• Mi Nü-Chai

Pár povedených vtipů žel nevyváží tu hromadu fekální trapnosti, která v Superhero Movie vyplňuje většinu času. Kdy už autoři podobných opusů pochopí, že dělat parodie stylem "vezmeme z filmu scénu a doplníme ji o ránu do hlavy nebo vylučování" není příliš humorné...(26.2.2009)

• arachneuss

Kde jsou ty časy krásný, kdy Bláznívá střela lechtala bránici? Suprhrdina je oproti tomu naprosto nudný, krátký a nezáživný film, u kterého se dalo zasmát jednou za 20 minut. Ne díky, tohle fakt nežeru.(28.10.2008)

Jako jo, je to další odpad z řady rádoby parodií, které hned od prvních vteřin sází jednu katastrofu za druhou, ale s tím člověk přeci počítá, když na to kouká, takže ten odpad dát nemůžu. Kdybych dala 1 nebo 2 hvězdy, tak bych šla sama proti sobě tím, že třeba takový Scary Movie se mi líbí a mám ho ráda a tohle mu bylo nejednou věcí hodně podobný. Dávám tudíž 3, i když samozřejmě kvalitou tomuhle nedostahuje. Ale já se sem tam dost nasmála .. a to mu můžou mnozí kolegové tohodle druhu závidět.(22.11.2008)

Ale hovno, zase mě tady s tím hodnocením zlobíte. Samozřejmě ve filmu se prdělo víc než by bylo zdrávo a podobný druhy humoru taky nemusím na druhou stranu pokud chceme mluvit o skutečné trapnosti, stačí zůstat na téhle databázi a pročítat si v poště žádosti o výměnu bodu atd. Tohle je prostě humor s gulema pro lidi z gulema, protože krom parodií na všechno možný je dost zřejmý, že si herci dělaj prdel i sami ze sebe (Pam). Hrozně se mě líbilo jak teprve obrazová část dávala některým dialogům ty správný grády (krmení rybiček). A ten šnek, ten šnek to byl hotovej sexuální gurmánek :) Už dlouho mě nic nepobavilo tak dobře jako tahle ujetost.(1.6.2011)

Suprparodie, která naprosto úžasně ubíhá a pokaždé dokonale rozkmitá mé koutky úst. Je supr, že tu nejsou žádná hluchá místa, každou chvíli se tu něco děje a bez žádných trapných chvilek. Rozhodně jedna z nejlepších parodií, která kdy byla natočena. Když si chcete zlepšit náladu, tak tohle je jasná volba.(25.8.2013)