Simpsonovi ve filmu

Simpsonovci FILM

The Simpsons Movie

Animovaný / Komedie

USA, 2007, 83 min

Seriálu jsem dal 4, takže filmu dávám taky 4. Ve filmu bylo opravdu hodně dobrejch vtipů a nejrůznějších narážek, ale opět se tvůrci nevyvarovali (stejně jako u seriálu) nějakýho toho moralizování. Třeba pitvání vztahu Barta a Flanderse mi připadalo úplně zbytečný a nudný. Pak nějaký ty kecy o rodině, atd... Celkově teda spokojenost, ale určitě to mohlo bejt lepší.(14.2.2008)

SIMPSONOVI natažení na celovečerní film. Spousta dobrých vtipů, pár slabších momentů a Tom Hanks, "kterým si americká vláda kupuje vaši důvěru." To byl jeden z nejpřesnějších simpsonovských vtipů všech dob! "Můžete mě pohladit po hlavě pane Hanks ..."(16.8.2007)

Rozpočet $75miliónovTržby USA $183,135,014Tržby Celosvetovo $527,071,022Tržby za predaj DVD v USA $97,381,136 //počet predaných kusov 5,725,254║ Na to že seriál až tak moc nemusím, som sa dosť slušne na tom zabavil. /videl v kine: 70%/(5.8.2007)

Homer: Spider vepř, Spider vepř.. umí hlavou dolů lézt.. Umí též sítě plést, promiňte jsem se splet. Už k Váááám letí Spider vepř.... Marge: Kde se vzali ty pracečí stopy na stropě? :-))))(31.3.2009)

:::::::::::::::::::::::::::::: Smál jsem se od začátku do konce. I teď se ještě směji ! Chi chi ......... ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(5.2.2009)

• - Když Homerovi volá Lenny, že je koblihárna zavřená, je v pozadí vidět Hans Moleman, jak stojí v řadě. Ale když Homer jede hodit silo do jezera, tak Hans stojí u jezera a drží ceduli. Ve svém pokročilém věku to nemohl stihnout. (CrypzzXD)

• - Scéna na Aljašce odkazuje na válečný film Bílé peklo. (StrYke)

• - V autě, kde převáží Simpsonovi zpět do báně, má Líza saxofon. Při útěku ho však u sebe neměla. (Kroup4)