Dodge Connnolly je šarmantní majitel týmu amerického fotbalu. Poté, co jeho mužstvo opustí sponzor a celé lize hrozí smutný konec, přemluví agenta, aby získal do týmu vycházející fotbalovou hvězdu Cartera Rutherforda. Carter je válečný hrdina, který na konci první světové donutil kapitulovat mnoho Němců. Když je na hřišti, tak rozdává okouzlující pohledy přítomným slečnám a protihráče trápí neskutečnou rychlostí. Spolu s Carterem se u týmu objevuje i půvabná a inteligentní novinářka Lexie, která přijíždí s jediným úkolem: vyšťourat na Cartera nějakou špínu a odhalit pravdu o jeho nezasloužené pověsti hrdiny. Lexie si svou krásou Cartera i Dodge naprosto podmaní. Dodge bude muset bojovat nejen o její srdce, ale i o to, aby udržel své hochy pohromadě. Překvapivě zjišťuje, že láska a fotbal mají podobný scénář, a proto si jeden skvělý manévr schovává až na poslední čtvrtinu... (TV Nova)

Duotone28

Sakraaa, velmi dobry napad...par velmi dobrych kuskov...na ktorych som sa excelentne bavil...ale predsa, nieco tomu chybalo. Nieco, co tomu filmu malo davat stavu...a nenechat ho tahat vo vode, na ktoru velmi rychlo a lahko zabudnete. Ale urcite viem, co tomu filmu nechybalo...a to perfektny vykon drzuckej, arogantnej slecinky Renée Zellweger...krasa:) ()

FilmFan24

To, že George Clooney má charisma na rozdávání, je všeobecně známý fakt. To, že já bytostně nesnáším sport zase každý neví, ale kupodivu na film, a ještě k tomu tak náramně chytrý, z prostředí amerického fotbalu, se velice rád podívám. Po shlédnutí musím jenom konstatovat, že Clooney jako režisér přinesl na plátno starý dobrý Hollywood. Když k tomu přidáte perlící novinářku v podání Renée Zellweger a mladého hráče, údajného válečného hrdinu (John Krasinski) vznikne velice ale opravdu velice příjemná romance se snad stokrát omletým námětem, že v lásce ten třetí přebývá. Přesná výprava, hudba Randyho Newmana evokující léta dvacátá minulého století, jakoby do podzimních barev tónovaný obraz a typově přesné obsazení - to jsou hlavní devizy komedie, při které se zrovna válet smíchy nebudete, ale která dozajista potěší. A to vězte, že není zrovna málo. ()

Skip

Velmi povedená komedie o počátcích profesionálního amerického fotbalu. Příjemně jsem se bavil, i když ten závěrečný zápas to poněkud pokazil. ()

marleyy

60% Pěkný, stylový avšak bohužel poměrně nudný snímek, ve kterém najdete špetku humoru a dobrý výkon George Cloonehyo. Ale jinak se celkem dá, je tu zajímavá premisa a dobře natočená hra Amerického fotbalu. ()

kinderman

Český distribuční název zní jako lidová fraška od Stroupežnického, ve skutečnosti jde o romantickou komedii z doby po 1.svět. válce, kdy jsou (nejen) do amerického fotbalu zaváděna "pravidla", G.Clooney je za štramáka ve střihu Caryho Granta a celé si to nejvíc má šanci užít nejspíš brankář (a reklamní panáček jistého peněžního ústavu) Petr Čech. ()

Eldrick

Jeden z těch zvratků, který nelze dokoukat na jeden zátah, tudíž to zkoušíte znovu a znovu, ale prostě nemáte chuť, ani nervy dokoukat tu retro srágoru o hovně do konce. Přelouskáno rychloposuvem. Naprosto zbytečný, zabitý film natočený jen pro Slůnyho ego. ()

maverick10

Povedena komedie s radou originalnich scenek a predevsim chytrym scenarem. Zadne bezduche placani o nekonecnem vesmiru nybrz chytre a zabavne dialogy, ze kterych jsem citil jiste napeti mezi G.C a R.Z. Dobova atmosfera byla citit asi jako olomoucke tvaruzky z ust vesnickeho ochmelky a Clooney je pred kamerou stale tak cool, ze bych pred nim dal prednost i pred mladeneckym vecirkem na rozloucenou. Nebude to hit, ale u me si to rozhodne ziska nalepku "Chytra komedie" ()

-Knight-

Jeden z najprijemnejsich filmov roku 2008. Lahky, sviezi, ale zato nie nudny. Skvely Clooney a Zellweger. 4 a pol hviezdicky. ()

Gee.Rocks

Příjemný dobový film, nádherná práce maskérů a "kulisáků". Vizuálně je film dokonale vyladěn, řekla bych. Sranda to občas je, občas není, ale je to krásný film na nedělní brzké odpoledne. ()

Aljak

Rozhodne som očakával niečo lepšie a dôraznejšie. Pretože príbeh a scenár vôbec neboli zlé, lenže to spracovanie sa mi bohužiaľ až tak nepozdávalo. Nejako to nemalo poriadny spád a miestam to pôsobilo dosť nudne, až sa mi pri tom poriadne zívalo. Herecké obsadenie bolo celkom schopné, aj keď Renée ma v tomto prípade nijako zvlášť neočarila ako pri iných filmoch, tá rola jej nejako nesadla. Potenciál to však celkovo malo iste vyšší, možno by nebolo na škodu, keby z toho miestami nechcel Clooney nasilu robiť aj komédiu. Tomuto príbehu by sa skôr hodila nejaká dramtickejšia atmosféra. ()

dezorz

Clooneymu to v retro komediach svedci, tak preco si nenatocit jednu taku komediu aj sam, ze? Napriek tomu, ze Clooney patri medzi najkvalitnejsich reziserov-hercov, napriek tomu, ze film ma neskutocny retro smrnc, film je to taky kozeny, nie a nie prezut do spravnej formy. ()

shyster

Film si nedokáže ujasnit, co nám chce ukazát. Ať je to počátek amerického fotbalu nebo romantickou komedii či sportovní drama. Přeskakuje od jednoho k druhému a ani u jednoho se nedokáže na delší dobu zastavit. ()

baaaja

Nenásilná oddychová komedie, na kterou se klidně ráda podívám znovu. Po tom, co jsem Renée viděla v Appaloose hrát tu nerozhodnou nánu Eli, tak se mi trošku zošklivila, ale tímhle si u mě zachránila reputaci a s kolegou sympaťákem Georgem Clooneym tady vytvořili fakt roztomilej páreček :) Nechybí ani vtipné dialogy a samozřejmě i pár vtipných scének.. ()

Wormboy

Velmi prijemny retro film so super atmosferou, ktory je vtipny, nenudi a nevnucuje sa. Proste pohodickove pozeranie :) ()

Pajky3

Tady byl americký fotbal ještě v plenkách. Vadilo mi, že občas ty scény vypadaly jak vytržený z grotesky, hodně tomu napomáhala i ta hudba. Zas až tak zajímavej film to není. Clooney nikdy nepatřil mezi moje favority a navíc jsem čekal, že to víc bude o tom sportu a ne o senzacechvtivé reportérce Reneé. ()

pakobylka

Stylová retro atmosféra, vkusné originální vtípky, lehce plynoucí děj a převážně sympatické postavy ... v příjemně uvolněné vyprávěnce o sportu - a o jeho (ne)nápadné proměně na byznys … o novinařině - a o jejích ne zcela korektních metodách … a v neposlední řadě o lásce - a o všech úskalích, která přináší. Hraje fair i unfair ... tak, jak to v životě chodí. ()