Figu

Prosím! Strašně prosím! Hrozně prosím! Prosím prosím prosím! Šíleně moc prosím! Další díly už ne!!!!! Nikdy!!! Vůbec!!! Je to děs!!! První tři suprový díly si tohle opravdu nezaslouží!!! Tyto odpadofilmy nemůžou nosit názvy Scary movie a pyšnit se takovým pokračováním. Hnus slátanina. Hubu jsem měl dokořán a to jen díky tomu, že jsem musel vyrovnávat proud zvratek, který se mi díky (ach bože) Scary movie 5 spustil... 10% ()

Havaj8

Trapný, Scary Muvíčka jdou díl od dílu ke sračkám. Zlatý první 3 díly, kdy se tomu fakt dalo zasmát, ale tady, čím víc se snažej parodovat moderní filmy, tím to je horší. Ta velká hvězda je za tu parádní blondýnu a její výstřihy... ()

rakovnik

Tak takto už bohužel ne. Páté pokračování série parodií už bohužel nenavázalo ani na již nepříliš kvalitní předchozí díly. Zmizeli moji oblíbenci, zmizel hlavně vtip. Zůstaly nechutnosti, zvrhlosti. Dvě hvězdičky dávám za těch několik povedených gagů, kdy jsem se i zasmál a nebylo to trpce. ()

cariada

Tohle se celkem nechalo, zvlášt když hlavní parodovaný film Mama jsem dva dny před tím viděl. Jinak jsem se i párkrát zasmál. Nepopírám že s předchozí serií, je to opoznání už slabší a nebo z věkem ztrácím smysl pro humor kdo ví? ()

Nach

No dobrá, bylo to o něco lepší než příšerná čtyřka, ale i tak debilita převládala. Tentokrát jsem se ji ale i několikrát zasmál. Návrat ke komornějším fekálním humorům je návratem k snesitelnější Scary Movie 3. Jinak ale je vše to špatné přítomno. Pokud vás pobaví fekální humor, erotické narážky, špatní herci a vůbec prznění sebe sama, jste na dobré adrese. Příznivci áčkových komedií ostrouhají. 40% ()

Rodriguez

I své x-sté pokračování si udrželo svoji úroveň skvělého humoru i příběhu. Znám daleko horší nepovedené parodie/komedie! 45% ()

C0r0ner

Těch 35% mi přijde hodně málo. Chápu, že dvakrát inteligentní zábava to není, ale že by to byla až taková sračka, to teda ne. Samozřejmě je to stupidní blbost, ale to snad čekal každý, ne? A pokud ne, tak proč se na ten film vůbec díval? S genialitami prvních tří dílů se to sice srovnat nedá, ale prdel je to pořád slušná. 70% ()

dubinak odpad!

S tímhle si ze mě ani nedělejte prdel. Tak jestli se někomu nelíbila Scary Movie jednička, to mi řekněte, co dáváte tomuhle shitu. Bylo mi až trapně to sledovat a dlouho jsem se, kvůli jistému tušení, pátému dílu vyhýbala. Jediné, co trochu potěšilo, byla parodie na Evil Dead, jinak to nemá cenu ani komentovat. Přesto, že to má čistého času jen 68 minut, koukala jsem natřikrát. ()

Andre3000

Asi opravdu nejhorší díl. Nebylo by lepší tuhle sérii utnout a neznehodnocovat tak tohle marketingové jméno? Samozřejmě že ne, protože takhle z toho pořád něco vytřískají. Hodně trapných scén i na Scary movie a pár co ušlo, ale prostě už je to podřadné. ()

necisty

Tak dalo se něčemu zasmát, ale když si vzpomenu na jedničku, kde jsem se málem smíchy posral, tak se pomalu stydím za to, že teď dávám 3 hvězdy. Už by to asi neměli točit. ()

KajusaK

Velmi se líbilo herecké obsazení, hudba byla úžasná, pár mých oblíbených písní takže trefa..Ale ten příběh a fórky, fůůha..Z původního scary movie tam nezůstalo snad nic..Až na cca 3 scénky mě to nudilo šíleně..Víckrát vidět opravdu nechci, jsem ráda, že jsem nato nešla do kina.. ()

campix odpad!

Rozhodně žhavý adept na filmový shit roku. O to víc mě to bolí, protože se tvůrci chlubí názvem komediální série Scary Movie, která je pro mě rozhodně srdcovou záležitostí, tedy především první dva díly. Tady u Scary Movie 5 někdo hodně přešlápl. Nevtipný, trapný, dementní a celkově strašně debilní film. Dlouho jsem nic tak dementního neviděl a že jsem toho viděl. Bohužel nemohu ani říci, že by to bylo zklamání, protože tohle se tak trošku čekalo. ()

animaxis

Pár fajn narážek,ale to je asi vše.Parodie na Paranormal Activity byla jedna z nejtrapnějších jaké jsem kdy viděl a to nemám rád ani ty Paranormal Activity.Po shlédnutí se budu vyhýbat každým filmům,které mají v názvu Movie. ()

pankreminek odpad!

Čtyřka mě svýho času bavila, ale už to po ní měli utnout. Když jsem na tyhle koncentrovaný blitky koukal, tak jsem měl tendenci se furt ohlížet, aby mě nikdo neviděl, že na to vůbec čumim. ()

V_erus_h

Jako byla to blbost, o tom žádná. Ale docela to utíkalo,některé vtípky byly povedený, já se bavila, navíc žádná přehnaná stopáž. A oceňuju odkazy na opravdu hodně filmů napříč žánry, tím spíš mě to vtáhlo a to jsem na film přepla náhodou a už jsem ho dokoukala, což se mi moc často nestává. :D ()

Nivenx

První díl byla docela povedená parodie u které jsem několikrát vybouchl smíchy, že jsem skoro brečel. Pekelný dům z mého pohledu byl neskutečně trapný, ale ty neskutečně humorné chvíle to zvedly. Třetí už šel s kvalitou vtípků kurevsky dolů a doufal jsem, že další díly už nebudou. Čtvrtý díl mi ukázal akorát jak hrozně to může dopadnout a zde nevidím žádný pokrok. Scény co se snaží být vtipné absolutně nefungují kromě asi dvou a to je na celou stopáž filmu hodně málo. Bohužel z mého pohledu se to neustále točí, jelikož to lidi baví, ale mě rozhodně moc ne. Čekal jsem to na odpad a dokonce jsem ho chtěl dát, ale nakonec jsem se rozhodl takhle. 10% ()

DannyJ

Je to díl od dílu horší (nepočítám trojku ta byla podle mě ze všech nejlepší). Nezachránil to ani Dirt Nasty! Chce to víc Carlose Estéveze! ()