Rozpočet $35miliónovTržby USA $25,881,068Tržby Celosvetovo $71,237,351Tržby za predaj DVD v USA $12,019,434 //počet predaných kusov 620,777║ Občas trápne, občas zbytočne nechutné fóry ale nájde sa tu aj niekoľko slušne zábavných scén ale druhý krát by som sa k tejto komédii už nevracal. /40%/(26.3.2010)

• tron

„Ako sa majú tvoji rodičia?“ – „Zomreli pred deviatimi rokmi násilnou smrťou.“ – „A inak všetko v pohode?“ – „...Áno.“ Keď som videl túto príšernosť, povzdychol som si za dávnymi časmi, kedy sa robili kvalitné paródie a prial si, aby som ešte, kým umriem, nejakú videl. SUPERHRDINA bohužiaľ dokázal, že dobrý zámer, solídny rozpočet a nie úplne mizerní herci (plus zručný režisér a vtipný scenár) nestačí a na šupy typu tejto sa nechytá. Napriek tomu fajn oddych od zverstiev typu SCARY MOVIE 2 a niektoré scény (párenie zvierat, pohreb), hlášky („Nezabudni nakŕmiť rybičky.“) a dialógy („Pán doktor, prežije?“ – „Ako to mám vedieť? Ale na vašom mieste by som si na to nestavil.“) pobavia. V dobrom stará škola (režíroval a scenár písal neznámy Craig Mazin, ale okrem bratov Weinsteinovcov produkoval i skúsený parodický tvorca David Zucker – PRIPÚTAJTE SA, PROSÍM alebo tretí a štvrtý SCARY MOVIE, prípadne prvá a druhá BLÁZNIVÁ STRELA).(28.5.2011)

• DJ Obelix

Jsem hluboce zklamán. Po komentářích, které vyzdvihovali tento snímek nad celkem děsný Epic Movie, jsem se těšil na průměrnou parodii. Bohužel jsem se dočkal jen o něco lepšího snímku, než Date Movie, které prozatím považuji za naprosté dno parodií. Zde ovšem bylo alespoň nejnutnější minimum vydařených fórů (daly by se napočítat na prstech jedné ruky), takže jedna hvězda spíš z milosti.(18.7.2010)

Je to přitroublá parodie, která je někdy nechutná, někdy i zoufalé nevtipná. Ale v porovnání s Meet The Spartans.. to nejde srovnat... to je nebe a dudy.. A proto tomu dávám o * více, než si to zaslouží.(14.11.2008)

• Sonnery

* dávám pouze za Pamelu a její "dvojčátka" ňadra, které mě donutily k úvaze: Proč obsazují/ukazují Pamelu a neupraví digitálně film tak, aby byly vidět jenom její kozy - kvůli kterým ve filmu je...(11.2.2009)