Yokolobuna

Mickeyho Rourka jsem před návštěvou kina znal pouze z Sin City. Proto jsem byl na tohoto výtržníka zvědavý a zároveň jsem byl trochu skeptický. Naštěstí zbytečně. Dostalo se mi velmi silného příběhu, kam Rourke zapadl, jako by byla role psaná přesně na něj. Marisa Tomei v netradiční roli byla také excelentí. Bohužel mě film zklamal v scénách boje, zejména finální souboj na mě působil Béčkovým dojmem... A dle mého názoru byl o úroveň níž než třeba bitky v Cestě k ráji. ()

Florfila

Opěvovaný Wrestler. Opěvovaný? Netuším proč. Máme tu beze sporu skvělého Mickey Rouka, ale na jednom muži se to celý utáhnout nedá. Rozhodně ne tady, v už dávno zapomenuté sportshow. Vůči tomuhle snímku jsem vyloženě negativně naladěná. Možná proto, že wrestling jako takový mě absolutně nebere. Ač Rourke talent má, příšernou táhnoucí se režiji bez nápadu, spádu, či čehokoliv jiného se to zachránit nedá. Očima jsem posouvala ručičku hodinek, aby to utrpení nudného filmu bylo za mnou... A jsem ráda, že už to za mnou je a s klidným svědomím mohu konstatovat, že zpátky se už nevrátím. Tentokrát mě Aronofsky velmi sklamal, ale to se stává. Jedno mé osobě nesednoucí prostředí mě určitě od jeho další práce neodradí. ()

bolan

Skvělý, jednoduchý, obyčejně neobyčejný příběh, který má pro mě spousta nicotné nostalgie, která je v přítomnosti naprosto bezcenná. Motley Crue nebo Ratt, to byly kapely, pak přišel Kurt Cobain a poslal všechno do prdele, (pochopí pouze zainteresovaní). ()

Raimok

Ze začátku jsem si říkal, že to je strašnej film. Hodně tomu asi uškodil dabing, kterymu jsem se tentokrát nemohl vyhnout. Potom se to ale začalo zajímavě vyvíjet a já jsem si říkal, že v originálním znění by to mohl být vcelku slušnej film. Nic to nemění na tom, že mi to přišlo hrozně depresivní a na takovy filmy se mi nedívá zrovna dobře. Nicméně, jako celek to mělo něco do sebe. 62 % ()

kamil.i

Wrestler je Aronofského hra na hollywoodsky mainstream. Vyšla mu veľmi dobre. Nedajte sa zmiasť. Tento film napriek maske jednoduchého príbehu posledného wrestlingového dobrodružstva vyslúžilého zápasníka s osobnými problémami vykazuje vysokokvalitné atribúty americkej nezávislej produkcie. Jednoduchosť príbehu nie je na škodu, no veľmi v ňom chýba Aronofského vizuálna ekvilibristika známa z jeho predošlej tvorby. ()

dóttir

Jeden z nejbolestnějších filmů, na který si vůbec vzpomenu. Darren Aronofsky se v něm vykašlal na svůj (pro mě) až drásavě nátlakový, vizuální styl a s minimem prostředků (a vlastně docela nenápadně), dokázal vykreslit silný obraz destrukce fyzické i psychické. Aronofsky asi nikdy nenatočil nic tak komorního a při tom tak silného, hlubokého a mnohovrstevného. A jasné jak facka je to, že bez Mickeyho Rourka by toho nedocílil ani z poloviny. Rourke má ve tváři totiž životem vyryto přesně tolik, kolik tam toho měl vyryto Randy „The Ram“ Robinson. ()

nonick1

Po druhém zhlédnutí jdu s hodnocením na maximum, protože taková všeprostupující osobní i společenská beznaděj pod všudypřítomnými americkými vlajkami, to se hned tak nevidí. Nehledě k téměř až dokumentárnímu zpracování snímku a k civilnímu  (proto velmi uvěřitelnému) pojetí všech filmových postav, jimž kraluje Mickey Rourke se svým doslova brutálním zjevem, za který paradoxně nevděčí soupeřům z ringu, ale plastickým chirurgům... ()

JM87

Velice příjemný podívání na život stárnoucího Wrestlera. Pokud máte rádi třeba Gran Torino, tak toto vás bude bavit. ()

xxSmoldaxx

Naprosto autenticky natočený příběh stárnoucího zápasníka, který ovšem není jen o wrestlingu. Randy zápasí i ve skutečném životě. Mickey Rourke zvládá svou roli na jedničku a Marisa Tomei mu zdatně sukunduje. Hudba sedí skvěle a kamera není vůbec tak otravná , jak jsem se bál. 80% ()

jorgus

velmi chmurne drama, ktere se nese v poklidnem stylu v pozadi wrestlingovych zapasu..dalsi pribeh sportovce, ktery umi jen to jedno a chce aby diky tomu nekam patril, ale leta bezi..:)Rourkovi jsem veril roli wrestlera plus pridam jeho herectvi a to dela tohoto sportovniho dramatu nadstandartni zalezitost..a podobne jako v Rockym -o box ci wrestling tu jde v posledni rade:) ()

Ramone11

Raaaandyyy The Raaaaaaaaam! Ach, tento film umi pohladit po srdci, teda spise dokonale zahrana postava Randyho v podani Mickeyho Rourka. Ten chlapik se do sve role vzil opravdu sugestivne a doufam, ze bude zato ocenen nejakou tou zlatou soskou sakra. A Aronofsky... hmmm ten reziser umi zahrat na emoce a city v kazdem svem dile... naprosta dokonalost.... Jasnych pet hvezdicek, zvlaste za grandiozni finale a hudebni doprovod zlatych 80.tek:) ()

Rocket

Silny pribeh, perfektna kamera a vynikajuci herecky koncert, no i tak sa nedokazem zbavit pocitu, ze to bolo nakrutene hlavne na "zakazku" vkusu Americkej filmovej akademie pred bliziacimi sa Oscarmi. Aj ked ma slusne vyzmykal, nebol to 100 %ny Aranofsky. ()

KOZLIK

Mickey Rourkova životní role. Zkoušel jsem předstírat, že neexistuješ, ale nemohu. Jeden z nejsilnějších momentů tohoto snímku. ()

Kesiak

Na Aronofského dosť obyčajný film, akoby sa upokojil a točil iba pre príbeh samotný (kamerovo-zvukové invencie minimalizované). Spracovanie zaujímavé, nenudil som sa. Režisérska pečať stále rozoznateľná, čo je základ. ()

THE_Joko

Čakal som klasického Aronofskeho (častý a rýchli strih, úžasnú hudbu hrajúcu takmer počas celého filmu). Pán režisér však načrel trochu z iného súdka ale nie z nesprávneho. Vsadil na Mikiho a jeho herectvo a na moje veľké počudovanie mu to vyšlo. Až do tohto snímku som neveril, že Mickey Rourke vie zahrať dojemnú scénu. Opäť výborná záležitosť len si dovolím tvrdiť, že je to to najslabšie od Darrena :( ()

Honny2

Hezké drama o stárnoucím wrestlerovi. Skvělá atmosféra, příběh dokáže pohltit diváka a hlavně musím pochválit soundtrack, jmenovitě song " Bang Your Head"! ()

KOZEL84

Milka jsem sice neviděl,ale pochybuju že Penn byl lepší než Rourke.Ceny akademie pro mě víc a víc začínají znamenat naprosté hovno.A Aronofsky je prostě bůh. ()

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis