• predators

No, zase tak úplná sračka to není :-) Suprhrdina si vzal do vínku Spidermana a snaží se z něj udělat totálního idiota.:-) A docela se mu to daří :-) Jistě po těch hromadách parodií je docela složité vymyslet něco neokoukaného a je fakt, že občas se to Superhrdinovi daří. Taky je fakt, že se mu nevyhla klasická trapnost a myslím si, že už se nenajde mnoho lidí, kteří by se smáli prdící stařence. :-) Takže, jo, ujde to:-) Zajímavosti: Mezi adepty na vážku byly můra a saranče. / Nejvíc srandy si užil L. Nielsen s hřebíkovou pistolí. :-) 35%(12.4.2009)

• Tuxedo

Přesný počet vydařených fórků? Dva. Oproti takovému Epic Movie je to však krok vpřed, ještě deset takových a už se na to možná půjde i koukat.(28.4.2008)

• Sonnery

* dávám pouze za Pamelu a její "dvojčátka" ňadra, které mě donutily k úvaze: Proč obsazují/ukazují Pamelu a neupraví digitálně film tak, aby byly vidět jenom její kozy - kvůli kterým ve filmu je...(11.2.2009)

Soundtrack James L. Venable: 1. I Need A Hero 2. All By Myself 3. Oh No You Didn't 4. Douchebag of the Year 5. Superbounce(14.5.2011)

Sakra, proč mě se to tak líbilo ? Já parodie upřímně řečeno moc nemusím, ale tohle mi sedlo. Dost jsem se bavil, vtipných momentů tu bylo dost, tak jsem příjemně překvapen. Leslie Nielsen potěší, ikyž jeho střely jsou lepší. Takže hodnotím 80% = ****(30.9.2012)

• - Film obdržel většinou negativní ohlasy od kritiků. Přesto většina kritiků označila tento film za lepší, než některé jeho předchůdce jako Velkej biják (2007) nebo Tohle je Sparta! (2008), které byly kritiky setřeny. (Danny F.)

• - Drake Bell, ktorý v tomto filme Spider-Mana paroduje, mu o niekoľko rokov neskôr prepožičal svoj hlas v animovanom seriáli Ultimate Spider-Man (od r. 2011). (Macejko)

• - Představitel hlavní role Drake Bell složil a natočil skladbu „Superhero! Song“, kterou můžeme slyšet při titulcích. (Olík)