Bývalý špión Bryan (Liam Neeson) povolí své sedmnáctileté dceři Kim (Maggie Grace) výlet do Paříže pouze pod podmínkou, že se mu bude pravidelně hlásit. Při jednom takovém telefonátu se ale stává svědkem jejího únosu. Nečeká na nic a vezme spravedlnost do vlastních rukou... (Magic Box)

lamex

Táto akčná chuťovka v podaní Neesona ma očarila hneď od začiatku. Aj keď je ľahko predvídateľné , že sa niečo stane v Paríži , Braynove pátracie a stopovacie schopnosti Vás usadia poriadne do kresla. Nie je ,,čudu,, že tento film patrí do TOP 100 akčných filmov. Morelove nadanie na réžiu akčných filmov sa už objavilo vo filme District 13. ()

andykanadan

Už dávno som nevidel dobrý akčný film, tak som si povedal, že si to pozriem. Zaujalo ma to už po prvých pár minútach, je to naozaj výborne spracované a napínavé až do konca. Vrelo odporúčam všetkým, čo to ešte nevideli - dej Vás doslova pohltí ! ;) Doplnené v januári 2021: Keď som tento film pozeral pred siedmimi rokmi prvýkrát, nevedel som, že to je prvý diel trilógie, ktorú som dodnes už videl komplet. ()

Filmyx

Vynikající film!! S hajzlama nemá Bryan žádné slitování, krky tam láme jak na běžícím pásu a navíc je to sympaťák :) Můžu jen doporučit ()

Meteora17

Bezvadný zážitek. Do poslední minuty jsem tajila dech. Prostě super. Ale rozhodně nedoporučuji, aby jste se na to dívali asi tři týdny před odjezdem do cizí země, kde budete sami. ()

borboleta

Přestože se snažím jak můžu, tak přesto nejsem schopná pochopit, proč tento film má 86%. Není na něm nic dechberoucího, nic alespoň trochu originálního, nic, co by mě přimělo olizovat monitor. Podle mě je to vhodný film akorát na deset večer na Nově. Všechny klišé, které si můžete v béčkovém filmu představit tady jsou: naštvaný borec, který sám zvládne zneškodnit celou partu zlých hochů, aniž by utrpěl byť jen škrábnutí, permanentně naštvaná exmanželka, která stále řeší tisíc let staré křivdy a která našla pro svoji dceru zámožného nového tatíka, a hloupé naivky, kterým nikdy nikdo neřekl, že ukázat místo svého pobytu úplně cizímu týpkovi a ještě mu zdůraznit, že jsou tam naprosto sami, není úplně dobrý nápad. Navíc když už asi po čtvrté se dostane náš klaďas na správné místo v naprosto přesném čase tak, aby viděl, co má vidět a potkal, koho má potkat, začíná to být nechtěně vtipné. Zejména když během asi minuty dokáže najít ve více než dvoumilionovém městě zrovna to správné staveniště. Kdyby aspoň ta slečna, kterou chceme zachránit, nebyla tak trapně hloupá. ()

biscuit odpad!

Když už akční slátaninu, tak raději Commando. Tam má absurdita alespoň rozměr grotesky. Navíc vznikla před třiceti lety a člověk to i z tohohle pohledu bere s rezervou... 96 hodin je jeden z nejslabších filmů, jaké jsem za poslední roky viděl. V mých očích ho trumfne i kdejaká televizní tvorba. ()

Elanornegra

Vysoko nadpriemerny thriller, s perfektnou akciu a este lepsim Liam Neeson,... na zapade legendarna hlaska... I dont know who you are.... i kill you, velmi svizne realisticke... videne po kratsej dobe, ale ma to len utvrdilo ze taketo filmy sa rodia fakt raz za par rokov, klobik dole Liam Neeson. 95% ()

eexDon

Für mich - 85%, - /takové moc vyhnané do extrému, schéma americký taťka X balkánci/Arabové jakožto svině/, + /akorát délka, výborná akce/souboje, Liam který mi sedne, nejlepší Luc Besson/, hodnocení - výborný "multikulturní" thriller s perfektní akcí a souboji, zcela nekorektní, rád se k tomuto filmu vracím, lepší/méně depresivní/ než Harry Brown ()

Milda4444

Každej kdo na čsfd označil tenhle film míň jak 3 hvězdama a dal tomu nějakej komentář, že je to sračka...je u mě kretén. Je to akční film, vy nezávislí intelektuálové co rozumíte filmu....kokoti zasraný choď te si na ty vaše festivaly a čumte na píčoviny nejlepší ...5* a Liam ..klobouk dolů... ( Někdy tady mám z vás chytrolínů fakt nervy...) ()

Milonak

Stokrát obehrané klišoidní schéma, ale ve skvělém hávu a s mým oblíbencem Liamem Neesonem v hlavní roli. Fakt jsem se bavil: 90% ()

CoolJerry

Tak presne tento druh akcnaku zboznujem. Liam ide bezhlavo dopredu, popritom striela a rozbija huby kazdemu kto sa mu postavy do cesty. Parada. Akcia od zaciatku do konca. Zase nie je sa co divit. Pritomnost Luca Bessona i ked nie ako rezisera je tu velmi citit. ()

kamic

Liam Neeson je v roli muže bez slitování s únosci své dcery výborný. Svého hrdinu vyjádřil velmi přesvědčivě, ne jako nepřemožitelnou mlátičku, ale jako živou zbraň, kterou, když už je přinucena jednat, nejde zastavit. Film je už klasika v žánru "jeden proti všem za záchranu ohrožené dívky". ()

Lucky001

Neskutečně našlapaný film protkaný jednou akcí za druhou.Podobných filmů byly natočeny stovky, ale tento mě chytnul a nepustil. ()

StaryMech

Vůbec se mi nechtělo číst třemi a více hvězdičkami opatřené komentáře k tomuhle ubohému návrhu na konečné řešení albánské otázky v Paříži, a tak jsem prošel jen prvních pár dvouhvězdičkových (RADEK99, SUBJEKTIV, CHE GUEVARA a GUDAULIN). Napsali to všichni hezky, jenom si říkám, zda nebyli příliš shovívaví. ()

ferda12

Byl jsem hodně překvapený tím, co tady na mě vybaflo. Docela hodně příjemná akce v podání Neesona, který z plátna nesleze a proč taky.. :-). Pět hvězd pro tento film bez debat. || I WILL LOOK FOR YOU, I WILL FIND YOU, AND I WILL KILL YOU. ()

bezchli

Drsná, rychlá akční jízda. Výborný herecký výkon Liama Neesona a příjemný hudební doprovod a zajímavé akční scény, to je dělá tento film zajímavým. I když téma, o kterém film pojednává najdeme v mnoha jiných filmech. ()

Akční klasiky míří do televize

22.09.2015

96 televizních hodin

96 televizních hodin

21.09.2015

Liam Neeson trénoval Obi-Wana Kenobiho i Batmana, akční superhvězda se z něj ale stala až v roce 2008. Vděčí za to Bryanu Millsovi, vynalézavému tatínkovi z thrilleru 96 hodin, jehož "velice zvláštní… (více)

Jackie Chan se vrací do akce

Jackie Chan se vrací do akce

16.07.2015

Akčňák 96 hodin vrátil před sedmi lety do módy thrillery o pomstě se staršími protagonisty. Od té doby jsme jich dostali nespočet a teď se na nás chystá další - The Foreigner. V čem bude "Cizinec"… (více)