Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

Kvico

skvelé narážky na svet moderných technológií no aj totálne fekálne(prdiace) scény dávajú výsledné hodnotenie... ()

Kathane

Já nevím, jak vy, ale mě se to strašně moc líbilo, totální sranda, tak nevím, proč to tak hodnotíte, neříkejte, že jste se u toho ani jednou nezasmáli. :-) ()

freezer02

Parodie já rád a tahe patří bezesporu k těm lepším za poslední dobu. Dokonce převažovali vydařené gagy nad těmi trapnými! 70% ()

Vital

Určitě lepší než Disaster movie a poslední dobou zmršené parodie.Parkrát jsem se zasmál,scény nebyly zas tak přehnané a hlavně tam mizivé procento fekálních a prdících scén,se kterýma to už hollywood přehání. ()

sitmin

Bylo to takové, jaké jsem to čekal. Pár laciných vtipů a neskutečně dlouhá scéna s prdící starou babkou. Občas jsem se ale i zasmál, tak dávám 2. ()

Lobocorpse

Průměrná parodie na superhrdinský filmy. Filmy se superhrdinama (Fantastic 4, Superman, Spiderman, X-man) nemám rád ale tenhle se mi líbil protože si z nich dělá prdel. Navíc tu hraje i můj oblíbenec Leslie Nielsen kterej je výbornej všude kam vstoupí. ()

P0dbi

Ulítlá parodie nepřímo navazující na Scary Movie. Její výhoda i zápor je v tom, že se bere až trošku moc vážně. Film není pojat "střeštěne" ale s nadsázkou. Vyloženě jsem se u toho nenudil, ale ani pořádně nezasmál. Většina vtipů již někde byla... ()

Vacice92

Až asi na dvě vtipný scény, je tenhle film fakt stupidní, ale musím zase říct, že o něco méně než jiní jeho kolegové, kterýma nás Amerika zahlcuje až hanba. ()

pirate

Občas se ukázal nějaký dobrý vtip, škoda, že místy to bylo trochu nechutné, naštěstí znám horší. Každopádně skvělá parodie to není, ale párkrát se zasmát dá. 60%. ()

reccal

Nenáročné, jednohubka pro toho, kdo v parodii nehledá smysly, logiku a promakanost. Bohužel se však začínají opakovat vtipy z jiných parodií, takže má člověk pocit, že tohle všechno už tu prostě bylo. 40% ()

johnyoss

Jedna z těch kvalitnějších parodií, při současném stylu "tisíc" parodií ročně se povedla právě tato, doporučuji jako prima oddychovku. Však parodie jsou od toho, aby je člověk bral s jistou nadsázkou a ne je drasticky odsuzoval jako zarputilý kritik. Hodnocení 7/10 ()

Gabushe odpad!

To je, ale píč*vina, vyšlo z mých hned po začátku filmu. Opravdu tomuto se nedá dát nic jiného než odpad. I když jsem příznivcem Scary Movies toto je moc. Nejvíc mě fascinuje to, že tento film je směska dobrých filmů o superhrdinech a řeknu vám, že takhle to zkazit chtělo odvahu. ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)