Texaský masakr motorovou pilou: Počátek

Texaský masaker motorovu pílou: Počiatok

Horor / Thriller

USA, 2006, 91 min

• Djoker

Během filmu jsem se v klidu najedl a chodil po baráku bez většího svícení, to jen dokazuje, jaká to je šmíra. S předchozím dílem se to vůbec nedá srovnávat. Je to hrozně tupé, bez atmosféry a pokus o styl humoru Roba Zombieho je střelou úplně mimo.(2.7.2011)

• obitus

Sterilní, nesympatické a vrcholně nudné. Série TCM je v hajzlu stejne jako Hellraiseri, jen to stoji vic penez. Tam kde si mohl divak originalu predstavovat jak to vse asi zacalo, prichazi Beginning s polopatickym vysvetlovanim a trapnymi postavami. Film zcela splyva s remakem a stejne jako v nem, ani v Beginningu neni jedina scena, ktera by byt jen trochu stala za zminku. Horrorovy zmar.(17.1.2007)

• Jara.Cimrman.jr

"Sakra! Zrovna jsem zabil šerifa i s úřadem." Na počátku byla jatka. Tedy zavřená jatka a Thomas neměl žádné maso, které by odděloval od kostí. Ještěže má milující rodinu a ta mu dodá materiál. Já tedy krájení lidí nemám v oblibě a to ani z pozice, krájeného, krájícího a vlastně ani dívajícího se. Pro mne je tohle prostě jenom nudný a zbytečný film, ve kterém jsem se ani jednou nezapotil, nezasmál ani jsem si necvrnkl do trenek.(4.1.2016)

65%(26.5.2010)

• POMO

Oproti predošlému opusu akčnejší scenár a lepší záver, no tvorcovia znovu zabudli, že hororový fanúšik a úchylný magor sú dve rozdielne veci. Toto nie je film pre hororových fanúšikov. My money says this shit aint going nowhere.(22.2.2007)