• EdaS

Za ten výborný vtip s Tomem Cruisem jsem měl chvíli chuť dát tři hvězdičky, ale faktem je, že Suprhrdina je prostě další slabá parodie (byť ne tak ubohá a trapná jako některé jiné) . Nechápu, proč se tvůrci tak úzkostlivě drželi hlavně Spider-mana, větší pestrost inspirace by třeba pomohla.(21.6.2008)

Že se tolikrát zasměji, to jsem fakt nečekal. Nejméně trapná parodie za poslední dobu... A za to dík.(24.6.2009)

• johnn333

Je škoda, že těch pět povedených vtipů ocení pouze anglofonní publikum, tudíž si zbytek diváků musí vystačit s klasickým arzenálem současným parodií - neexistující děj a více či méně trapné scénky těžící ze všeho, co je zrovna po ruce (tentokrát scénář Spider-Mana). Body k dobru za Leslieho Nielsena a jistou nekorektnost (niť nezůstane suchá na nikom od důchodců, přes Toma Cruise až k tělesně postiženým). P.S. Není to zdaleka tak hrozné jako Meet the Spartans. 50%(21.6.2008)

Za rok vzniká několik parodii, tak není divu, že tvůrcům dochází dech, tentokrát se vrhlo na zesměšnění akčních hrdinů. Popravdě, zase tak hrozný to opravdu nebylo. A kdyby byly vynechány fekální scény, stále omílajíci se vtípky, ohodnotil bych lépe, ale tohle zase spadá do průměru. Zrovna moc nepobaví, ale neurazí. Parkrát jsem se zasmál, kamarád Troyi byl nadupanej, Sara Paxton kočka a minutáž perfektní.(2.5.2008)

Je to trápne a zvrhlé, ale je to zábavné. Nemôžem si pomôcť, ale nasmial som sa požehnane (je síce pravda, že film som nepozeral sám, ale s partiou). Osobne však nechápem tú malú rolu Pamely Anderson (meno tejto ceckane je tak dobrým reklamným ťahom? ehm), je totiž dosť od veci. Pochvaľujem si však rolu Leslieho Nielsena. Niektoré scény sú skvelé, niektoré sú zasa pravý opak. Očakával som niečo oveľa horšie. Milé prekvapenie. Čistý priemer. 50%(15.7.2008)