, nechybělo trochu humoru... Je to ideální rodinný film, který vůbec není náročný a možná proto je tak kouzelný. ()

maverick10

Musim dat 4 hvezdicky a hned vysvetlim proc.Film Rychly Stripes je prumerny americky rodinny film. Normalne by ode mne dostal dve az tri hvezdicky. Ale co musim vyzdvyhnout vic nez film je cesky dabing. Mel jsem moznost videt film v originale a v dabingu, ac jsem zastancem originalu musim zde pochvalit praci Zdenka Mahdala.Myslim ze celkove cesky dabing je na velmi dobre urovni.Kdyz slysim napr. nemecky dabing tam mi hruzou vstavaji vlasy na hlave.Na tomto filmu se sesly nasi predni zijici dabingovi herci: pocinaje dabingovymi stalicemi v cele s Jirim Pragrem a v neposledni rade novi mladi dabingovi herci s vycnivajicim Patrikem Hezuckym v roli Pelikana a sehranym duem(vlastne triem)Suchanek,Genzer a Zilkova. Proto ty dve hvezdicky navic...... ()

Agent006

Ach, když ty filmy, kde figurují mluvící zvířata v prostředí americký farmy (jako prasátko Babe + spousta dalších a tenhle snímek), jsou tak hrozně šílený, a to ve špatným slova smyslu. ()

marcek

Zase další film o bluvících zvířatech alá Babe Galantní prasátko no a co. Film sám o sobě nestojí za moc, ale kvůli skvělému dabingu Richarda Genzera (moucha) a Patriku Hezuckému (pelikán) bych se na to klidně kouk ještě jednou :o) ()

dezorz

ZVieratskovska rozrpavka pre deti sa da súpravit aj bez animovania. Vedelo to priasiatku bajbe a vie to aj ta mala hrdnika z heroes. :) ()

shyster

Klasický rodinný film se zvířátky, taková rutinní práce. Máme tu roztomilé děcko, které všemu pomůže, zvířátko se snem a zbylé osazenstvo farmy, které rádo pomůže. Je to prostě takový průměr. Jenže teď si k tomu připočtěte, že já to viděl v 10hodinovém autobusu z Nikaragui do Kostariky, ve španělštině s anglickými titulky, s rumem a kolou a několik kámoši. To je pak teprve pořádná zábava. ()

C0r0ner

Na to, že to dabovala hovada z Tele Tele, to bylo dost slabé. A to ten dabing byl vážně skvělý a perfektně seděl (Genzer - moucha). Je to totiž neskutečně jalové, stupidní a amatérské. Už jenom ten scénář - zebra chce vyhrát dostih. Předpokládám, že se tímhle inspirovala Letadla (scénář je ctrl c ctrl v) a díky tomu dopadla stejně neslavně. 50% ()

BUD-SFIS

Pro deti to urcite ale nemyslim si, ze i dospeli v tom nic zajimaveho nebo ftipneho nebo dokonce trochu smutneho nenajdou. Nebyla to tak ani komedie jako spis hezky pribeh o velmi zlastnim snu jeste zvlastnejsiho tvora jako zavodici zebra. ()

U_S_O

Film určený skôr pre deti, s jednoduchým príbehom, ktorého koniec ste mohli tušiť už od začiatku. Ale to ostatné, to bola jedna vtipná hláška za druhou, neskutočne som sa bavil :) Český dabing akože vynikajúci, Genzer a Suchánek ako dve rapujúce muchy a pelikán s menom husa ala Patrik Hezucký - lepšie ani vybrať nemohli. A potom scény ako ilegálne nočné preteky koňov, či scénka s "kyslým dažďom" boli fakt úžasné :D MÁTE S TÍM ŇÁKEJ PROBLÉM KŘUPANI? (90%) ()

kvasiva

Celkem bláznivá komedie. Pohoda, klídeček, kávička, nohy nahoru a při nedělním odpoledni krásně odpočívat nad dostihy závodních koní a zebry :-) ()

MJMilan

Sice příběh hodně dobře předvidatelný, ale dívat se na to dalo. Pro dospívající děti přímo skvělý, pro ostatní příjemná oddychovka. Vcelku srandovní hlášky. ()

otík

Parádní dětská komedie se zvířátky ze statku a uvaleným nápadem - zebra porazí ty nejtrénovanější závodní koně. Ale proč ne, vždyť je to pohádka. Devízou filmu je výtečný český dabing a pobaví i skrytá paralela trénování zebry a závodního koně, která připomíná Rockyho a Ivana z Rocky IV. ()

LordSnape

Tenhle animák mě nějak minul. Nebylo to zase tak špatné. Rozhodně jsem se zasmál a pobavil více než třeba u všemi opěvovaných Aut. Potěšil mě i dabing Patrika Hezuckého. (Husa) ()

filmmovier

V dětství můj oblíbený film. Pelikán Husa v excelentním dabingu Patrika Hezuckého byl opravdu machr... Jinak je to příjemná rodinná zábava! A se zebrou! Dnes za ****, před pár lety by to bylo za 100%. ()

TO

Velice dojemně zpracovaný příběh zebry a její holčičí kamarádky (vždy skvělá Hayden Panettiere). Sice prostý děj, ale celkově nadstandartní dílko v žánru dětských filmů, které pobaví asi i většinu dospělých. Celý trénink a závod zebry s koňmi je moc pěkně komerčně natočený . Trikově velmi dobře zvládnuto. Hodně veselé je žvatlání všemožných zvířátek. Mě se tenhle příjemný a ohromně roztomilý film líbil víc jak Babe-galantní prasátko. Na tuhle zebru prostě nemá ani Seabiscuit. ()

Danny F.

Slabší kousek. Nějak mě tento film nevzal a nemohl jsem tomu přijít na chuť. Po dějové stránce to není nejhorší, ale něco se v tom nepovedlo a já nevím přesně co. 55% ()