Suprhrdina

Superhero Movie

Superhrdina

Akční / Komedie / Sci-Fi / Thriller

USA, 2008, 75 min (SE: 82 min)

Sakra, proč mě se to tak líbilo ? Já parodie upřímně řečeno moc nemusím, ale tohle mi sedlo. Dost jsem se bavil, vtipných momentů tu bylo dost, tak jsem příjemně překvapen. Leslie Nielsen potěší, ikyž jeho střely jsou lepší. Takže hodnotím 80% = ****(30.9.2012)

• TeeAge

Jeden z prípadov, keď je predloha dosť silná (a hlavne vhodná) na to, aby strpela komediálny remake tohoto typu. Jeden z mála prípadov, kde som sa miestami aj zabavil, a nemusel som film dopozerávať na desať krát, ako tomu bolo napríklad u This is Sparta (paródia 300). Superhrdina neohúri, a urazí len miestami.(26.11.2010)

Že se tolikrát zasměji, to jsem fakt nečekal. Nejméně trapná parodie za poslední dobu... A za to dík.(24.6.2009)

Čekal jsem to mnohem horší, ale nakonec mě to příjemně překvapilo. V této parodii je na jedné straně dost hloupostí a trapných scén (škoda), ale film také obsahuje spoustu situací, které opravdu stojí za to a určitě pobaví. Jedna z těch lepších parodií. 55%(22.1.2009)

• EdaS

Za ten výborný vtip s Tomem Cruisem jsem měl chvíli chuť dát tři hvězdičky, ale faktem je, že Suprhrdina je prostě další slabá parodie (byť ne tak ubohá a trapná jako některé jiné) . Nechápu, proč se tvůrci tak úzkostlivě drželi hlavně Spider-mana, větší pestrost inspirace by třeba pomohla.(21.6.2008)