Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

• USA The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (více)

mstychov

5 je hned po 4 u Stmivani moje druha oblibena. Bella je poprve ve filmu jako upirka. Je to cele vtipne, napinave a romanticke. Opet je film opreden krasnymi misty, krasnymi herci, hereckami a dokonalymi vecmi. Cely pribeh je zajimavy a nejde o zadne klise. Vrele doporucuju! Konec opet prekvapil a to velmi prijemne! ()

Majoslav11

Ako milovníka fantasy žánru ma posledná časť celkom bavila, videl som už aj horšie spracované fantazijné príbehy. Všetky neduhy celej série tu ostávajú, čo je podľa mňa jednoznačným dôkazom kvalitatívnej "hĺbky" knižnej predlohy pani Meyerovej. Je to aspoň natočené štandardnou, nenáročnou formou, ktorá síce urazí každého, kto má trochu vkus, poslúži však ako dokonalý výplach mozgu. A to je tiež svojim spôsobom hodnotné. A tak je to vlastne s celou Twilight Ságou. Pozrieť raz a viac nie. Posledná časť za tri hviezdy. ()

liebgott odpad!

Rád si ubližuju proto jsem se podíval na poslední díl tehle otřesné ságy .  Hnusný CGI mimino Renézme , zavěrečná bitka která se nikdy nestane a hromada dalších hoven z tohohle filmu dělá něco tak neuvěřitelně hnusnýho že to překoná  i Listruv koš na špinaví prádlo ()

Lilith03

Hvězda dolů za to strašidelné umělé dítě a klišém nabitý konec. Jinak je to ovšem pořád úžasné, protože je to prostě stmívání, které mám ráda. ()

otoman92

Moje milá mě bohužel přesvědčila, abych to sní v kině absolvoval, kdyby to hodnotila ona, tak by dala asi 5* za srdce rvoucí romantiku, já sem to viděl, jenom jako prázdnou fantasy telenovelu postrádající ducha, proto 30%. ()

salvaja

Konecne poradna bitka, trocha napeti... a pekny zaver s klicovym zvratem...minusy efekty a stale zbytecne detaily viz louka a zabery obliceju. Kazdopadne nejlepsi dil, konecne s hlavou a patou. ()

Bons_ odpad!

Opět tahle parodie na film neselhala, nenašel jsem sílu dokoukat se do konce. "Tohle" je vysavač energie. I kdybych koukal z okna, tak mě to víc baví. Urážka snímku s upírskou tematikou. Dle mého názoru to bude mít úspěch jen v jedné úzké věkové skupině..jako do teď. ()

Vanila01

Takže abych to shrnula. Vždycky se něco najde, celou dobu jsem kolísala nad 4 nebo 5 hvezdičkama. Sama si už říkám, že tomuhle filmu asi vážně nadržuju(a hodně lidí by neřeklo "asi" ale "určitě"). Musím říct, že mě asi nejvíce nadchl žávěr rozdělený vlstně do takových tří částí "agresivní" "mírový" a "romantický" bylo vidět že hlavně u bojové scény se Bill vyřádil do syta. Bohužel na druhou stranu trpí film přehnanou starostí řeziséra předejít zdlouhavým monologům( dialogům) a scénám, což není někdy na škodu, ale ups chybyčka se vloudila. Krom závěru mi přišel film až moc zrychlený a zmatený. PŘÍKLAD Z FILMU: Bella si dává páku ok, něják to rychle dopadne, pak tam rozbýjí rychle šutr a najednou to přeskočí na paprsek slunka a ona je nadnou sama a kráčí do světla. A najednnou nevím po kolika minutách od začátku se tam spustí její mnolog. Takže jsem od toho podle knížky očekávala víc a až potom co jsem viděla závěr jsem si řekla tak konečně alespoň pár scén dotáhly do pomyslného konce, narozdíl od těch předešlích. Možná jsem už prostě z takových filmů za ten rok vyrostla nebo to tak dooprvady bylo natočeno(řekla bych že v tom bude obojí). Ale že je to ten konec a nemyslím si že by bylo fér dát první části 5 hvězd a téhle 4, přemluvila jsem se s težkým srdcem k 5. ()

TOPmoovie

silny dojem. skoda nevidiet v dobrom kine. dostane to oscara. a pritom som ten, ktory ine upirske filmy nepozera a neuznava, a doslova nechape upirske serialy. ()

Zackk

tak tohle už je lepší! konečně sou pryč ty zdlouhavé nudné scény z minulých dílů, tady toho je opravdu hodně a není potřeba nic prodlužovat. konec mě sice naštval, bylo by lepší kdyby umřeli ti co měli umřít, ale co se dá dělat... tohle bych už nazval přinejmenším průměrný film. z pěti pokusů to ale neni nic moc výkon... Kajda23 - nejspíš si neuvědomuješ že tím že sis koupil lístek a šel na to do kina si přispěl jejich celkovému výdělku?!... ()

Carteriiino

Až tak som najprv nesledoval celú ságu Twilightu ale po zhliadnutí všetkých dielov a následnom zhliadnutí tohoto dielu som usúdil vážne rozhodnutie, že Rozbřesk 2. je za poslednú dobu najlepší film aký som kedy videl )) ()

Punkies

Ti, kdo na Twilight nadávají, si můžou políbit.... Bylo to super, pro mě nejlepší díl ze všech, bitva na konci byla skvělá a zároveň matoucí :) ()

Lucka07

Překvapivě jsme se dočkali důstojné tečky na konci Twilight ságy. Ztvárnění nového Bellina pohledu na svět a závěrečná bitva se dle mě mimořádně povedla. Vzhledem k souvislostem a okolnostem mi rozhodně nevadilo umělé mimino, a z kina jsem odcházela příjemně naladěná. Na rozdíl od Rozbřesku 1, necítím žádné zklamání, spíše jsem byla příjemně překvapena. ()

Ajka13

O něco lepší, než první díl, ale stopro nejlepší z celé série. Dokonce mě i na chvíli překvapili a to už je u Stmívání co říct (vzhledem k tomu, že jsem četla knižní předlohu). Celkově v pohodě, až na přeslazený momenty a neskutečnej happy end. Aspoň že Kristen to konečně slušelo! ()

svesticky1

Po přečtení knížky je film tak trochu zklamáním. První část je až moc uspěchaná a pak se tam objeví scéna, která je od knihy na hony vzdálená, i když je pro film jistě zpestřením. Navíc to, že se Volturiovi mluví jako teplí bratři je dost humorné. Na druhé straně oceňuji technickou stránku filmu. Triky se povedly. Pokud bych nečetla knížku, asi by mě film nadchnul. Oceňuji to jakým způsobem tvůrci pojali závěrečné titulky. ()

heni

.... Páčilo sa mi to, najlepší diel z celej serie.. Pútavý dej, v celku sa to dosť držalo knihy... mile prekvapenie.. ()