poster

Suprhrdina

 • USA

  Superhero Movie

 • Slovensko

  Superhrdina

Akční / Komedie / Sci-Fi / Thriller

USA, 2008, 75 min (SE: 82 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  ***

  Je to trápne a zvrhlé, ale je to zábavné. Nemôžem si pomôcť, ale nasmial som sa požehnane (je síce pravda, že film som nepozeral sám, ale s partiou). Osobne však nechápem tú malú rolu Pamely Anderson (meno tejto ceckane je tak dobrým reklamným ťahom? ehm), je totiž dosť od veci. Pochvaľujem si však rolu Leslieho Nielsena. Niektoré scény sú skvelé, niektoré sú zasa pravý opak. Očakával som niečo oveľa horšie. Milé prekvapenie. Čistý priemer. 50%(15.7.2008)

 • Pepinec
  ****

  Na tenhle film jsem zdrhnul z práce a vůbec toho nelituju. Krom vtipu dávkovaného v předvánočních prémiích moje eventuální výčitky svědomí poslala k ledu deštivá scéna v zapadlé ulici, při které se celý můj svět smrsknul na bradavky Sáry Paxton. Vašich 49% si namažte na chleba a udavte se jimi, vy kakabusové zatrolení, škarohlídi darebáčtí, vy přetrhdíla přemoudřelá, holoto jedna zakaboněná! (Filmfest Hurghada 2012, 61/67)(29.12.2012)

 • D.Moore
  ***

  Že se tolikrát zasměji, to jsem fakt nečekal. Nejméně trapná parodie za poslední dobu... A za to dík.(24.6.2009)

 • Sonnery
  *

  * dávám pouze za Pamelu a její "dvojčátka" ňadra, které mě donutily k úvaze: Proč obsazují/ukazují Pamelu a neupraví digitálně film tak, aby byly vidět jenom její kozy - kvůli kterým ve filmu je...(11.2.2009)

 • viperblade
  ***

  Je to přitroublá parodie, která je někdy nechutná, někdy i zoufalé nevtipná. Ale v porovnání s Meet The Spartans.. to nejde srovnat... to je nebe a dudy.. A proto tomu dávám o * více, než si to zaslouží.(14.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace