Útěk z vězení

• USA Prison Break (více)
USA, (2005–2017), 63 h 43 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvůrci:

Paul Scheuring

Hudba:

Ramin Djawadi

Série(5) / Epizody(90)

illilay

no zacala som to pozerat s nadsenim, postavy sa mi pacili... aj celkovo pribeh bol dobry... no postupne moje nadsenie opadlo ked sa mi zdalo, ze tempo pribehu sa trosku zvolnilo... mozno niesom spravny divak pre tento serial, no druha seria ma uz vobec nezaujala ()

karloskiller

Stává se to málokdy, ale je Útěk z vězení jedním z mála seriálů, u nichž je jejich patrná dějová vykonstruovanost lehce opomenutelná díky kvalitnímu zpracování . První série mi obrazně vyrazila dech . Od té doby jsem se pravidelně díval na každý díl . Tolik nervů, dějových zvratů a napínavých situací. Člověk si nemohl při sledování ani nachvíli oddechnout a pořád musel být v pozoru... a nikdy jsem nesnášel , že byla reklama (přestávka)  . Napínavý akční seriál kde jsem si oblíbil hlavně herce Wentworth Miller (Scofield) a William Fichtner (Mahone). Kde se snaží pomoct svému bratrovi na pomoc aby nešel na křeslo . Snaží se různě naplánovat trasy aby se dostali z vězení . Moje volba se víc jak pět hvězdiček . Útěk z vězení se mi jak mnoho jiným samozřejmě líbí a děkuji reřiserum , že vytvořily tak skvělý seriál… ()

hito

To čaro väzenia po 1. sérii odpadne a ostáva len útek. Po tom ako Micheal stratí súpera v podobe agneta FBI (Fichtnera) to nemá taký náboj a nejaká "spoločnosť" to nemôže nahradiť. Akcia napriek tomu ostáva do konca, ale to "čaro" už nie. ()

pepe10

Kdyby seriál skončil po první sérii, byl bych naštvaný, že neuvidím další díly, zároveň by však vznikl jeden z nejlepších seriálů vůbec. S přibývajícími díly se seriál stal pouze průměrným, který mi nestál ani za dokoukání. Škoda ()

YvLeZa

První, druhou i třetí řadu jsem úplně hltala. Michael Scofield je charizmatický a chytrý a dobře se na něj dívá. Skvěle udělaný plán vězení vytetovaný na těle je výborný nápad, stejně tak i samotný útěk. Víc mě zamrzela čtvrtá řada, která vlastně o útěku není. Tu bych radši vypustila a žila v domění s tím, že Útěk z vězení má tři povedené a suprové série. ()

skream

Naštěstí jsem začal tento seriál sledovat až když běžela třetí série. Vzhledem k napětí během první a druhé série bych nevydržel čekat týden na další díl. První dvě série jsem sledoval 8 dílů za den a to se mi u žádného jiného seriálu nestalo. Třetí série byla zbytečná a ve čtvrté nechápu proč oživili Sáru (nikdo ji stejně nechtěl zpět). K dokonalosti chyběla jedna hlavní věc. Rating 18+ a občas nějaké to sprosté slovo (podobně jako Shawsank). Ale i tak, za tu promyšlenost a napínavost 5 hvězd. ()

radek.896

4. série byla už hodně natahovaná, ale předešlé 3 byli vynikající, tak nemohu dát nic než 5*. Čtvrtou sérii jsem sice zkouknul jen na mobilu s anglickými titulky, jelikož jsem neměl už nervy čekat půl roku než ji Nova bude dávat, ale i tak to bylo strašně zdlouhavé (prý o 5 let později). Postavu T-baga si budu nejvíce pamatovat. ()

lahvi

Tendle odstartoval takovou tu serii "novodobejch" nadupanejch serošů. První sérku asi nic nepřekoná. Druhá taky šla. Pak už mě to nebavilo. Ale ta první forever.) ()

Eclipsis___

Jeden so seriálov, kde som si schuti zanadával pri každom "pokračovanie nabudúce". Dynamický, nepredvídateľný seriál, až sa divíte, čo všetko sa ešte môže posrať. Tak trochu nudnejšia posledná séria našťastie vyvážila akčná prvá , takže som nemusel ubrať hviezdu. Herecké výkony niektorých hercov, hlavne T-Baga a Mahoneho človeka doslova vtiahli do deja a spôsobovali miestami zimomriavky. 95% ()

VVee69

Najlepší dramatický seriál aký som videl. Pravda, že niekoľko vecí v poslednej sérií už bolo prehnaných ale inak nervy mi pracovali až do úplného konca a je to asi jediný seriál tohto charakteru čo som videl viac krát. Michael Scofield je proste pán. ()

insky

Prvú sériu som úplne hltal, pekne spracované, perfektný námet, malo to dej akciu, napätie. Z ďalšími sériami sa mi však vytratilo to zaujímavé, čo bolo v úvodných častiach, moc už to bolo naťahované. Tak či onak, dávam 4* nakoľko po dlhej dobe bol natočený slušný seriál. ()

BenNat

První série byla naprosto fantastická, každý díl byl skvěle propracován a nechybělo nic, takže mě to vždy připoutalo k obrazovce na dllouhé hodiny. Útěk z vězení se ještě tematicky nevyčerpal v druhé sérii, kde se lehce promněnili role záporáků, ale pořád to bylo velmi přitažlivé. Jméno seriálu bylo sice naplněno i ve třetí sérii, ale to už mi přišlo dost přehnané. Čtvrtá série už nebyla o Útěku z vězení, ale byla nesmírně chytlavá. Jen bych vyškrtla ty dva poslední díly, to už bylo prostě moc, takovou nástavbu si to nezasloužilo. Pokud bych neviděla třetí sérii a poslední dva díly série poslední, hodnocení by pravděpodobně bylo vyšší. Ubrala bych trochu Michalových zadumaných pohledů, trochu velezrad na všech možných postech v celé správě Spojených států, vražd a následných ospravedlnění, ale co - při závěrečných titulcích sem většinou nemohla dýchat a v nervozitě vydržela do začátku dalšího dílu, což je asi to hlavní. ()

da4n

Bezkonkurenční seriál, pro mě určitě top. Už samotný název byl prvním důvodem proč si pustit první díl, jelikož zbožňuji záběry z vězeňského prostředí. Úžasné zpracování. Perfektní děj. Wentworth Miller výborně ztvárnil hlavního hrdinu Michaela Scofielda, který byl tvůrcem veškerých plánů a útěků. Konec seriálu není sice příliš šťastný, ale Michael svůj úkol splnil. Doporučuji. ()

VarGi13

Som veľký fanúšik tohto seriálu.Od prvej až do poslednej série som s napätím čakal ako sa to celé vyvinie.Jednoducho paráda a neviem či ešte uvidím lepší seriál.Vrelo odporúčam ()

Proky24

první 2 série byla naprosto skvělé i 3 serií se dalo nechat strhnout ale 4 serie mi naprosto pokazila mínění o tomto seriálu. Ohodnotil sem 4 hvězdami ale to jen protože sem 4 serii nebral v potaz. Co se týče příběhu je skvěle vymyšlený a herci jako by se opravdu vžili do vězeňského prostředí. Odsouzený v cele smrti, bývalá feťačka nebo zoufalý bratr všichni jsou skvělý ovšem myslím si, že nejlépe svou roli zahrál Robert Knepper. Jeho ukázka psychopata a násilníka je dokonalá. Opravdu skvělý seriál myslím si, že každý si v něm najde svoje. ()

meyem

První série = dokonalost sama. Druhou jsem "přežil" Na třetí nemám odvahu se kouknout. O čtvrté raději ani neuvažuji. ()

Další tajemný thriller od režiséra Oldboye

Další tajemný thriller od režiséra Oldboye