poster

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek

 • USA

  The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

 • Slovensko

  Texaský masaker motorovu pílou: Počiatok

Horor / Thriller

USA, 2006, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  ***

  "Texas Chainsaw Massacre" - jedno z kultových diel horrorovej produkcie. Pôvodný film režiséra Tobe Hoopera z roku 1974 je klasikou tohto žánru. Mne sa hodne páčil aj remake Marcusa Nispela, ktorý natočil v roku 2003. Ten ma vtedy fakt prekvapil. No a spokojný som aj s týmto filmom s podtitulom "Počiatok". Zodpovie otázky, aký má vlastne pôvod Leatherface, ako prišiel šerif Hoyt ku svojmu oznaku a o svoje zuby, slizký strýko Monty o nohy, ako sa z buranskej rodiny Hewittovcov stali beštie. Stále sa však jedná o hodne ostrý vyvražďovací horror plný kriku, bolesti, krvy, brutálneho násilia a smrti. ***(27.5.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  *

  "Sakra! Zrovna jsem zabil šerifa i s úřadem." Na počátku byla jatka. Tedy zavřená jatka a Thomas neměl žádné maso, které by odděloval od kostí. Ještěže má milující rodinu a ta mu dodá materiál. Já tedy krájení lidí nemám v oblibě a to ani z pozice, krájeného, krájícího a vlastně ani dívajícího se. Pro mne je tohle prostě jenom nudný a zbytečný film, ve kterém jsem se ani jednou nezapotil, nezasmál ani jsem si necvrnkl do trenek.(4.1.2016)

 • ripo
  ***

  Tvorcovia filmu vraj museli vystrihnúť hneď niekoľko brutálnych scén, len aby to malo prístupnosť "R" .... Kua, to čo tam muselo byť ? Veď celá druhá polovica filmu je o tom, ako Leatherface preniká svojim inštrumentom skrz každým, čo sa mu pripletie pod nohy .... Až príliš mnoho brutality na úkor príbehu.(13.4.2009)

 • Xmilden
  ***

  Na Liebesmana trošičku měním názor, k lepšímu. Tento nepřiznaný druhý díl stojí hodně na opět skvělém R. Lee Ermey, který opět trousí jednu perlu za druhou, aby nakonec dostal solidně naloženo. Klikovat bych s tím chlápkem určitě nechtěl. Krvavé to jinak je, napínavé ke konci taky. Jordana bohužel není Jessica Biel. Úchylný Texas zase jednou obživl. 50%(7.7.2015)

 • choze
  *

  Nuda, nuda a ještě jednou nuda. Tak to dopadá, když se místo podle scénáře točí podle hromady zakrvácených vnitřností a zlatý filtr to nespasí. Znechuceni sice budete, ale bohužel znechuceni zoufalým nedostatkem nápadů filmových tvůrců, kteří už po x-té prefabrikují totéž, aniž by to bylo jen trošičku zábavné. A tak se nabodává na hák a řeže motorovou pilou a divák zívá a zívá, projíždí film rychloposuvem a ještě si průběžně čte na netu recenze na něj. Cesta na Počátek je jako celý film odfláknutá a fádní a jediným dobrým tahem bylo vystavění filmu kolem postavy šerifa v podání skvělého R. Lee Ermeyho.(30.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace