Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eawy
  ***

  Úprimne povedané, keď som si po prvýkrát pozerala hodnotenie tohto filmu, očakávala som niečo horšie.No, na moje vlastné prekvapenie, som sa celkom bavila. Neobsahovalo, to príliš veľa primitívnych vtipov, ktoré ani nie sú vtipné. Celkom sa to dalo pozerať, aj na tie herecké výkony. Najlepšie z celého filmu boli tie titulky. Keby boli iba ony, a nebolo by ďalej pokračovanie dala by som asi 5 hviezdičiek. No, pokračovanie bolo takže iba 50%. Ale ten úvod ma dostal...(26.1.2009)

 • johnn333
  **

  Je škoda, že těch pět povedených vtipů ocení pouze anglofonní publikum, tudíž si zbytek diváků musí vystačit s klasickým arzenálem současným parodií - neexistující děj a více či méně trapné scénky těžící ze všeho, co je zrovna po ruce (tentokrát scénář Spider-Mana). Body k dobru za Leslieho Nielsena a jistou nekorektnost (niť nezůstane suchá na nikom od důchodců, přes Toma Cruise až k tělesně postiženým). P.S. Není to zdaleka tak hrozné jako Meet the Spartans. 50%(21.6.2008)

 • AngelAngie
  ***

  Jako jo, je to další odpad z řady rádoby parodií, které hned od prvních vteřin sází jednu katastrofu za druhou, ale s tím člověk přeci počítá, když na to kouká, takže ten odpad dát nemůžu. Kdybych dala 1 nebo 2 hvězdy, tak bych šla sama proti sobě tím, že třeba takový Scary Movie se mi líbí a mám ho ráda a tohle mu bylo nejednou věcí hodně podobný. Dávám tudíž 3, i když samozřejmě kvalitou tomuhle nedostahuje. Ale já se sem tam dost nasmála .. a to mu můžou mnozí kolegové tohodle druhu závidět.(22.11.2008)

 • arachneuss
  *

  Kde jsou ty časy krásný, kdy Bláznívá střela lechtala bránici? Suprhrdina je oproti tomu naprosto nudný, krátký a nezáživný film, u kterého se dalo zasmát jednou za 20 minut. Ne díky, tohle fakt nežeru.(28.10.2008)

 • kingik
  ***

  Mezi průměrné parodie "Suprhrdina" zapadne naprosto v pohodě. Střídá nevtipné gagy s vtipnějšími, ale ani jeden z gagů není vrcholně "super", jak avizuje český distribuční název. Herecké obsazení je na tak průměrný scénář snad až příliš elitní. Jednou se tato parodie vidět určitě dá, ale škoda, že nápaditost si tentokrát vzala dovolenou. I u této parodie platí, že čím více máte nakoukáno divácky úspěšných filmů, tím více se budete bavit. 60%(29.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace