Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

Deyw

jen kvuli henry rollinsovi...je to typek! to ostatni je uplny hovno, ale zase sem si vzpomnel na kamarada, kdyz jsem videl na konci tu rodinu psychopatu jak vecerela, a koukala se na tv, takze za dva! ()

Cedr

Oproti předchozímu dílu mnohem víc nadsázky (někdy možná až příliš, protože ne vždy jsou vtipy skutečně vtipné), ale v jádru docela podobné. Tedy aspoň ten základní recept - tj. nahánění sličných holek po lese, následné porcování a konzumace :) Tohle téměř céčkové "béčko", ale stále plní svůj účel a nenáročného fanouška hororů zabaví. ()

maxxxim odpad!

Okomentovať takúto trotlovinu nie je vôbec ťažké. Scény predvídateľné a slaboduché, viem že tento žáner nie je zameraný na myšlienky veľkosti Lao-C, ale predsa si mohli dať autori trochu práce a zamyslieť sa nad tým čo vyprodukovali. Záber ako je dievčina poslaná do Valhalli jediným úderom sekery je fascinujúci.Hlavne to, že po nej ostanú na zemi dve simetrické polovice zakončené čínskou teniskou je fakt strašidelné. Ktovie čo bolo zámerom tohto "filmu", či pobaviť alebo postrašiť. U mňa vyhralo oboje postrašilo ma to tým, ako to nedokázalo pobaviť. Okopírované správanie hlavných hrdinov z iných podobných zlátanín je taktiež v podstate originálne. ()

Sfinkter

Proč alespoň takto nemohla vypadat jednička? Ze začátku si film na nic nehraje a jde se rovnou na věc - jistě, celá omáčka kolem reality show je levné křoví, ale mnohem více si vychutnáte samotné kanibaly. Scénář a hudba jsou o třídu lepší než v prvním dílu a dočkáte se i několika hlášek z úst ramboidního hrdiny, který působí sice ujetě, ale zároveň má nadhled a tudíž vám jeho postava nebude připadat trapná. Forma zabíjení je originální, což zjistíte ihned v úvodu. Levná vykrádačka klasických hororů, ale o hvězdu lepší než první díl - proto jsem byl relativně mile překvapen. ()

karlik4801

Rodina mutantů v západní Virginii žerou co se dá. Jediné co je široko daleko jsou turisti a v tomto případě štáb s účastníky reality show. Rambo, Joker, Alice a párek dalších lidí se snaží přežít. Častý smysl hororů, ale tady po nich jdou kanibalové, kteří jsou podle svého kultivovaní. Řádná vyvražďovačka na obou stranách. Scénárista si zaslouží pochvalu za nápad. Tento film má bohužel i své mouchy, ale to nejsilnější díl pětidílné série. ()

Lachtaan

První přímě nepřímé pokračování dneska už kultovní lesní vyvražďovačky už sice obsahuje pár technicky silně nezvládnutých nechutných smrtí, pro mnoho ortodoxních fanoušků tohoto subžánru se ale bude zásluhou občasné nahoty stále jednat o koukatelné béčko. ()

Beky

První krvavá scéná moji přítelkyni přivedla do komatu a tejden se mnou nemluvila!!...nebyl to týden, ale otočila se na bok a spala!! To byl fakt humus, nejsem na to moc zvyklej...přišlo mi to nechutný!! Dokonce tak nechutný, že jsem se těšil co bude dál!! A kromě jednoho vykouřenýho...chlapíka...a pár nechutných scén, nedostanete zase vůbec nic!! O ději nemá smysl mluvit!! Prostě stejné jako jednička, ale více krve, mnohem více krve...takže je to vlastně lepší!! Jednohupka ( slyšim p, píšu p:), která možná pobaví, jednou za čas nevadí a třeba i navnadí...k třetímu dílu!! Doufám, že bude, fakt bych rád věděl, jak ten malej hajzlík bude pokračovat v započaté práci...v genech to určitě bude mít a měl by to využít!!... objektivně 40%!! Jednou větou: Nechci další díl, protože bych zase na to čuměl:)! ()

oveckaoa

Veškerá originalita jde do háje. Jestliže byla jednička trochu napínavá a zajímavá dvojka je úplný opak. Vraždy jsou již x krát viděný a scény též ta večeře na konci je totální vykrádačka Texaského Masakru, který ji měl daleko lepší. Ten drtič masa nebo co to bylo pro změnu je vykrádačka Saw nemluvě o scénách tipu na někoho namířím a ono to nestřílí :-). Vrchol blbosti je ten Rambo, který ze sebe dělá velkého drsňáka načež ho zabijí úplně jak malé děcko. Režisér Joe Lynch neumí budovat atmosféru (tady ani žádná není) a ani herci nestojí za nic. Nemluvě o konci, který je tak stupidní až to bolí. Gore je samoúčelné a trapné. ()

Bobik9

První díl nebyla žádná topka ani v béčkovém žánru. Druhý díl jde v jeho stopách. Parta mladých lidí (naprosto nezajímavých), v lese. Postupně je vraždí ohyzdní nádoráci. Nápad s reality-show je ale plusovým bodem. to musím nechat. Masky mutantů se mi taky moc líbily. Tvůrci se nedrželi zpátky s odpornými scénami, což samozřejmě někdo ocení a někdo méně, nicméně já to oceňuji, že se nedrží zpátky, i když se mi to dvakrát nelíbilo. Suma sumárum je to ale horší průměr ve svém žánru. Lépe to obsadit a mohla by z toho být fajn záležitost. ()

demented

Mňam. Spočiatku som k filmu pristupoval mierne skepticky (predsa len jednotka nebol žiadny skvost a horory zahrávajúce sa s tématikou reality šou tiež väčšiou stoja za...). Po nudnej a blbej polhodinke našťastie tvorcovia zahodili predchádzajúci dej za hlavu a začali to mastiť hlava nehlava :) Priznám sa, že mierou brutality som bol veľmi príjemne prekvapený, dokonca v takej miere, že som bol schopný prekúsnuť aj "zábavné" kreácie hlavných protagonistov (nemyslím zmutovanú kanibaliu rodinku). No a posledný predtitulkovský záber ma dostal do kolien a včaril mi na tvári pobavený úškľabok :) Teším sa na trojku ;) ()

zdenny

Daleko lepší než jednička. Nebyla to jen hloupá, bezmyšlenkovitá honička. I "mutanti" již vypadali lépe. Dokonce u nich bylo možno rozpoznat i něco z normálních lidských vlastností - spíše citů. O krvavé pasáže nebyla nouze (ukousnutý horní ret na začátku byl fakt hnus - a ještě u takové šikovné holky). Vůbec jsem neuhodl, kdo tu krvavou řež přežije, což je taky dobře. Vedoucí - voják - taky splnil svůj účel, nebyl tam jen tak zbytečně, aby si pak zahrál na Ramba, celkem logicky byl vyřazen, ale svou práci odvedl. Myslel jsem si ale, že to přežije holka náhradnice. Dost mne šokovalo, že ji zlikvidovali a ještě tak nechutným způsobem. Dnes už člověk takovým filmům ani pořádně nemůže věřit. Nebo svému úsudku? ()

Petr23

Za prvé je to úplně jiné než jednička. Je zde lepší scénář, lepší kamera a ozvučení. Nápad s reality show se mi líbil, vraždy byly podle mě taky vcelku originální. Ale tvůrci si mohli odpustit ty až příliš přehnané nechutnosti, z některých mi bylo dost zle. Rodina mutantů mi sice přišla zajímavá, ale dále v jejich domě že se dívali na televizi a chovali se jako normální rodina mi přišlo hloupé. A ten konec, ten byl fakt trapnej. ()

Tereza666

No to snad ne?! WRONG TURN : DEAD END je snad ještě lepší jak první díl. Daleko více brutality, více herců, akce a rodinka se nám rozrostla. Výtečný horor! ()

Blue.Poison

Když to budu brát s velkou nadsázkou, tak se na to dalo dívat. Pokud to budu brát jako horor, tak dost hloupoučké. Od přehnaně vykreslených archetypů postav, přes poněkolikáté omílané schéma děje, až po rádoby brutální scény je to katastrofa. A konec mě místo napínání vyloženě nudil, což u hororů nebývá typické. I kdyby ty namyšlené spratky mutanti sežrali všechny, vůbec by mi to nevadilo. ()