poster

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek

 • USA

  The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

 • Slovensko

  Texaský masaker motorovu pílou: Počiatok

Horor / Thriller

USA, 2006, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djoker
  *

  Během filmu jsem se v klidu najedl a chodil po baráku bez většího svícení, to jen dokazuje, jaká to je šmíra. S předchozím dílem se to vůbec nedá srovnávat. Je to hrozně tupé, bez atmosféry a pokus o styl humoru Roba Zombieho je střelou úplně mimo.(2.7.2011)

 • obitus
  odpad!

  Sterilní, nesympatické a vrcholně nudné. Série TCM je v hajzlu stejne jako Hellraiseri, jen to stoji vic penez. Tam kde si mohl divak originalu predstavovat jak to vse asi zacalo, prichazi Beginning s polopatickym vysvetlovanim a trapnymi postavami. Film zcela splyva s remakem a stejne jako v nem, ani v Beginningu neni jedina scena, ktera by byt jen trochu stala za zminku. Horrorovy zmar.(17.1.2007)

 • Psema
  **

  Blbost kolosálních rozměrů, která nemá žádný scénář a všichni jen čekají, jak brutální bude další masakr nevinných teenagerů. Na to jak je film dlouhý (krátký) to byla děsná nuda bez atmosféry, která mi připadala nekonečná. Důkazem kvalit je, že na projekci přišlo 6 lidí a na konci jsme zůstali 4 mušketýři a všichni dosti ospalí. Další díl už prosím ne. 30% za brutalitu a pěknou Jordanu Brewsteru v těsných džínech. :)(6.11.2006)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Steve Jablonsky: 1. Leather Face ,2. He's A Bad Man ,3. Erin And Kemper ,4. Hewitt House ,5. Driving With A Corpse ,6. Kemper Gets Whacked/Jedidiah ,7. Crawford Mill ,8. Interrogation ,9. Andy Loses A Leg ,10. You're So Dead ,11. Hook Me Up ,12. My Boy ,13. Morgan's Wild Ride/Van Attack ,14. Mercy Killings ,15. Prairie House ,16. Final Confrontation ,17. Can't Go Back ,18. Last Goodbye ,(13.5.2011)

 • Lima
  odpad!

  Filmové pomeje. Doporučuje 9 z 10 masokombinátů.(10.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace