Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

dyfur

.....nuž ak  tá reality má desať ľudí aj s účinkujúcimi....tak to potom aj tak vyzerá......hooodne umelo naaranžované.....pozrieť sa dá ,ale oproti Pach krve (2003) výrazne slabšie......to boli úplne izolovaný? nikto nejaký logistický tím nežiadal denné záznamy...nikto sa po nich nepýtal?....to až teraz sa "prebudili" tí "domorodci" ?.... ()

SonG

určitě lepší než první díl, a to hlavně díky Henrymu Rollinsovi, který si zahrál horrorového ramba:-) ()

jhr

O něco šílenější něž první díl ale stále zábavná podívaná na odreagování. Upřimně my tam ale chyběla Eliza Dushku díky která jsem se podíval na první Pach krve ovšem i tak to stálo zato. ()

ilemas

Dvojka je akčnější a brutálnější než jednička, ale strach nenahání. Je to spíše brutus na pobavení, místy opět vyvolává smích, spousta klišé a trapných dialogů. Dávám přednost hororům, které vyvolávají mrazení v zádech byť bez kapky krve. ()

Chen

Podle mého určitě lepší než jednička. Sice nechutné a velmi, ale velmi krvavé, na druhé straně je tu několik dobrých nápadů, u postav se těžce odhaduje, která umře, která ne, a i když hrátky s kamerou občas působí lehce amatérsky, tak většinou nabízí zajímavé úhly. ()

Martin741

Nic viac nez priemerne pokracovanie Wrong Turn 1, oproti ktoremu doslo k viacero zmenam. Zmenil sa reziser, namiesto Schmidta teraz Wrong Turn 2 reziruje Joe Lynch, ktory nema reziserske schopnosti svojho predchodcu. Zmenilo sa aj herecke osadenstvo, kde hral Desmond Harrington a vyborna Eliza Dushku, tu su herci nezaujimavi a miestami aj dementni - jedina svetla vynimka je Henry Rollins, ktory si to rozdal s bandou zdegenerovanych kanibalov v style Ramba. A tato drsna akcna cast v style Ramba sa mi lubila. Za tretie sa zmenil trojprstak, ktoreho vo Wrong Turn 1 hral iny /rozumej kvalitnejsi/ herec. Scenar k filmu je slabucky ... reality show v lese sa zmeni na skutocny boj o prezitie ..... LOL. Pre fanusikov hororoveho zanru sa tu vsak nachadza par efektivnych vyvrazdovaciek a gore scen+ exploitation. To je vsak len pre silne zaludky. Pacilo sa mi to, ze dobro zvitazilo nad zlom a kanibali boli pekne po zasluhe zmasakrovani za zlociny. Nic to vsak nemeni na tom, ze Wrong Turn 1 je zatial najlepsi diel serie. 76 % ()

rakovnik

Film, který si nehraje na nic více, než je. Celkem pobaví, už jen proto, že hlavní postavy (tím nemyslím kanibaly) jsou sympatické, děj rychle ubíhá bez zbytečných prostojů a čeká na nás i několik dost napínavých scén. Samozřejmě, těch brutálních je přehršel. ()

Jino

Opět se setkáváme se s zmutovanýma kanibalama, kteří jsou dychtivý po masu a patřičně ulítlí, aby diváka přesvědčili svými nechutnými vraždami o tom, že jezdit do lesa beze zbraně se nevyplácí. Béčkový námět, béčkový horor, prostě jen pokračování prvního dílu s jednou vyjímkou a tím je Henry Rollins v roli jakéhosi mixu Johna Ramba a plukovníka Matrixe z Komanda, ale nutno podotknout že jsem se bavil při jeho scénách dobře a rozhodně filmu prospěl. O trošičku horší než jednička. 50% ()

Petoss1

Čo na to povedať, snáď len toľko, že je to ďalšia tupá sračkoidná vyvražďovačka, ktorá chce ohúriť len a len "zaujímavým" zabíjaním a takéto filmy ma pomaly prestávajú baviť. 30% ()

Mefistofelle

Pokud jsem si myslela, že v rámci celé série nejretardovanější a nejotravnější postavy budou v jedničce, naprosto jsem se mýlila. A jsou to právě ony, které mě donutily jít s hodnocením tak nízko. Jeden ukecanej slizoun, děvka, kterou bych nejradši praštila, jakási emo holčina, týpek, který dokáže mluvit jen o svém rameni a zničené kariéře ve fotbale... grrrrr! Ne, ani trochu mi jich nebylo líto, když je začala masakrovat jinak velmi stylová zmutovaná rodinka. Paradoxně to byli spíš ti zmutovanci, kteří ve mně vzbuzovali větší sympatie a místy na mě působili i inteligentněji než jejich neefektivně se bránící potrava. Je to vážně škoda, protože jinak je to docela zábavné... ()

Rodriguez

Na pokračování retardovaných lidí z hlubokých lesů jsme si museli dlouhá léta počkat. Musím říct, že nevím zda to bylo dobře či nikoliv. Byl to takový rozpačitý díl, kdy už tušíte co od něj očekávat, ale přesto věříte, že se něco zlomí a překvapí Vás něčím novým! Bohužel to se nestane a už ujíždíte na průměrném pokračování! 50% ()

destroy83

Dvojka se Pachu Krve s přehledem vyrovnává a místy jej dokonce převyšuje. Máme tu opět skupinku lidí, v tomto snímku v rámci určité reality show, která se změní v krvavá jatka. O úchylnost a komediálnost v tomhle počinu není rozhodně nouze, vše podtrhuje vynikající Henry Rollins, který tady opravdu válí (dostal větší prostor než v Krvavé Hostině). Rodinka mutantů je početnější a o to zábavnější. Krev teče proudem, občas se objeví i dokonalá hláška. Prostě parádní zábava. Hodnotím čtyřmi hvězdami. ()

Fallen_One

Stupeň nechutnosti číslo 157. Během sledování jsem si uvědomil, že Aleksa Palladino je neuvěřitelně podobná slečně, do které jsem byl jednu dobu úplně paf. Takže díky tomu tak vysoké hodnocení. Jinak...jednička byla určitě lepší, dvojka místy dost směšná. Uvidíme, co chystaná trojka. ()

KatanaCZ

Takový průměrný hororek, ve kterém sice nejsou lekací scény, ale jako slasher to ujde + Henry Lawrence Garfield, který není jen dobrý hudebník, ale také poměrně dobrý herec. ()

okkac

Jedničku jsem neviděl, takže co tam ti týpci dělají jsem se dozvěděl až ke konci filmu, ale šlo to hned na věc. Občasné zasmání, ale dojem z filmu nevylepší. A Henry Rollins by si zasloužil nějakou pořádnou akční roli. ()

kosta73

Dobré! Nejsem moc fanoušek tohoto typu hororů, ale kdo je, hvězdičku ( až dvě ) si určitě přidá. Jednoduchá nekompromisní jízda, vše na svém místě, velmi dobře řemeslně provedené, Rollins = třešnička na povedeném dortu. ()

sir-dave

Ura! Už ne tak kvalitní ale pořád brutálně nadupané. Čekal jsem po menším úspěchu jedničky, ještě lepší tváře ale moc nepotěšili. Na druhou stranu mi v jedničce chyběl přesně nějaký ten radoby skaut, který je tam začne likvidovat a ja mu budu při sledování fandit a řvát ať je všechny rozseká :-) Není to na silné 4**** ale vzhledem k mé slabosti pro tuto sérii se přikloním výš a s výhledem očekávám trojku! ()

Nivenx

Druhý díl je slabší podle mého jak první, ale ne o moc. Scénář a pointa je na žánr velice dobrá, mutanti skvělí a při ohledu na nadcházející díly jde stále o krvavou elitu. 60% ()