Simpsonovi ve filmu

Simpsonovci FILM

The Simpsons Movie

Animovaný / Komedie

USA, 2007, 83 min

Neuveritelnej hyper mega masakr. Ale zacnu s tema drobounkejma vytkama. Spousta postav se tu jen mihne, coz je skoda, par jich slo vyuzit vic a film moh bejt klidne delsi. Tolik vytky. Animace je vylepsena, takze treba bortici se dum nebo pochod s pochodnema vypada skoro jak 3D, ale nastesti to je vse 2D a tak super 2D film tu od Spongeboba nebyl. Pak hudba, zazni tu vylepsena uvodni pisnicka a pak spousta dalsich super songu. Co se tyce pribehu, ze zacatku to jsou spis takove scenky, ale zhruba v momente, kdy se objevi sud s hovnama, tak se zacne odvijet pribeh, kterej drzi dobre po hromade. Jinak samotny vtipy jsou tu tak kazdejch 5 sekund a vetsina je naprosto dokonalejch a tentokrat si dovolili tvurci i ostrejsi veci, jako Bartovo bimbas nebo fuckujici Homer. Tohle je proste absolutni must see zalezitost a to nejen pro fandy serialu. Jeden z nej animovanejch filmu vsech dob. Doufam, ze bude dvojka.(26.7.2007)

Rozpočet $75miliónovTržby USA $183,135,014Tržby Celosvetovo $527,071,022Tržby za predaj DVD v USA $97,381,136 //počet predaných kusov 5,725,254║ Na to že seriál až tak moc nemusím, som sa dosť slušne na tom zabavil. /videl v kine: 70%/(5.8.2007)

• CheGuevara

Homer kdysi v jedné epizodě prohlásil na adresu šášy Krustyho své táhlé "Nůůůůda" a pak oznámil, že jde radši vařit. Je opravdu zarážející, že se mi po polovině filmu chtělo říci to samé. Tvůrci znatelně vyměkli a místo ostrého humoru se mi dostalo spíše staromilské recyklace gagů ze seriálu. Když už se tvůrci snažili nějak reflektovat současnost, zbylo z toho pouze laciná póza bez úderného a originálního nápadu. Na druhou stranu tvůrčí tým kolem Groeninga je na tak vysokém Olympu, že přestože jejich pád byl velmi strmý, tak stále je jejich film spíše nadprůměrem nad ostatní produkcí, jen kdyby se to nejmenovalo Simpsnovi.(12.11.2007)

Jako fanynku Simpsonových na ně nedokážu říct nic moc špatného..bylo to simpsonovsky božské..! Ikdyž seriál je samozřejmě seriál, že..(18.3.2011)

Jsou to Simpsonovi? Jsou. Jenže mají v sobě děje tak do dvou epizod a stopáž delší. Tým se as naučil vyprávět úsporně, aby do krátkého dílu vecpal co nejvíce, ale filmu tahle ctnost škodí. A zdá se mi to nebo jsou Simpsonovi stále mentorštější a mentorštější? Silné ***.(4.10.2010)

• - Spoiler: Po rozbití báňě se dostal Cargill do Springfieldu nelogicky rychle. (Kroup4)

• - Při testování bariéry si starosta přivolá Cletuse, aby něco vhodil do jezera. Ten přichází s prázdnýma rukama, avšak v dalším záběru má v ruce krysu. (Kroup4)

• - Nápis Springfield je při položení báně poničen. Když Homer jede na motorce zneškodnit bombu, je poničen úplně jinak. (LindaKola)