Režisér Simon West uvádí strhující akční thriller, který se odehrává v New Orleans v době vrcholícího karnevalu. Will Montgomery (Nicolas Cage) strávil osm let ve vězení poté, co se při loupežném přepadení nechal podfouknout. Teď by nejraději hodil svou kriminální minulost za hlavu a znovu obnovil zpřetrhané vazby se svou dcerou (Sami Gayle). Montgomeryho staří parťáci i agent FBI Tim Harlend (Danny Huston) jsou ale přesvědčeni, že kořist v ceně deseti milionů dolarů Montgomery před uvězněním někde ukryl. Když mu unesou dceru a za její život žádají výkupné v hodnotě lupu, Montgomerymu zbývá jediná možnost. Musí uvěřit svým instinktům a spojit síly s krásnou, svůdnou a chytrou Riley Jeffers (Malin Akerman), se kterou se pokusí provést ještě jednu loupež, aby získal dceru zpět dřív, než bude pozdě. (oficiální text distributora)

filipvrbik

Jakž takž fajn rozjezd zničí chabý jednonohý padouch (ano, taxikář s jednou nohou) - a potom je to už víceméně podprůměrný thriller o ničem, no ale když nic jinýho v televizi nedávají, dá se to úspěšně přežít...40% ()

jarmik

Klece fakt lituju, to snad ani není možný, že ho nikdo neobsadí do něčeho s alespoň průměrným scénářem. ()

Gore

Tak tohle se nepovedlo, jedno klišé se vrší na druhé (asi nejvíc klišé, vykradeček a citací jiných filmů než v jakémkoliv jiném filmu, co jsem kdy viděl). Asi polovinu filmu jsem si myslel, že sleduju Uprchlíka s Cagem na místo Forda. Ale za to spíš může scénář, než režie Westa, který ač se bude snažit jakkoliv, tak svůj debut asi už nikdy nepřekoná, který zde taky párkrát cituje. Ale na druhou stranu to odsýpá a na nudu není ani moc času. Aspoň nějaké body k dobru u tohoto béčka, který vyšumí rychleji než šumák. ()

Sunny.69

Čekala jsem nějakou nudnou a průměrnou akční podívanou o ničem a byla jsem velice mile překvapena. Jistě, námět sice není kdovíjak převratný a nový, ale skvěle se na to kouká, není tam nudná scéna, je to krátké, má to spád, žádné protahovačky. Film, který si na nic nehraje a Nicolas Cage zase jednou docela dobře hraje. Za mě rozhodně plný počet. ()

dezert

Film, co jede na autopilota, kterej občas vypadne. Ono to místy svádí k 3 hvězdám, protože to obsahuje některý dost svižný pasáže, občas nějaká slušná bouračka či něco (Malin Akerman), jenže v tom filmu je několik problémů, který tomu zabraňují vyhrabat se ze škatulky direct-to-dvd shitu. Především scénář je hrozná hovadina. Film obsahuje několik scén, který jsou vyloženě k smíchu (krádež zlata, Josh Lucas jako Terminátor atd.). Hudba Marka Ishama je kapitolou sama pro sebe, protože ta snad vypadla z nějakýho policajtskýho seriálu ze sedmdesátek a díky ní ten film působí jak parodie sebe sama. Nic Cage si to taky zrovna nedává, na druhou stranu - už taky zahrál hůř, takže je to vlastně docela výhra. Nic víc než jednohubka na nedělní večer v telce. A to ještě, když tam nic lepšího nedávají. ()

Jaroslaf odpad!

omg tady bylo UPLNĚ VŠECHNO blbě. Unesená holka vypadá jak Justin Bieber, scénář je naprosto retardovanej, hudba zní jak k nějakýmu béčkovýmu seriálu ze sedmdesátejch let a nenajde se tam snad jediná scéna co by dávala smysl. Slyšel jsem o tom, že Cage cca od roku 2000 prakticky nehraje v dobrejch filmech, ale tohle bylo až absurdní! ()

Hepy13

Kotrmelec auta bez připoutání pásů s nulovým zraněním, vysvobození z pout vykřupnutím zápěstí, a nebo roztavení zlata. To je pár logických scén, při kterých si zřejmě budete ťukat na čelo, a řikat... ''Do čeho to ten Nicolas zase vlezl?''. Ale i přes to vsechno je Unesena akční stravitelná jednohubka, zdaleka né tak špatná jak se tady hodnotí a píše. ()

BOURQUE

No čo k tomu napísať? Je tu „opäť“, po nie príliš dlhom období, nové akčné B-čko od N. Cage. Mne už trošinku začína vadiť, že pán Cage prijíma všetko, s čím ho nájdu. Príbeh je priemerný, tak ako herecké výkony. Réžia – tak pán West po Expendables 2 sa veľmi uvoľnil – výsledok: podpriemer. Veta filmu: ... pri lúpeži: „Kedy si to vymyslel?“ „Sedel som 10 rokov v base. Mal som na to čas.“ Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

mourinho

Pohodový kousek s jednoduchou zápletkou. Přímočaré, celkově sympatické, ale hlavně u toho proboha nepřemýšlejte. ()

BeranSon

Nevím jaký chirurg to dělal, ale takovou plastiku jen tak neuvidíte. Od hereckých výkonů, přes zápletku až po akci to je umělá slátanina sestavena podle několika špičkových akčních filmů. Děj- naprosto neoriginální, místy až fádní a nic mu nepomáhá. Myslel jsem že můj oblíbený Nicolas Cage pocit s filmu zvedne, ale naopak. Je absolutně strašný, prkně odříkává nějaké předepsané dialogy a tím to hasne. Image drsného zloděje-trestance mu vůbec nesedí, ale vůbec! Režie ještě ujde, to není příliš velké zlo. -2/10- ()

MickeyStuma

Jednoduchý pop-kornový akční příběh, který   sice nepřináší nic nového, ale je vkusný,   má švih, je zábavný a má potřebnou akčnost.   Nicolas Cage zkrátka ještě nepatří do   starého železa. Není snímku co vytknout. Svůj   potenciál má a to je hlavní. ()

Kingjiri

Dafaq did i just see? Simon West letos natočil druhý Expendables a já jenom doufám, že nebude dostávat prachy na svojí produkci jen proto, že se na obal DVD frkne nápis "Od režiséra Expendables 2", aby se výtvory na úrovni průměrnýho video filmu "prodávaly samy" a nebudou tak vznikat takovýhle kraviny. Naprosto zbytečnej snímek, kterej nemá snad ani jednu aspoň průměrnou chvilku. Cage už dosáhnul (nejen) hereckýho dna dřív, ale zdárně v tom pokračuje. Příběh nepoužitelnej, stejně jako beznohej taxikář, jedna silnější hvězda. ()

Vencik89

Tohle bohužel ani Cage nedokázal vytáhnout z podprůměru. Film o ničem. Kdyby tam nebyli herci,možná si toho nikdo ani nevšimne.. ()

dalziel

Nebyť veľmi mizernej hudby a zvukov vo filme možno by to bolo na takých 3,5* s privretím oka aj na 4*.Bohužial takto len za 3*.Po všetkych tých sračkach od Cage-a konečne aspoň lepší priemer. ()

bararich8

Solidní Béčko, bohužel Cage už zřejmě zůstane u tohoto typu filmů. Celou dobu je nastaveno pěkně divoké tempo a nikde si moc dlouho neodpočinete, ale k čemu to je, když je to celé takové nijaké. Jako třešnička je vyloupení banky během pěti minut. Konec však naopak celkem pěkný. Čekal jsem to horší. 3* ()

Torgal

S prehľadom najlepšie vyzerajúci Cageov film za posledných veľa rokov. Technicky veľmi slušné remeslo (samozrejme s prihliadnutím na to, že je to béčko), solídne herecké obsadenie a aj príbeh servíruje dostatok akcie a napätia. Keď to porovnám s filmami iného notorického béčkara Jasona Stathama, tak sa tento film môže bez hanby zaradiť k jeho lepším kúskom. 6-/10 ()