Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů se dočkal i celovečerního filmového zpracování. Populární rodinka Simpsonových ze Springfieldu tentokrát čelí globálním výzvám a Homer provede nejhorší věc svého života... Homer totiž do jezera vypustí jímku s exkrementy svého oblíbeného pašíka. Pro springfieldské jezero, které už takhle slouží jako oblíbená skládka občanů a dosahuje maximálního stupně znečištění, je to poslední kapka. A je to i poslední kapka v poháru trpelivosti prezidenta. Ten se proto rozhodne nepohodlné město zcela izolovat pod speciálním skleněným poklopem a oficiálně ho vymazat ze všech map. Jenže s tím se Homer smířit nehodlá… (TV Prima)

Moviemaker

Film urcite zaujme a podivat jsem se na nej musel uz z fanouskouske povinnosti. plno vtipku ale pripadal jsme si jako v delsim normalnim dile.David Silverman mohl pojat film jako strasidelny dil myslim ze by zvedl hodnoceni ()

Mihail123

Seriál nemusím, ale vo filme niektoré vtipy fungovali perfektne ale niektoré sú len varením z vody. To čo som čakal som aj dostal, teda perfektnú zábavu po celých cca 87 minút. ()

sskrblik

Takový přetáhlejší díl Simpsonů s originálními nápady. Určitě tvůrci nic nezkazili a film má všechno co má mít. ()

lucascus

Super. Když jsem se dozvěděl, že by tito žlutí človíčkové měli vystupovat ve filmu, nevěřícně jsem kroutil hlavou - o to více mě překvapil fakt, že ve filmu jim to pasovalo možná i více než v seriálu. Zábava na entou! ()

Fakipics

Čtyřhvězdičkové hodnocení pouze z nostalgie, protože po druhém shlédnutí, jsem se u filmu nudil asi jako velryba v říji. Prostě moc dlouhé a vyšperkované do míry, kterou nemůžu ani cítit. Je to jako jablkový koláč, člověk to zkusí jednou, zasměje se a podruhé už si říká, že potřebuje ženskou. Takže bych rád zůstal u seriálu a koláč příště vynechal. ()

hroubek

Když, jsem Simpsonovi ve filmu viděl poprvé, tak jsem byl zklamaný, jelikož jsem čekal mnohem více, ale s každou další projekcí mě to baví čím dál více. Prostě vím co dostanu a tak nějak si některé vtipy a skryté narážky vychutnávám více a více. Není to bezchybné, ale pokaždé mě to moc dobře baví, což nemůžu říci o každém animáku, a zvláště o tom, který má minimálně přes dvacet řad za sebou. ()

-ELFKA-

Sú to Simpsňáci a ja im dám hodnotenie podla toho ako ich mám rada. Vo filme boli silnejšie aj slabšie momenty. Rovnako ani všetky epizódy neboli vždy bezchybné. Film nebol lepší ani horší ako seriál, ale boh chráň tvorcov aby sa o niečo podobné ešte niekedy pokúšali!! Myslím, že další film by už nebol tak pozitívne vnímaný. Priznajme si, že žltá rodinka sa naozaj ovela viac hodí do kratších epizód ako do kina.. ()

cross

****1/2 - Jestliže máte seriál s touhle poťouchlou animovanou rodinkou na každodenním jídelníčku, či třeba ho jen máte prostě rádi, Simpsonovi na velkém plátně vás jednoznačně potěší a královsky pobaví... Je to sice trochu něco jiného než prodloužené sledování více televizních dílů, ale ve výsledku změna není až tak markantní jak bych čekal - a to beru jako největší plus. Film začně a vám vyskočí úsměv na rtech - Simpsonovi...a v kině!!! Spousta velmi podařených vtípků propletených jednoduchým seriálovým dějem je velmi vydařenou koláží všeho co od Simpsonových čekáte... Takže bravo páni tvůrci... ()

Pupidyk

Jelikož mi dvě náctileté dívky zcela zkazily zážitek z filmu nejsem schopen hodnotit. Inu, když Vám někdo u ucha vydává zvuky jako kdyby je házel do vody, moc Vám to na radosti nepřidá. Příště jdu do první řady ()

Spock

Sympatická rodina opět na scéně, tentokrát ovšem v celovečerním provedení. Ekologická tématika je pojata vtipně a já se několikrát opravdu nenuceně zasmál. Nesmím zapomenout na velkou spoustu narážek. Pro fanouška seriálu milé překvapení. ()

horacko

Tak ako moc milujem seriál, tak moc milujem aj film. Sú to proste stále Simpsonovci. Či už trvajú 20min alebo 87min. Stále ti istí skvelí Simpsonovci, ktorých máme tak radi a ktorých hlášky nám vedia poriadne poštekliť bránicu. ()

jitrnic

Mizerný odvar, ze Simpsonů se stala v podstatě bláznivá komedie. Simpsonovi ve filmu nesnesoui srovnání nejen se South Park , Peklo na zemi (což je, uznávám, hodně vysoká laťka), ale ani s celovečerními Futuramami (jíž jsem narozdíl od Simpsonů nijak zvlášť nesledoval). Simpsonovi jsou pro mě mrtví, ()

Ichabod

Simpsons mne nijak zvlast nedostavaji uz delsi dobu v serialove podobe natozpak pri trojnasobne stopazi. Foru je tu dost a dost, ale tech co opravdu rozesmeji jen par, proti tomuto je film z Futuramy Bender´s big score fory primo napechovany a bavil jsem se u nej vice. ()

IvyH

Jen kvůli úctě ke geniálnímu seriálu nedávám hvězdičky tři... Simpsonovi mají zkrátka větší švih v krátkém seriálu než na filmovém plátně. ()

L_A_D_A_S

Seriál mám hodně rád, téměř jsem s ním i vyrůstal, a proto byly možná moje očekávání moc vysoké..pro mě celkem zklamání.. Simpsnovi ve filmu se seriálu vyrovnají jen v jedné věci...a to v počtu vtipů...škoda jen že film má 4x větší stopáž.. ()

Ravi

Výtečná zábava, ostatně jako seriál, ale ničím víc tento film bohužel není. Vyčpělé a průměrné, v porovnání s Futurama filmy jednoznačně horší. Ale pro fandy a obdivovatele žádné zklamání. Přidání barev a plastycity Simpsonovým jednoznačně prospělo. Dávám 65% = 3/5 ()

Zlaté glóby vyhlášeny, ale nepředány

13.12.2007

Český pirát Simpsonových byl dopaden

Český pirát Simpsonových byl dopaden

22.08.2007

Už je tomu skoro měsíc, co na internet unikla exkluzivní pirátská nahrávka snímku Simpsonovi ve filmu s českým dabingem. Což není ostatně nic neobvyklého, takových kinoripů (ilegální kopie filmu… (více)

LFŠ 2007 je tady!

LFŠ 2007 je tady!