Režisér Simon West uvádí strhující akční thriller, který se odehrává v New Orleans v době vrcholícího karnevalu. Will Montgomery (Nicolas Cage) strávil osm let ve vězení poté, co se při loupežném přepadení nechal podfouknout. Teď by nejraději hodil svou kriminální minulost za hlavu a znovu obnovil zpřetrhané vazby se svou dcerou (Sami Gayle). Montgomeryho staří parťáci i agent FBI Tim Harlend (Danny Huston) jsou ale přesvědčeni, že kořist v ceně deseti milionů dolarů Montgomery před uvězněním někde ukryl. Když mu unesou dceru a za její život žádají výkupné v hodnotě lupu, Montgomerymu zbývá jediná možnost. Musí uvěřit svým instinktům a spojit síly s krásnou, svůdnou a chytrou Riley Jeffers (Malin Akerman), se kterou se pokusí provést ještě jednu loupež, aby získal dceru zpět dřív, než bude pozdě. (oficiální text distributora)

Tolf

Napriek nižšiemu rozpočtu je film stále dosť dobrý, splnil svoj účel a pobavil. Možno by si zaslúžil ísť aj do kín. Avšak dlhodobá nedôvera a predsudky voči NC znižujú šance na úspech už na začiatku. Nevravím, že Stolen bol dokonalý, určite sa dalo možno napríklad viac popracovať na scenári, ale také nízke hodnotenie (ani príjmy) si rozhodne nezaslúži. Škoda. ()

aannemer

Výborný akčňák, který sice nepřináší nic nového, ale mně se moc líbil a po náročném pracovním dni jsem si u něj skvěle vypláchnul mozek. A závěrečná loupež byla grandiózní! Desítky různých "proč" a "jak to", které se v průběhu (každého) filmu vyrojily, hážu za hlavu. Tohle nebyla intošácká onanie, ale vyloženě odpočinkový film. ()

izolator

:-) Takhle zbytečný a pitomý film jsem už dlouho neviděl. Ztráta času. Btw. Za 8 let ve vězení se Cage vůbec nezměnil. Žádný šediny, žádný jizvy, žádný tetování, žádná změna chování. Jako by byl na dovolené na Balatonu... ()

Hiruma

Pôvodne som chcel pozerať Stolen z roku 2009, ale mojou chytrosťou som sa dopustil tohto omylu. Na začiatku aha Niky Cage a potom čože to je za film ? Jediná scéna, čo za niečo stála, bola tá posledná, keď tých polišov naťahoval s tým odhodením. Čakal som, že to zlato odhodí, ale taký zvrat by bol na tento film veľa. ()

erpe odpad!

Můj největší WTF! za poslední...no aspoň dva roky! :-D Většinou se nenechám odradit místními negativními komentáři a většinou nelituju. I zdejší "odpady" bývají docela koukatelný, ale tohle už fakt nezkousnu... Napoprvé jsem se dokoukal do půlky a zhnuseně to vypnul... Nakonec jsem tomu dal šanci a doteď toho lituju. No...čím začít... Hudba...je strašná!! Skoro mi to připomínalo nějakej lacinej pornofilm. Měl jsem pocit, že si ze mě někdo dělá srandu... Cage...je nemožnej a teprve teď uznávám, že jeho kariéra je v kýblu. Dcerka je nesnesitelná ošklivá hysterka, Malin Akerman je tam jen do počtu a zastupuje nutnou sexy část, záporák je nakonec nejsrandovnější postavička a na konci mě rozesmál, až jsem se málem udusil ;-) A mimo to...policajt s kloboučkem?? Proboha, kde to viděli? V Růžovým panterovi? Akce je většinou směšná, postavy se chovají jak idioti, loupež na konci filmu je prostě tak přepálená, že už to snad víc nejde...prostě hnus hnus hnus velebnosti! ()

bezprezdivky

Skutečně stupidní a doklad o tom, že pád kvality filmů Nicolase Cage žádné dno nemá. Scénář dělali asi pejsek s kočičkou jako svůj pověstný dort - když tam dáte sto dobrých věcí, bude ten dort (film) stokrát dobrý. ()

david666

Sakra Nicolasi, já tě měl rád a ty jdeš čím dál více do bahna - film přesto, že má vcelku spád o ničem. Srandovní scénář, herecké výkony??? Ty vlastně žádné nebyly. ()

othoson

Mně to přišlo jako úplně průměrný akční film, který nenadchne, ale jako odddechová zábava nevadí... Z některých vedlejších rolí jsem měl radost (Danny Huston) a některé byly naopak zbytečné... ale kdo od béčkového filmu čekal megabrutál akci a suproidní zábavu, nechť se jde léčit... ()

MUNRO

No..50% je až dost podceněné.Vůbec to není špatný thriller.Karneval v New Orleans dodává filmu zajímavý punc zvláštnosti,celé to poměrně slušně odsýpá a kecy o tom,jak je film nudný jsou naprosto zbytečné.Díky rozumné stopáži Stolen naopak nenudí ani trochu.Nicolas Cage vypadá zvláštně a čím je starší,tím více nevěryhodně hraje a jeho grimasy jsou občas i ve vypjatých scénách víceméně směšné,ale budiž.Co je však největší botou filmu,to je klasicky zmršený závěr,který zavání odpadem.Klasicky nadlidsky oddolný záporák,v tomto případě zhrzený bývalý parťák hlavního hrdiny,kterého nezastaví kovová tyč zabodnutá do hrudníku,ani poražení autem.Velmi vážně jsem uvažoval kvůli tomuto Hollywoodskému neduhu srazit jednu hvězdičku,nicméně celkový dojem z filmu by si to za tu stupidní desetiminutovku nezasloužil. ()

RealHonza

Taková na první pohled americká akční klasická oddechovka, která by sedla na 90. léta, nikoli na rok 2012! Scény působí mnohdy dost nepromyšleně nebo až směšně. Režisér nezvládl scénář, záporák jakoby z děje na půl filmu vypadl, vytavení zlata z banky je velmi úsměvné atp. Film nepřináší nic neohraného a pamatovat si ho budu více než 24h zpět jen díky nesmyslům v něm. Film nedoporučuji, nepřináší nic nového, je suchý a bez nápadu. ()

Mydlivoj

Velmi průměrné. Opravdu jen do televize. A nemohl jsem se za celý film zbavit pocitu že autor hudby k filmu žije pořád v 80./90. letech...což mi teď vnuklo myšlenku degradovat film ještě o jednu hvězdičku...takže průměr se vytratil. ()

Saxos

O čem to vlastně bylo? Jo ahá, už jsem si vzpomněl. Strhující thriller. Kdejaký blbec může v New Orleans kdykoliv a čímkoliv vykrást banku, polišům se k tomu vysměje. Druhý pacient zločinecké bandy zmizí ze světa pro pár pohozených prstů na spáleništi a stane se z něj jednonohý taxikář. O zbytku party nemluvě. K tomu přidáme nesmyslně překombinovaný únos dcerky, zakončený krutou bitkou s fatálním výsledkem. Teď pajdu už nemusí hledat. To byla patlanina. A chemlonový Nicolas tomu nepřidal. ()

fabregas1

Tak jako Jason Statham i Nicolas Cage má svůj filmový styl v podání akčních vykrádaček. Stolen bohužel patří k těm slabším co nám Cage nabízí. Jakoby to chtěli všichni rychle natočit, zebrat měsíční výplatu a hurá na dovolenou. ()

Unrealik

Průměrná akce. Ale svižně utíkající. A záporák je, bohužel, spíše vtipný - obzvláště jeho nesmrtelnost, v jednom záběru, kde jde na protéze, mi připomínal terminátora.:) ()

schindler

Tento film mě poodhalil několik nových zjištění. I dcera hlavního hrdiny s klučičím sestřihem může děsně nesypatická, záporák v podání Joshe Lucase s vyzáží handicapovaného bezdomovce je vlastně parodie na záporáka, s pout se dá hravě uniknout tím, že zakřupeme prsty, věci na vyloupení banky jsou běžně v boudě u přístavu a jsou snadno dostupné, v FBI pracují jasnovidci. A to nejlepší nakonec Nicolas Cage sem do toho všeho skvěle zapadá. ()