Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

• USA The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (více)

kreion odpad!

môžete dať celej sérii odpad bez toho aby ste museli pozerať viac ako jednu časť? úplne bez výčitiek. ODPAD ODPAD ODPAD. ()

Stuck

Porovnám-li dílko s předchozími částmi, tak rozhodně nejlepší ! Přistoupí-li člověk na jejich hru a nechá se vtáhnout, uteče mu těch 115 minut jako voda v naší řece Vltavě. Jako největší nedotatek volím digitální podobu novorozené Renesmee. Pak už film, ale moc nepokulhává a oproti knižní předloze (kterou jsem nečetl) vrcholí bitkou, která potěšila mé oko. Upozorńuji, že nejsem žádným fanouškem této ságy, ale pokud chce být člověk spravedlivým soudcem musí uznat, že toto byl důstojný závěr dramatu člověka, upíra a vlka..... ()

Mukl007

Slaďárna až na půdu, ale tak s tím se počítalo. Naopak mě docela mile překvapil děj odehrávající se pouze v předpovědi. I když musím uznat, že jsem si říkal, že ve filmu tohohle typu přece nemůže tolik lidí umřít, ale bylo to sugestivní. 3* si to zaslouží, minimálně jsem se nenudil. Byť jsem se na konci cítil jak bonbón- přeslazenej. ()

DaWz

líbil se mi první díl, ty další trochu míň, ale tahle poslední část - ta mě příjemně překvapila... akční, zajímavá, prostě fajn ()

MarryW odpad!

:-D :-D :-D :-D a... :-D :-D :-D asi tak nějak...jediné ,co stálo za to, byly zajímavé úvodní titulky ( 5% ) a pak scéna, kdy se svlékl Jacob ( 10% ), jinak nic víc..... ()

Steeler91

Z celej ságy jednoznačne najlepšia časť. Fakt neviem ako može niekto dať odpad. Tu pri týchto členoch ani nejde o oblektivitu, ale čisto o zakomplexovanosť a tvrdohlavosť.Nepostrehol som tu žiadne stupídne dialógy, ako v prvých dieloch, alebo "čudné" situácie. Je to fantasy, tak si to uvedomte.Dej nenudí, obsahuje veľa vtipných scénok, narážok a taktiež akciu.A finále bolo ozaj perfektné. Hodné vyvrcholenia celého príbehu.Klobúk dole a smrť zakomplexovaným :p ()

Erienne

Konečne je tomu koniec. Už bolo veru načase. V tomto diely sa diali zázraky na počkanie. :-D...Jedine hudba sa mi páčila, a Jacobova premena u Belinho otca. Ináč niet vo filme čo pochváliť. ()

oiuoiu

Bavila jsem se. Po předchozím Rozbřesku 1 jsem to už nečekala, ale vida! Ve filmu se pořád něco děje, příběh má hlavu a patu a fakt se na to dá dívat. Největším překvápkem pro mne byla Bella, která, nyní konečně za upírku, se dala snést. Edward se tedy nedal, ten by se asi musel změnit na mamuta... nebo v zebru... Konec snění, 4 hvězdy. ()

Jack_F. odpad!

To nejde jinak. To skoro nešlo přežít. Gaypíří, kokotdlaci a ta parta buzerantů z Říma u které jen čekáte, kdy vytáhnou hůlky a začnou házet avadakedavra(přiznám se, že Harryho Pottera jsem žral). Patetické a trapné dialogy, hrozná nuda a srandovní bitka na závěr. Digitální dítě jako třešnička na naprostý odpad. To prostě nejde jinak hodnotit, protože tohle nemá žádnou kvalitu. Tohle prostě nemůže být v červených číslech, protože na tom filmu není nic dobrého..NIC..ani blbé digitální efekty. Nevím jak moc za to může předloha, ale prostě nedám tomu hvězdu jenom za to, že se tvůrci rozhodli nafilmovat sračku pro náctileté blbky a mladé homosexuály. LItuju, že mě přemluvili na to jít a já utratil 10 liber místo toho abych se minimálně ožral. Čistokrevný odpad. ()

Khare

Scéna na ledové pláni byla jako z jiného filmu, především ve srovnání s první hodinou, kde bylo všechno i na Stmívání až extrémně sluníčkové a srdíčkové, ale bez ní by to byla jen nuda a šeď nebo možná nuda a třpyt. Takhle jsem s posledním dílem spokojená, kontrast mezi "všichni se tu vznášíme" a "všichni pravděpodobně umřeme" se mi líbil a z kina se mi odcházelo s nečekaně příjemným pocitem z povedeného zakončení série (+ luxusní úvodní i závěrečné titulky a tradičně krásná hudba). ()

Jamall

A mám to za sebou. Instantní nuda se opakuje, směšné momenty tu jsou též. Vše se stane zajímavějším při velké bitvě zakončené super zvratem k onomu jasnému konci. ()

Rodriguess

Cakal som viac ako jednu super scenu, na mna az privela romantiky, cakal som ze sa tam bude diat toho viac. ALe kto siel na tento film do kina, videl diely predtym a muselo sa mu to pacit. ()

Martas81

Tak tenhle film , nebo díl z celé serie ,byl stejný jako ostatní , o ničem.Herci by ani tolik nevadily ale ten děj.Bella se promění v upíra a ...to je v podstatě céle o čem to je. ()

moviefilms

Vůbec se tenhle díl nehodí do celý ságy...Je úplně jinej, spíš by to mohl být prostě nějakej průměrnej (a taky trochu nudnej) film, který nemá s těma ostatníma nic společného. Změna režiséra jde vidět u tohdle dílu ještě víc než u 1. části. Na můj vkus až moc. ()

Hakuna Matata

Technicky tomuto dílku není co vytknout. Rozhodně skvělé zakončení "ságy", nyní doufám, že je to naposledy, co o tom slyším a o téhle mánii se za 20 let už vůbec nebude mluvit. I přes epickou bitvu a silné napětí nemůžu jít přes 3 hvězdy.. Neptejte se proč.. ()

Altalus

Dějově asi nejprázdnější film co sem kdy viděl. Nemůžu si pomoct, ale tam se vůbec, vůbec nic nestalo. Je smutný, když si u filmu člověk jako skoro jedinou scénu zapamatuje to jak koupili tatínkovi výlet na ryby. Navíc ten "někdo" kdo šel bydlet do podkroví a byl strašně tajemnej... jediná zajímavá postava, škoda že tam byla úplně k ničemu. Ale jednu hvězdičku si to zaslouží, protože nekomiksová fúze x-menů s upírama to se jen tak nevidí. Navíc super nápad s upíříma dětma zabijákama :) ()

Ace.A.T.L.

Tak mám za sebou poslední díl a doufám, že už nikoho nenapadne točit ještě něco dál. Postupem času víc tvůrci užívali zajímavý efekty a triky, ale to ani náhodou nevyrovná zbytečnost už tak zbytečnýho pokračování. Musím opět uznat, že už to neni tak totální hovadina, hlavně kvůli tý občasný akci. A taky možná proto, že víte, že už je konec toho utrpení. Ale budu se v komentářích už opakovat od nějakýho druhýho dílu. PROČ POKRAČOVÁNÍ? Za mě 1* za efekty a konec ságy. Opatrně to ZKOUKNĚTE, ale upřímně NEDOPORUČUJU. ()

The_God

Tradiční Twilight: Isabela Labuťová tokala s Edem Kolíkem jak jelen v říji, navezla všechny do "život ohrožujícího nebezpečí", všechno to tak nějak sledoval Jakub Černý. Tentokrát tam však byla i dcera Isabely a Eda, která trpí poruchou růstu a nakonci tradičně jedna velká bitka, která se však nakonec ukázala jen jako iluze od Alice, která to ukazovala tomu italskýmu hlavounovi. ()

vooddoo

Ty čtyři hvězdičky jednak proto, že je to poslední díl celé ságy a jednak proto, že mě to prostě bavilo. Nemůžu si pomoct. Triky jsou docela ucházející. Dialogy za moc nestojí, ale druhá polovina se slušně rozjede. Zvrat na konci mě dost překvapil, knižní předlohu jsem nečetla. Je to samozřejmě film pro náctileté, ale když je člověk dobře naladěn, proč ne... Předchozí díly mi přišly takové dosti nedomrlé, tady musím změnit názor. No nic, víc se rozepisovat nebudu nebo napíšu ještě větší hloupost nebo si své hodnocení rozmyslím. :-) ()