Ils

Pollini

Jedna velká nuda od začátku do konce. Atmosféra 0, samé očekávatelné záběry, zdlouhavé prostoje, naprosto nesmyslná reakce organismu na sklo v zadnici v případě, že je člověk takto vyděšen. Já jsem ale necítila nic. bylo by mnohem lepší, kdyby se věnovali pohnutkám hlavních záporáků, protože jse to celkem zajímavé téma a za to je i ta jedna hvězdička. ()

Jackof25 odpad!

Děsí mě komentáře podemnou typu "Fuj, skoro som sa pos-ala od strachu." nebo "Vynikající horor" tento film je jeden z nejhorších, které jsem viděl. Jediné čeho jsem se ve filmu bál bylo, že snad nikdy neskončí. Naprosto nudná atmosféra """SPOILER""" (kromě honičky v domě). Navíc film je plný chyb..třeba klika u dvěří která byla ženou utržena tam v jednom záběru znova je a pak zase není a pod. Na konci filmu jsem si říkal, že skutečnost byla asi stejně tak nudná jako je film. Teď opravdu. Není se tam čeho bát ani lekací scény tam nejsou (asi 3-4) a velmi lehko předvídatelné. Naprostý výsměch fanoušků hororu. Nevím kde tenhle film vzal tak vysoké hodnocení. Asi tady zafungovalo stádní chování a nikdo opět nechce jít proti proudu (až na pár vyjímek "canakja" atd) Tento film je naprostá ztráta času a lituji, že jsem ho kdy viděl. ()

Straspytlik

Pohádka o smečce malých rumunských indiánků, které vůbec, ale vůbec nezajímá, že chcete jen spokojeně žít. Ne neuvěřitelně film vznikl na základě skutečných událostí. ()

Blood311

Tohle byl fakt jeden z nejhorších "filmů" co jsem kdy viděl. Upřímně moc nechápu, jak může mít tak vysoké hodnocení. Ohranej scénař, klasika dům v lese, útěk, blbost, blbost a zase jenom blbost. Ani strašidelný a lekavý to nebylo. Příšerný. ()

Protentoucel

Ze začátku docela zajímavé, proto jedna hvězdička, mělo to docela našlápnuto na dobrý film, ale nakonec se z toho vyklubal přiblblý a absolutní nesmysl. Jako nějaká parodie sebe sama. První třetina tedy docela ušla, druhou už jsem měl trochu podezření, protože útočníci měli asi teleport a termovizi, jinak nechápu jak mohli vědět kde kdo je a taky kdo je kdo a být tam tak rychle, asi i četli myšlenky, třetí třetinu jsem se slzami v očích z nezastavitelného smíchu z té trapnosti už jen předpovídal že ať se oběť pohne jakýmkoliv směrem bude utíkat jakkoli rychle a jakkoliv daleko, stejně pronásledovatelé přesně ví kde je a neslyšně ji dosprintují a předběhnou a překvapí... i když jak by mohli vědět kam jejich oběť utíká když už ji nevidí a neslyší a jsou kilometr za ní, jak by mohli vyrazit přesně tím směrem v tak velkém rádiusu, když normální člověk v lese jednoduše neudrží přesný směr když nemá kompas ani kdyby se podělal, prostě asi ji měli označenou nějakým čipem a schovávali před očima kamer něco jako GPS, které jim ukazovalo kam mají běžet. Samozřejmě mi nemohla uniknout jistá ÚPLNÁ podobnost s filmem Jezero Smrti, které je až na pár výjimek DO PUNTÍKU stejná blbost a proto nechápu proč je tonto film Ils mezi podobnými s filmy jako je Nenávist, Kruh nebo Insidious, kde jsou duchové a nadpřirozeno, když tady jsou jako útočníci normální děcka, to je přece ÚPLNĚ MIMO!!! A i přes mé opakované zkoušení tento film dát do podobných s Jezerem Smrti to prostě nejde, a zůstává, pro mě z nepochopitelných důvodů, stále mezi duchařinou :D ()

gfrusvk

Zo začiatku hutná atmosféra bez následnej ľakačky, ktorá zafunguje prvý krát, aj druhý krát, a možno aj tretí krát. Lenže takto sa to opakuje dokola a furt, tieto výstrely naslepo prestanú po chvíli baviť. V polke som mal na pár sekúnd pocit že sa to uberie brutálnejším smerom, nestalo sa, ďalší falošný poplach... No a v poslednej tretine mi to bolo až trápne sa na tento exkrement pozerať.. To už sa ubralo smerom Tom&Jerry, naháňačka útočník a obeť štýlom že obeť pobehne pár metrov v lese, sadne si na zem a začne čakať kým ju útočník dobehne, keď už majú očný kontakt zas trochu odbehne a zas počká... A toto má byť seriózny horor vážení... po chvíli mentálneho mučenia sa dopracujeme k najhoršej pointe akú som videl tento rok... Najväčšie pozitívum ? snáď že to má 70 min a nemusel som sa na tento humus pozerať ani o minútu dlhšie... Inak tí dvaja majú riadne dobrý haus, len to podkrovie je veľké ako dva-tri bežné byty. Určite si to môžu dovoliť učiteľka a neúspešný spisovateľ čo celý deň gemblí na kompe microsoft pinball... ()

Deacon59

Absolutně perfektní záležitost. Atmosféra hutná jako prase. Pointa jednoduchá, ale o to víc silná. Doporučuji si o filmu nic nečíst a podívat se na něj večer a potmě. Husí kůže zaručena. ()

Beliel

Tohle mě bavilo. Přesně podle mého gusta. Žádná zbytečná omáčka kolem a jde se pěkně na věc. Filmařsky dobré a psychologicky výborné. Film začíná pozvolna a stále zvyšuje tempo, graduje, graduje, graduje, až to bouchne! Každou minutu jsem si přál, aby tu ženskou nakonec...ale ať se každý přesvědčí sám. Dobrý film. ()

Jarmila68

Dala bych hvězdy dvě,ale páč to má oslovit lidi aby si dali sakra větší práci s výchovou harantů,tak dávám tři.Zajímalo by mě jak Ti haranti žijí dnes.... ()

Orsi

Čekal jsem hodně, dostal jsem málo, hodně málo. Hlavní herecká dvojice byla sympatická, nicméně to nestačí. Naštěstí má film opravdu krátkou stopáž a tak se nebudete nudit dlouho. ()

BStone

O manželích, kteří si nechtěli hrát... Francouzi (a Rumuni) opravdu umí řádně děsit a tento film je toho důkazem. Silná atmosféra, celý film si drží napětí a má koule. Americký film "Oni" z roku 2008 s podobnou tématikou a stejným názvem je proti tomuto nářezu směšný blábol. 80% ()

Dalajlada

Hustá atmosféra psychologického teroru a nepřetažená stopáž udělaly z tohoto filmu naprosto parádní podívanou. Navíc to není úplně přitažené za vlasy a scénář se též povedl. Atmosféra se místy dá úplně krájet. ()