Kancl

• USA The Office (více)
Ukázka z filmu 1
USA, (2005–2013), 75 h 18 min (Minutáž: 21–51 min)

Režie:

Ken Whittingham, Tucker Gates, Jason Reitman, Joss Whedon (více)

Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Angela Kinsey, Phyllis Smith, Kate Flannery, Creed Bratton (více)

Série(9) / Epizody(188)

Famózní komediální seriál o každodenním soužití nespokojených zaměstnanců v kanceláři společnosti Dunder Mifflin, které šéfuje zmatený Michael Scott. (Netflix)

derive

Britskou verzi mi zkazil Ricky Gervais, tak jsem se přestal dívat už během 1. sérky. Steve Carell na rozdíl od Gerveise není vůbec otravný a hraje to perfektně. Největší drtič je ale prostě Dwight. ()

uodevr

1. sezóna: Já se zas hloupě a tak zbytečně bál, že mého britského miláška mi amíci zprznili...a přitom je opak pravdou. On totiž tuten americký kanclík je v lecčem až děsivě identický tomu původnímu, přičemž originální nápady, vtipy a gagy vůbec nezaostávají, ba naopak. Například basketbalový zápas v pátém díle bez delšího rozmýšlení považuju za jednu z nejgeniálnějších a nejvtipnějších věcí, která kdy byla natočena. Je pravda, že mě poněkud děsí to množství dílů - neb na původním kanclu bylo mimo jiné krásné i to, jak krátký seriál to celkově byl a jak byla ona délka naprosto perfektní. Horko těžko takhle dopředu soudit, jestli už třetí sérií nebude tohle ztrácet dech. Nechám se překvapit se silnou vírou, že napříč všemi devíti sériemi nenabydu důvodu jít s hodnocením dolů. EDIT: Report po páté sérii - Genialita stále visí ve vzduchu a seriál stále dech neztrácí. Stejně jako nikterak neztrácí na návykovosti. Je pravda, že od druhé série dál je to už hodně americké, ale podíl Rickyho a Stephena je pořád znát. Nemluvě o tom, že i hercům samotným jejich komické potenciály stále rostou. A jak to vypadá momentálně? Nuže, pátý díl šesté série jednoznačně zatím považuju za nejlepší, neb mě nejen rozesmál zdaleka nejvíc, ale zároveň i příjemně dojal. "What an awesome party. I got six numbers. One more would've been a complete telephone number!" EDIT2: Bohužel, s odchodem SPOILER odešlo i značné množství šarmu a konzistence, kterými těch prvních sérií suverénně přetékalo, a tak jsou poslední dvě série vcelku hořkým zklamáním. Zejména pak ten nemístný patos v úplně poslední epizodě - nemám nic proti sentimentalitě, pokud mi jí ovšem někdo nerve do chřtánu. Nemluvě o tom, že k takovémuto finále napříč celým seriálem nic nespělo. Nulový buildup, ke kterému by tím pádem daleko lépe sedlo něco daleko střízlivějšího a uvěřitelnějšího. V tomto pozuruju zdaleka nejsilnější emeriknismus oproti původní Britské verzi - amíci to prostě MUSELI uzavřít přeslazeně. All that having been said, kvalita těch prvních sedmi sérií s přehledem válcuje slabotu těch posledních dvou, takže ta pachuť, kterou momentálně cítím, bude zítra zase pryč a já budu s blaženým úsměvem vzpomínat jen na to hezké. A ani tu jednu hvězdičku nestrhnu dolů! ()

Ostra

Definice toho proč je nejen americká verze The Office tak zábavná je těžko odhadnutelná. Atmosféra v DM je prostě tak strašně trapná, až to pro mě nepochopitelným způsobem překračuje meze zpátky na pole neuvěřitelné zábavy. K tomu samozřejmě přispěli neokoukaní herci a z Kanclu se stala záležitost koukatelná až do úplného konce. ()

Vera2613

Neuveriteľne skvelý seriál! Jeden z veľmi mála seriálov pri ktorom som sa dokázala z chuti zasmiať. Postavy sú veľmi sympatické a zábavné. Michael Scott je ten najsympatickejší idiot akého som kedy videla a každá postava má niečo do seba či už je to Jim, Dwight, Pam alebo taký Kevin.Štýl akým je to natočené mi veľmi sadol a tie pohľady do kamery sú skvelé! The Office mal občas aj dramatickejšie chvíle a taktiež má dokázal dojať k slzám. Po odchode Michaela to samozrejme trocha stratilo šťavu a nové postavy neboli práve príliš sympatické, ale dalo sa to prekúsnuť. Celkovo tento seriál považujem za jeden z najlepších a pre mňa osobne najobľúbenejších a každému kto ho ešte nevidel odporúčam! P.S. Najlepšia scéna bola keď Dwight založil v kancli požiar :D ()

mrclTV

Pozeral som to iba kvôli memečkám. Ale nie, je to fakt solídna zábava. Každý, ktorý sa len trochu obtrel o prácu v kancelárii bude vedieť, o čom to je. Skvelo vybrané karikatúry postavičiek a kvalitné vtipy, ktoré sú takmer vždy trefné. Občas niektoré časti vyfučia doprázdna, ale tak to niekedy býva, pri deviatich sériách po cca 20 častí, je ťažké uchovať si geniálnu kvalitu po celý čas. A nevadili mi ani výrazne zmeny v siedmej sérií, ktoré seriál posunuli trochu iným smerom. Office ostal v mojich očiach stále dobrý. Jeden z mojich najobľúbenejších sitkomov. ()

Ivuska91

Musím sa priznať, že na začiatku /prvé dve série/ som uvažovala, či so seriálom pokračovať. Musela som si zvyknúť na postavy a špecifický humor. Od tretej série som si "Kancl" tak zamilovala, že teraz po dopozeraní všetkých sérií je mi smutno, že skončil. Toľko sympatických postáv, úžasný dej. Tak v takejto firme by som chcela aj ja robiť, je to síce trošku nereálne, ale vždy keď som mala zlú náladu ma dokázali postavy (hlavne Michael a Dwight) tak rozosmiať, že až. Odporúčam tento seriál, diely sú krátke a veľmi vtipné. U súčasných komédií vidím problém v tom, že sa málokedy zasmejem, ale tu. Toto je naozaj bomba na zlepšenie nálady. ()

PlysovyMacko

Po prvom dieli konstatujem, ze sa na to nemozem divat. Taky vysoky level trapnosti sa len tak nevidi. To ako kamera snima zblizka a pokus o humor. Mozno tomu v buducnosti dam este sancu, ale nateraz to vzdavam. ()

carodejb

Chápem príťažlivosť tohto seriálu, i jeho čaro, ale pre mňa to nebolo nič extra, len taká výplň. Popravde, naozaj ma bavila až posledná séria, možno dve. ()

petisek

Myslíte si, že britský originál nič neprekoná a potom sa namotáte ako už dávno na žiadny seriál predtým. Spočiatku osadenstvo kancelárie považujete za zbierku exotov a neveríte, že si ich môžete obľúbiť a pri poslednom diele sa vám zdá, že sú to kamaráti o ktorých teraz prichádzate. Aj to je americký The Office, ktorý sa zaslúžene stal kultom. ()

Maniax

Ač je osmá a deváta řada slabší a v devátý jsem měl některý díly problém dokoukat, tak je to čistá láska, na kterou se nezapomene. ()

kubas369

9/10. Naprostá srdcovka s emocionálně uspokojivým koncem. I když objektivně musím uznat, že to má svoje slabá místa je to neuvěřitelně vtipné a každý kdo alespoň chvíli dělal v kanceláři bude mít takový ten pocit, že i když je to každou řadou ujetější tak mu je to tak nějak povědomé. Protože vztahy na pracovišti jsou naprosto uvěřitelné. Bohužel se produkci nepovedlo nikdy nahradit odchod Steve Carella. Další mínus pro mě byla postava Eda Helmse, která byla postupem času tak neuvěřitelně otravná až mě to začalo vytáčet ()

I.T.I.S

Fascinující. Geniální. Naprosté zjevení. Čirá magie. Humor léčí a Robert California je též výborná postava jako Michael Scott. ()

G3orgig

Po druhém shlédnutí a dlouhém rozmýšlení uděluji The Office titul druhého nejlepšího sitcomu všech dob po Přátelé (seriál) (1994) Existuje mnoho skvělých seriálů, ale aby některý z nich mohl být zařazen mezi ty nejlepších z nejepších, tak je potřeba přihlížet i ke kritériu "znovukoukatelnosti" a právě v tomto jsem si u The office zcela jistý. Nicméně po dvou letech od prvního shlédnutí jsem si to celé pustil znovu a bavil se úplně stejně skvěle jako napoprvé. ()

frxXx

Vďaka Netflixu v roku 2022 opäť objavený seriál. Celkom sa ľudia v mojom okolí a v práci na to namotali. Mnohé hlášky zľudoveli a gifka sa stali v pracovných chatoch nápomocnými. Určite aj vďaka tomu pre mňa nezabudnuteľný seriál. Ale keby dlho okolo filozofujem možno na 100% by to ešte nebolo :). ()

javlapippi

Začal som to sledovať počas choroby, keď som si povedal, že by nezaškodilo niečo jednoduchšie s kratšou stopážou epizód. Po necelých dvoch mesiacoch som dopozeral deviatu sériu, takže sa dá povedať, že ma to celkom chytilo. Niektoré série boli lepšie, niektoré horšie, niektoré postavy mi boli protivné, ale nakoniec som si ich obľúbil, prípadne aj naopak. Často sa balansuje na hranici trápnosti a pravidelne sa táto hranica aj prekročí. Ako celok to ale funguje, postavy sú dobre vymyslené (odkukané zo života) a chémia medzi nimi funguje. A tie pohľady do kamery a dokumentárne rozhovorové vsuvky sú dobrý nápad na oživenie. Bola to dobrá jazda, ale myslím, že si dám od amerických sitkomov dlhšiu pauzu. ()

Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením

20.04.2022

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

26.01.2022

Tak to vypadá, se si hvězdy seriálu Kancl dají menší reunion. Režisér a herec John Krasinski (Tiché místo, Tiché místo: Část II) totiž do své novinky IF čerstvě obsadil Stevea Carella (Sázka na… (více)