Velkej biják

• Česko Děsnej trhák (více)

Příběh nové komedie Velkej biják pojednává o čtyřech ne až tak úplně malých sirotcích – první z nich vychovává kurátor v Louvru (kde slídí také vraždící albín), druhému se podařilo utéct z mexických wrestlingových zápasů, třetí právě jen tak tak přežila útok hadů v letadle a čtvrtý je docela “normální” příslušník “X-mutantí” komunity. Smůlou pronásledované kvarteto navštíví továrnu na čokoládu, kde narazí na kouzelnou skříň, která je přenese do světa jménem Gnarnie. Zde se setkají s trochu pošahaným kapitánem pirátské lodi a několika studenty čarodějnictví a nakonec spojí síly s moudrým, ale nadrženým lvem, aby společně porazili zlou Bílou čarodějnici... Velkej biják je nejnovějším počinem nových králů filmové parodie – Jasona Friedberga a Aarona Seltzera – kteří si tentokrát vzali na mušku ten největší žánr ze všech: hollywoodské velkorozpočtové a speciálními efekty přecpané blockbustery. Poté, co si úspěšně vystřelili z hororů a romantických komedií coby dva z šesti scénáristů filmu Scary Movie: Děsnej biják a scénáristé a režiséři filmu Děsnej doják, se nyní zaměřili na žánr, který dosud zůstal nepovšimnut – letní a podzimní pilíře hollywoodské produkce – a znovu dokázali, že jsou hrdí na to být “jako první druhými”. (oficiální text distributora)

TomasRichtr odpad!

Ne! Nechápu co Kal Penn dělá v tomhle. Mám ho rád, ale tohle nejde, protože vše ostatní je špatně. Sice ustřední čtverka je veskrze sympatická, ale furt jsem čekal na něco, co by trošku vytáhlo ten film, ale nepřišlo to. Nevyužitý potenciál herců, scénáristickej kočko-ho*no-pes. ()

DEMON odpad!

S paródiou to nemá spoločné absolútne nič. Trápnu scénu strieda nechutná a po nej prichádza opäť trápna... a takto sa to opakuje až do záverečných titlkov (a vlastne aj počas nich sa nastolený trend nemení). Naprostá hrôza, fakt neodporúčam nikomu pozerať. Videl som kvantum príšerných filmom a, žiaľ, tento im jednoznačne kraľuje. ()

KdG

Další skvělá parodie od dvojice Friedberg a Seltzer. Tolik parodovaných filmů takhle vkusně spojených do děje to už musí dát zabrat. Už se těším co si vezmou na mušku přístě, jen houšť ! ()

DjMetal

Je to taka kravina, na ktorej sa musite smiat aj ked viete ze to je uplne na hovno spracovane :D:D...ale dokukate to.3* za tie zenske co tu hraju ´´Boobs´´ 4ever. ()

Příběhově naprosto o ničem, místy dost trapný, ale na druhou stranu třeba Jack Swallows, Samuel "motherfucking" Jackson nebo Potterovic parta po 30 letech u mě vyvolala úsměv na tváři a to se počítá. Bohužel, všechny tyto scénky byly pouze gagy, z největší části Epic Movie paroduje první Narnii a to dost nešťastně. Ty 3/10 to u mě má. ()

web-dat

Dneska mám opravdu šílený den. Začalo to filmem Tohle je Sparta a asi před 15 minutama jsem se dodíval na Epic movie. Mám mozek totálně vygumovaný a nevím co je realita a co fikce. Dávám 3 hvězdičky, za to že jsem tenhle film vydržel až do konce. ()

Zajija odpad!

Tak todle snad ne!! Další z hloupých parodií, kde jsou scény parodované tak hrozným způsebem, že by mi byla hamba se pod takovýhle film podepsat, ale asi se to zkoušet musí. Pro mě je tento pokus o film jednoznačným odpadem! ()

raiN[ratm] odpad!

Pokiaľ máte nedokončenú základnú školu prípadne je vám blízky humor v štýle prdnem ti do tváre, toto veľdielo vrelo odporúčam. ()

filip289

Párkrát vtipné, poväčšinou však trápne. Pridávam hviezdičku za paródiu na Lazy Sunday, Cribs a Ashtona Kutchera (Punk'd). ()

apollines odpad!

Něco naprosto neskutečného, tyhle parodie jsou hotová katastrofa. To už nikdo neumí natočit aspoň trochu směšnou parodii?..... rozhodně odpad! ()

LakiyL

Úmorný film, ktorého stopáž nie je až taká dlhá, no dopozerať ho boli muky. Nebolo to vtipné až na naozaj len pár scén. Jedna hviezdička kvôli schopnosti dokázať spojiť toľko hovadín a filmov dokopy. ()

TetherSaw

Snad největší mazanice/patlanina všech dob... Jak psal Lima :"Tohle je dokonalá ukázka toho, kam až může filmové tvůrce dovést ztráta soudnosti." Směsice všeho možného jen ne dobrého... Msím uznat ,že smíchat filmy Karlík a továrna na čokoládu, Letopisy Narnie, Piráti z Karibiku a k tomu Harry Potter a udělat z toho parodii je už i tak dost velké šílenství.. Přičemž tam jsou i nějaké menší narážky na známé filmy... Je obdivuhodné nebo spíše bláznivé ,že se to takovéhohle projektu někdo vůbec pustil a musím uznat ,že asi nikdo by takovýhle scénář s touhle směsicí filmů nezrežíroval příliš dobře!! PS: Ikdyž je to opravdu strašlivá a "epická" kravina , musím uznat ,že párkrát sem se neudržel a opravdu vybuchl smíchy, ale to asi bylo spíše kvůli tomu ,že je to absolutní magořina ,než díky "vytříbenému" humoru. ()

dj_kure odpad!

Velká sračka leda. Velkej biják je klasický příklad filmu který opravdu nemusíte vidět. Je mi líto každého kdo to viděl. Něco takového neměl nikdy opustit hlavu toho kdo to vymyslel. 0% ()