Režie:
Anton Šulík ml.Účinkují:
Alena Heribanová (moderátor), Jeremy Irons, Karel Gott, Milan Lasica, Magda Paveleková, Bolek Polívka, Stanislav Dančiak, Jaromír Nohavica, Vilma Jamnická, Štefan Skrúcaný, Mária Kráľovičová (více)Obsahy(1)
Talkshow Anjeli strážni je dynamické stretnutie s charizmatickou osobnosťou z oblasti kultúry, vedy, športu, ale aj stretnutie s menej známymi hosťami, ktorí dokázali v živote niečo netradičné a zaujímavé. Príjemnú atmosféru v Galérii Michalský dvor dotvára osoba Aleny Heribanovej, ktorá tu využíva svoje moderátorské skúsenosti. Anjeli strážni prinášajú počas 26 minút trvania spomienky na dramatické i humorné chvíle, pri ktorých možno asistovali aj "anjeli strážni" a sprostredkúvajú divákovi posolstvo pre každodenný život. (oficiální text distributora)
(více)Účinkují
Martin Nikodým
Československo
Nejlepší filmy:
Peacemaker (1997)
Marko Igonda
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Krev zmizelého (2006) (seriál)
Za mestskými múrmi (1998) (seriál)
Ivan Palúch
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
Sváko Ragan (1976) (TV film)
Ucho (1970)
Signum laudis (1980)
Iveta Malachovská
Československo
Nejlepší filmy:
Orbis Pictus (1997)
Muž nie je žiadúci (1983)
Štvrtá hlava draka (1985) (TV film)
Aňa Geislerová
Československo
Nejlepší filmy:
Želary (2003)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Ramón Vargas
Mexiko
Nejlepší filmy:
Metropolitan Opera: Live in HD (2006) (seriál)
Milan Kňažko
Československo
Nejlepší filmy:
Picasso (2008) (divadelní záznam)
Rok na dedine (1967) (TV film)
Adolf Eichmann (1988) (TV film)
Eva Mária Chalupová
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
Polnočná omša (1962)
Červené víno (1976) (TV film)
Naši synovia (1975) (seriál)
Rasťo Piško
Československo
Nejlepší filmy:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Nesmrtelní (2010) (seriál)
Filmoviedky: Olé, zápražka (2010) (TV film)
Katarína Hasprová
Československo
Nejlepší filmy:
Všetci ľudia budú bratia (1996) (TV film)
Zločin a pokánie (1982) (TV film)
Lýra 50 (2016) (koncert)
Lukáš Latinák
Československo
Nejlepší filmy:
Herec (2020) (seriál)
Občanský průkaz (2010)
Invalida (2023)
Marián Čekovský
Československo
Nejlepší filmy:
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (divadelní záznam)
Prvý slovenský horor (2014)
LokalFilmis (2015)
Martin Šulík
Československo
Nejlepší filmy:
Učitelka (2016)
Kára plná bolesti (1985)
Výlet (2002)
Iva Bittová
Československo
Nejlepší filmy:
Želary (2003)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Ružové sny (1976)
Dušan Cinkota
Československo
Nejlepší filmy:
Tichá bolest (1990)
Chaos (2000) (TV film)
Válka policajtů (2024)
Klára Issová
Československo
Nejlepší filmy:
Deník Anne Frankové (2001) (TV film)
Kabaret Caligula - PanzerFaust (2018) (divadelní záznam)
Operace Silver A (2007) (TV film)
Szidi Tobias
Československo
Nejlepší filmy:
Gazdova krv (2014) (divadelní záznam)
Jozef Mak (2021) (TV film) - vypravěč
Díky za každé nové ráno (1994)
Petr Janda
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (video kompilace)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
Ida Kelarová
Československo
Nejlepší filmy:
Štvrtý rozmer (1983)
Jana Kratochvílová
Československo
Nejlepší filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Trhák (1980)
Straka v hrsti (1983)