Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

StarFsh

2.5*, čiže priemer. Leslie Nielsen vo svojich najlepších výkonoch, čiže priemer. Pár krát som sa aj schuti zasmial, čiže priemer. Ani to nie je moc inteligentné, ani moc blbé. Stojí to niekde uprostred, ako extrémny pravičiar z komunisticky angažovanou minulosťou, čiže priemer... :-) ()

Daura

Ľudia, naozaj... nepoznáte zmysel paródie. Som rada, že aj v posledných rokoch sa natočila dobrá paródia, len už by som očakávala možno aj inú tematiku ako "superhrdina". Verím, že sa tento krásny žáner opäť oživí. ()

pekos

Tento film sa snaží parodovať niekoľko sci-fi veľkofilmov a nedá sa povedať, že by bol film vyložene zlý. Jednotlivé scény zapadajú do seba, film má akciu a občas je aj vtipný. Napriek tomu, že sa jedná o crazy comedy, mohli si jej tvorcovia odpustiť typ fekálneho humoru, ktorý v niektorých prípadoch bol za hranicou slušného vkusu. Ak však máte radi tento typ humoru, je to film pre Vás a rozhodne sa nebudete nudiť. ()

Elfhob

Úprimne by som doprial neprajníkom tohto filmu, aby sa dokázali povzniesť a pobaviť sa na 75 minútovej béčkovej párodií, ktorá sa trefne vysmieva z komixovej vlny... ()

Karlsberger

Ve filmu se vystřídávají snad všechny druhy humoru (kromě inteligentního) máme tu černý humor, zvratkový humor, panický humor, perverzní humor atd. Z filmu si člověk odnese spoustu ponaučení, třeba jako je prevence před tím než na sebe vystříkáte tekutinu v láhvi s nápisem H2O, vždy zkontrolujte zda náhodou není za óčkem ještě devítka. Toto heslo mi v životě zachránilo mnoho trapných situací. Nicméně to nic nemění na tom, že je to průměrná komedie. ()

nufanek

Parodie? V některých případech je hranice mezi parodií a nevkusem velmi tenká. Tento film bohužel kolem této hranice osciluje velmi silně a v některých scénách (spící babička) je hranice nevkusu opravdu posunuta velmi daleko. Herecké výkony neohromí, ale je pravda, že se člověk občas i usměje. Z toho důvodu i moje hodnocení. Film nic nedává, protože v podstatě nic nenabízí. Pouze pár úsměvných scén. ()

milaninoo

Tady zase někdo nepochopil co je to PARODIE no klasika! A ta nemůže být trapná jak tady hodnotí nějací pisálci,je vidět že podle hodnocení dementu z csfd si člověk nemůže udělat obrázek o žádném filmu! P.S. prostě hovada co nerozumí žádné srandě!!!!!!!!! ()

sad12 odpad!

Tato Parodie má v sobě tolik úchylných a trapných vtipů, že je člověku místo do smíchu spíše k pláči. ()

gutmanmarnie

Absolutní magořina. Postava Ricka Rikera jako nemotorného kluka a zároveň superhrdiny byla dost ujetá. Ten kluk byl fakt smolař a občas jsem se až divil, že ještě nezačal trpět depresemi. Vizuál filmu byl vcelku průměrný za to absurdita byla těžce nad průměrem. Co se týče humoru nebyl moc na vysoké úrovni a pokud jsem se smál tak spíše díky jeho debilitě. Pokud máte rádi smysluplné komedie s pořádným příběhem toto asi nebude ta správná volba. Každopádně Leslie Nielsen byl fakt funny a za to dávám jednu hvězdu, druhou dávám za odvahu scénáristy Craiga Mazina prezentovat se takovýmto filmovým splaškem. Doporučuji těm co mají 75 minut života a nevědí co s nimi, pokud chcete něco smysluplného tak to radši ani nezapínejte. ()

TomLaik

Naprosto dokonalá parodie, s šedesátiletými rodiči jsme se smáli od začátku do konce. Některé hlášky legendární. Angažování Leslieho skvělý tah, ten se pro parodie narodil :) ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)