Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...  Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad. (oficiální text distributora)

elanista1

Ked som sa pri jednotke stazoval na jednoduchost postav, tak v dvojke som sa v tomto ohlade viac potesil. Su to zo zaciatku sice neznesitelni chumaji, ale postupne sa charaktery rozvijaju a daju sa pekne citat. Oproti jednotke vsak ovela slabsie herecke osadenstvo. Davam tri, a vlastne ani neviem preco, kedze to nie je nicim vynimocne a jedna sa vlastne o remake jednotky, len s troska inym scenarom / klasicka americka reality show /. Rozbeh je miernejsi, zoznamovaci, ale ak sa raz zacne nieco diat tak to neprestane do konca a divak nema sancu si vydychnut alebo odskocit si, ak nechce o nieco prist. Myslim si ze dost velkou slabinou filmu su odporni kanibali, ktori by mali vzbudzovat strach, ale vzbudzuju len zhnusenie a urcite su to oni, kto film potapa do hlbsich vod / nerozpravaju, vyzeraju odpudivo, su to len vrazdiace stroje bez myslenia/. Kvoli tym dlhym minutam tazkej krvavej brutality je to bohuzial pre vysoke percento divakov nepozeratelny film. ()

martins

blbost, oproti výborné jedničce a solidní trojce, tato dvojka je jen slabým odvarem, opravdu velké zklamání... ()

moviefan4

Ja proste milujem túto sériu. Druhý diel som si pozrel po cca 3 rokoch. Teraz som sa na ňom nasmila až až. Chválim si perfektný scénar na ktoróm som sa musel smiať. Dalej boli super hlavné postavy. Najviac sa mi páčil ten badass na spôsob Ramba. Na ňom som sa smial ked starý doňho strelil už druhý šíp a on,, nič viac nevieš" vzápeti prišla stará a bam mu s guľou okolo krku následna náš Rambo vykrvácal. Nechutností tu bolo požehnane. Naj bol začiatok, Rambová smrť a Cigánske (mutantaké) fašírky. Môžem povedať že si Pach Krve 2 musim pozrieť s kamošmi aby bola väčšia sranda! ()

Hezonja7

3 hvědičky za toho marináka který se pomaloval jak z filmu Predátor a vůbec byl téměř jediným kladným na tomto filmu, a ještě scéna u stolu což bylo napodobení Texaského masakru motorovou pilou, Čistý průměr 50%,stejné jako díl první. ()

Nikolas__

Wrong Turn 2: Dead End má s jedničkou společný kolem a kolem jen nápad, a nápad s deformovanou rodinkou mi upřímně sedl ještě více než lovci z jedničky. Dobrá akce, dobří herci, dobré postavy. Výborně natočený (a někdy vážně nechutný) hixploitation (naštěstí v hodně chvílích odlehčený humorem, kdyby to bylo na sto procent vážné tak fakt nevím), jehož největší problém vidím v místy problematickém scénáři. Hudba super, efekty taky, a má to svižné tempo. Mutanti vypadají správně odpudivě, lov zpracován dobře. Vlastně se mi Dead End líbil o kousek více než jednička. Jako film je to tak nějak na 7/10, co se týče obyčejných slasher / hixploitation vyvražďovaček, je to jeden ze současných vrcholů. ()

padress

Hmm,…do teraz som si myslel, že to iba u nás sú zelené rieky,...zistil som po dnešku, že aj v Amerike. Tento film bol pre mňa ako dokumentárny, konečne som zistil, čo som zač a kto sú vlastne moji rodičia, teda boli. Cítim radosť ale aj smútok, cítim ospalosť ale aj vzrušenie. Ak máte niekto adresu tej blondínky a Tielka mladšieho, dajte mi vedieť, musím si s nimi ešte niečo vybaviť. Týmto ešte pozdravujem bratov retardov, držte sa, jedzte veľa, množte sa... ()

l.bejk

2 proč ne.já bych řekl že je tam víc akce než v 1,hezčí postavy,lepší scénář,opět je to co se týče akce,krve hodně dobré,a nakonec hlavní velitel,si nameže obličel viz.rambo,jde na záchranou misi sice zachrání kolegy ale sebe ne.lol měl dávat bacha.Supr podívaná. ()

sAreOn

Nahá holka, citlivý svalovec, lesbička a rambo... no co víc si přát? Bohužel to úplně nefunguje, místy až moc komické a místy až moc brutální, nehodící se kombinace. Některé scény poměrně nudné a nezvladnuté. ()

redalert21

Jednička v tom samém kabáte...uplne stejny příbeh, uplne stejny prubeh a dej. Jedine co bylo odlisne byly prsa Crystala to bylo asi vse...slabé, slabé, slabééé: PS: Ej omlouvam se, jeste jedna zmena, komedialni vlozka v podaní Rollinse byla k nezaplacení :-D (Rambo jak vyšitý) ()

brasek

Krvavý Big Brother? Dvojka postráda narozdiel od jednotky čiastočne napätie a atmosféru, ale ešte stále je to možno na prvú ligu. Za podmienky, že sa necháte unášať vražedným šialenstvom. ()

CabelNM

Očakával som že dvojka bude omnoho slabšia od jedničky už len kvôli princípu a zmene režiséra ale nakoniec Lynchov debut dopadol celkom dobre a kvalitou je to zhruba na tej istej vlne čiže veľké sklamanie neprišlo aj keď som chvíľu váhal či dám 2 alebo 3*, záver ma presvedčil že treba sa prikloniť k tomu druhému ()

david666

Pěkná jízda od začátku do konce. Vše se děje v rychlém tempu a tak to má u podobných filmů být. Už úvodní scéna "vyvržení" stojí za to a víte kam se budeme ubírat. Henry Rollins se tady vyřádil - jeho role se sice moc nekoresponduje s hudební tvorbou, ale jako vojákovi mu to jde skvěle. Já jsem se bavil dobře. A pozor i podobná lidská zvířata mají city, jak je vidět u dojemné romantické scény s polibky u jezera:-) ()

Xpat

Jsem docela překvapený, že té krve v této sérii může být ještě více, ale je to stejně dementní film. Snad jen připíši, že není pro mě novinkou, že po zlomení vazu zmutovaného lesního blba, si všichni myslí, že chcípl, ale on si zase jenom zavrtí krkem a vesele si zabíjí dál. Bože! ()

Rieux

Neznasam taketo filmy, plne uchylakov, co vyzeraju ako zombie a bez stipky originalneho napadu. Kto ma rad rozne variacie co najnechutnejsich umrti si film oblubi. Kto ma zdravy rozum a nevyziva sa pri pohlade na zmutovaneho uchylneho skriatka ktory zere niekoho creva, mlaska a chysta sa pomaly rozrezat dalsiu nevinnu obet, bude velmi znechuteny... ()

JP84

Slabé.Spíš než film je tohle jen směs brutálních a zvrácených scén,které jsou jak takž slepeny v nějaký děj.Vše v tomto filmu už tady někdy bylo.Ty ** si zaslouží jen ten hláškující voják. ()