Takový elasťáky neměl ani Spiderman.  Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli? Parodie na filmy o superhrdinech, od Spidermana, Batmana až po Fantastickou čtyřku, vás dostane. (oficiální text distributora)

Pythonator

Tak co, puritáni? Zase nevíte, co je dobré? Nemáte smysl pro humor? Neumíte ocenit chytře zparodované scény ze známých filmů, které se z novodobých parodií asi nejvíce přiblížily kvalitám Žhavých výstřelů? Tak běžte do pr....áce!!! Leslie Nielsen Forever. ()

xardix

Překvapivě docela slušná parodie Spidermana říznutá Batmanem, Supermanem, X-Meny, Fantastickou 4 atd... Místy jsem se hodně nasmál, např. vtip s Tomem Cruisem je výborný, trapnost typická pro většinu parodií je tu ale taky. Inteligentní zábavu tu ale radši nehledejte. "Chceš být superhrdinou? Sežeň si kostým, blbče!" 60% ()

psychokiller odpad!

Neuvěřitelná hovadina, která sotva rozesměje. Zpočátku možná (scénka se školním autobusem), ale to je asi tak jediné. Od té chvíle, co Ricka hryzne jakási geneticky upravená vážka, a z něj se stane bůhví jaký "hrdina" a sotva umí vše ovládat, je spíše k pláči, než k smíchu. K tomu pak hodinář, co vysává duše. To kde režisér vzal takový debilně ujetý nápad. Korunku tomu nasadil Leslie Nielsen a jeho úchylné narážky. Prostě hrůza. Samotný příběh ani nedával smysl, a skákalo se v něm od desíti k pěti. Výkony "herců" ubohé, efekty o ničem. Prostě zhovadilost a zoufalý pokus o trhák. Ano chápu, film má parodovat hrdiny, dle trailerů, ale pokud jde o parodii, má spíše diváka bavit a ne téměř unudit k smrti. Naprostá ztráta volného času! ()

jeany23

Přes počáteční obavy nakonec příjemné překvapení.. Opravdu jsem se pobavila a byť ani tady nechybí fekální humor - nadržená zvířátka,, zvracení do akvárka, prdící teta (tahle scéna mi přišla zbytečně natahovaná) - tak nakonec z toho vyšla jedna z nejlepších parodií co jsem kdy viděla. ()

SaMaeL98

Parodie nesnáším. Scary movie je pro mě peklo. Tohle ale celkem stálo za něco a ač humor byl suchý jak moje prdel, pobavil, a dost. PS: Můj myspace je po krk ve sračkách. ()

TeddyCarlos

Vskutku vydařená parodie, nabitá hláškami a scénami, ačkoliv se zdají býti infantilní a primitivní, tak dokážou skvěle pobavit. Nepamatuji si kdy jsem se naposledy válel smíchy po zemi tak moc, jako u této komedie. Bohužel po druhém shlédnutí už nebaví tolik, jako filmu podobné parodie. ()

soukyd33

Parodie u které se zasmějete, ale nic víc. Příběh je parodie na Spidermana, a to téměř ve všech scénách. Akce a zábava doplněná hláškami, je snad všude. Doporučuji shlédnout s forced titulky, a hned po filmu Spiderman. Hvězdiček 3 ()

draxxi

Par vtipu je trochu na hrane, ale jinak jsem se vazne bavil. Dobra, myslete si o me co chcete, ale tahle oddychovka je jen pro pobaveni, a to se mi splnilo. 28/5/2020 73% ()

ondra.p

Tyhle komedie jsou prostě moje guilty pleasure a Suprhrdina spolu se Scary Movie jim vládne. Jasné 4*, směju se u toho pořád i po letech. ()

charles3

Mám rád parodie tria ZAZ typu Připoutejte se, prosím!, Bláznivé střely nebo pozdějších Scary Movie. Suprhrdinu jsem dlouho přehlížel, dokud jsem jej "neobjevil" na Netflixu a nezjistil, že je pod ním podepsán právě David Zucker a že si v něm zahrál také Leslie Nielsen. Bavil jsem se dost dobře, vydařily se i mezititulkové "vystřižené" scény. Nejvíc jsem se asi smál u imitátora Toma Cruise. Objektivně u mě asi tak 69 %, ale pár bodíků ještě přihodím a zaokrouhlím nahoru. A rozhodně si to dám minimálně ještě jednou. ()

bicekz

Není to špatná komedie, člověk se občas i nějaké blbosti/vtipné situaci zasměje. Ale tím asi končí všechny klady. U některých filmů trvajících 3 hodiny si říkám, že by se daly zkrátit na půlku. Ale tento film by si zasloužil delší stopáž. Nakladl si toho moc najednou - od zfilmování školního prostředí, přes "nakažení se" superhrdinstvím, učení se být superhrdinou, vývoj schopností superhrdiny, vztahové linie se spolužačkou, od stvoření úhlavního nepřítele a několik soubojů s ním. To se prostě nemůže vlézt do 75 minut. Celé to tak rychle uplyne a stalo se toho tolik. O to více je ošizený závěrečný boj, který je hotový během chvíle. Škoda, nápad má potenciál... ()

gabo1

Vzhľadom na to, že som dostal presne to, čo som očakával (trochu fekálneho humoru, sem-tam záblesky niečoho ako celkom podarený skeč,...) si ten film zaslúži tri hviezdy. Určite vás nijako neočarí ale po dlhom týždni v hnusnej robote a pri treťom pive, je toto celkom dobrý oddych. ()

Aceboris

Zial, dalsia z parodii, ktora sa snazila byt komicka az to niekedy prerastalo do trapnosti, na par podarenych scen to z biedy nevytrhlo, kombinacia spidemana, batmana a dalsich hrdinov nestala za vela, zial u mna tak maximalne 25 percent a to som este zhovievavy... ()

Suprhackerství

Suprhackerství

09.01.2009

Dovolím si volným překladem citovat z diskuzního příspěvku anonymního autora na nejmenovaném serveru: “Hackeři jsou odpadlíci mimo skutečný život, bez práce a zálib, s nízkou sociální inteligencí.… (více)