Som prasa, že som dal tomuto 3***? Som úchylák, že som sa na tom filme smial? Som dement, že som nečakal od tohoto filmu Oscarov? Netvrdím, že je to vrchodlné dielo svetovej komédie, ale niektoré gagy a hlášky stáli za to. Tak ... a teraz vezmite kamene a začnite ich do mňa hádzať !(5.1.2011)

• ajuska

Pár lepších narážek a podařených momentů bohužel silně pohřbívá řada trapných a nefunkčních scén (v čele s otřesnou prdící scénou).(25.4.2008)

V TV jsem na to zahlíd ukázku a přišlo mi to jako docela slušná prdel, tak jsem na to kouknul a i když je to dost často i trapný a nezapře to podobný kvality jako má spousta předchozích retardovaných parodií tohohle typu, tak nakonec jsem se u toho stejně docela pobavil a některý scény prostě byly vtipný nebo respektive mně přišly vtipný.(30.1.2010)

• arachneuss

Kde jsou ty časy krásný, kdy Bláznívá střela lechtala bránici? Suprhrdina je oproti tomu naprosto nudný, krátký a nezáživný film, u kterého se dalo zasmát jednou za 20 minut. Ne díky, tohle fakt nežeru.(28.10.2008)

• teutates

Superhero Movie? "Trápnosť nad trápnosť". Pár svetlých okamžikov + 0,5* naviac za trochu lepšie prevedenie ako napr. Date Movie. Týchto "počinov" je čoraz viac a nejak nevyčnievajú z radov podpriemerných snímkov... Je smutné, že snímok, ktorý by mal pobaviť skôr človeka naser.e... 1/10(14.5.2008)

• - Film původně režíroval David Zucker, ale pak se režie ujal Craig Mazin. Původní název byl "Superhero!", ale nakonec byl film nazván Superhero Movie. (Danny F.)

• - Jeffrey Tambor (Dr. Whitby) své scény natočil během dvoudenní přestávky při natáčení filmu Hellboy 2: Zlatá armáda (2008). (NormanBates)

• - Představitel hlavní role Drake Bell složil a natočil skladbu „Superhero! Song“, kterou můžeme slyšet při titulcích. (Olík)