Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

Litvicek odpad!

Opakuje se to stále a stále znovu a znovu a i přes tento fakt, stále se najdou lidi, kteří ten film natočí absolutně stejně otřesně, jako jeho předchůdci. A ten rozpočet... To si snad nezaslouží ani komentář. Čistý odpad. ()

t.mon

Ach jo, a já se tak strašně těšil. TCH 3D je už jen průměrný horůrek, který nezachrání ani pár celkem slušných vražd (SPOILER! je to asi proto, že jsem ještě původní film neviděl, ale Leatherface zde poprvé vidím někoho tou jeho pilkou půlit). Na druhou stranu Alexandra Daddario u mě poslední dobou fakt boduje a i tady se snažila, jinak všichni ostatní za nic nestojí: Heatheřin pítel, nadržená blondýna, blbej kuchaříček a SPOILER! stopař-zlodějíček nestojí za nic. Sám Leatherface nějak ze sebe ztratil tu atmosféru obrovskýho chlapa s motorovkou. Zbytek uživatel Campbell. Mažu a nepotřebuju znovu vidět. ()

Knowho

Mno. Leatherface je tady spíš takový ,,anti-hrdina" než vyloženě hlavní záporák. A jedná se o pokračování alternativního konce verze z roku 2003. Příběh není nic extra, ale zase to tak nějak k tý spokojenosti stačí.Asi. Jo, Leatherface žijící ve sklepě ,,nějaké" stařenky je...hodně zvláštní. 5/10 ()

jurasino

A je to tady!!! Konečně tu máme tak dlouho očekávaný Texas Chainsaw 3D. Tento díl u mě překonává remake 2003 i beginning 2006. Sympatičtí herci, skvělá hlavní hrdinka a hlavně Leatherface v tomhle díle dostal opravdu více prostoru a zařezal si teda pořádně. Děj se ubírá docela neočekávaným směrem, jsou zde věci které nebyly typické pro starší díly a je zde přineseno něco nového, velice originální scénář, není to jen nějáká obyčejná vyvraždovačka. Nerad bych prozrazoval děj, podívejte se sami protože to stálo opravdu za to a konec filmu dává prostor možnému sequelu který podle mě určitě bude. Zatím nejlepší horor roku [viděno v Polsku]. ()

iampatrik

30% Nečekal jsem nic převratného, přesto mě překvapila (ne)kvalita této x-té variace. Vždyť zde ani ty "vraždy" nestojí za řeč, to netřeba psát o atmosféře, ději nebo hereckých výkonech. A když už i Leatherface nebudí ani trochu respekt šílence, tak jedna hvězda je myslím adekvátní hodnocení. ()

Sufferer

Lipnúť viac na Hooperovom origináli, poprípade najnovších predchodcoch, bez váhania napálim odpad! Nedá sa povedať, žeby som vyslovene zažíval muky a očami tlačil čas dopredu, to zas nie, lenže po atmosfére špinavého Prdelákova, kde divák cez obrazovku cíti, ako sa mu varí mozog od toho neznesiteľného tepla, či dnes už ikonickom masovom vrahovi, ktorý budí rešpekt a naháňa hrôzu, sa akoby zľahla zem. Navyše tvorcovia siahli po scenári, ktorý človeka dostáva do situácie, kedy začne koženej tvári dokonca fandiť. A to je len vrchol ľadovca problémov, ktoré pohľadné dievčence na čele s Alex Daddario nevyžehlia len tak ľahko. Takže, milí priatelia, remejkovať a se/pre-quelovať donekonečna je jedna vec, ale toto sa klasikám proste nerobí. ()

Asmodin odpad!

Z násilnických zabijáckých buranů se stanou politování hodné oběti. Původní filmy scénáristé vůbec nebraly v potaz. ()

Mírouš

ACHTUNG ACHTUNG, SPOILER !!!!!!!!! Můj milý deníčku. Vím, že jsem tě teď nějaký čas zanedbávala, ale měla jsem teď dost nabytý program a v mém životě se za těch pár dnů co jsem si v tobě nelistovala, odehrálo spoooousta zajímavých věciček. Přišel mi dopis od nějakýho notáře, že prý jsem zdědila nějakej domeček po babičce, kterou jsem nikdy neznala. Tak jsem se ptala našich a oni mi řekli, že nejsem jejich dcera. Tak to mě trochu nakáklo, ale co, hlavně že budu mít vlastní kuču. Mí kamoši se nabídli, že pojedou se mnou (teda i ta rozkročnožka, co chtěla wojet mýho kluka). Tak jsme po vzoru předešlých dílů naskákali do horory oblíbeného velkoprostorového VW a frčeli jsme. Cestou nám skočil na kapotu nějakej týpek, co se s ním rozešla stará, tak jsme ho vzali sebou na wejlet. Musím říct, že to nebyl jen tak obyčejnej baráček, ale obrovská, mocinky krásná vila i s elektricky otevíranou bránou. To mě úplně dostalo a celá jsem zvlhla...Jenže pak se stalo něco, co nám všem asi na tři minuty vyrazilo dech. Jeli jsme nakoupit nějaký ty stejky a alkohol, abysme to pořádně oslavili. Ten sympatickej stopař se nabídl, že zatím trochu poklidí. Ale nejen, že poklidil, on to tam dokonce vybílil. Já vím, znali jsme ho pár hodin, ale kdo mohl tušit, že i sympaťáci můžou být zloději...Takže jsme se vrátili ze shopu a byl fuč, stříbrný vidličky, lžičky a podnosy taky...Nicméně jsme na to rychle zapoměli a dali se do oslav. Jenže než něco mohlo začít, našla jsem v pokoji mrtvolu babičky a posléze nějakýho strejdu s nějakou škraboškou na ksichtě. Sotva jsem mohla něco udělal, tak mě spacifikoval a probrala jsem se až ve sklepě. Viděla jsem jak tam motorovkou dělí vejpůl Kennyho. To mě probralo a začla jsem fakt rychle zdrhat. Jenže ten (zřejmě) dřevorubec byl docela ve formě, i když se vláčel se svým krájecím nástrojem. Pak se tam objevil můj kluk s tou běhnou, oba polonazí...Určitě spolu někde šukali na slámě, proběhlo mi hlavou. Ale než jsem si to s nima mohla vyříkat, byli mrtví...Život mi zachránil až polda, kterej toho zvrhlýho vrahouna zahnal. Všechna moje zlost a smutek ze ztráty přátel se stupňovala výš a výš, dokud..........dokud jsem se z policejních záznamů nedozvěděla, že je to můj bratranec....Páni, já mám bratrance, jmenuje se Jad, je to sice úchylnej, zvrácenej vrah, co stahuje lidi z kůže, ale je to bratránek, chápeš to deníčku??? Je to rodina a ta je základ všeho. Přiznávám, je to člověk mnoha (kožených) tváří, má svoje mušky, jako ale každý...Snad byste ho pro těch pár desítek nevinných obětí nechtěli zatratit. Na světě už má jen mě a já zas jeho. Jsme si hodně blízcí, až by se to ostatním mohlo zdát nezdravé. Svěřil se mi, že neměl moc štěstí na ženský. Sice jich pár přeřízl, ale nebylo to prý nic vážnýho. Jednoho večera se ale náš příbuzenský vztah změnil v něco mnohem hlubšího. U sklenky rulandského mi Jadík předváděl, jak se správně brousí řetěz u pily, jak se v ní mění olej a kterou rybičkou se nejlíp odděluje lidská tkáň od kosti. Pak mi pustil od Kabátů "Má jí motorovou" a celou noc jsme se milovali ve sklepě mezi ostatky mých "bývalých" kamarádů. Doufám, že naše snažení přinese vytoužené ovoce a naše zmutované potomstvo bude hájit naši čest a natočí se další stupidní filmy. Toť pro dnešek vše, deníčku. () (méně) (více)

Spacecore

Chtěl jsem dát 4 hvězdy, protože mě film bavil, ale srážím hvězdu za několik nelogických chování postav. Texasani jsou magoři! ()

colapso odpad!

Srajda pro chlapečky,co nikdy neviděli originál a podle některých vysokých hodnocení je jich více,než dost. ()

kritiklon

Až na ty asi dvě lekací scény a pár drastičtějších amputací jsem se vlastně jenom smál. U filmu Texas Chainsaw 3D je přídomek "předvídatelný" jen maximálně chabým vyjádřením skutečnosti. Scénář je taky jedna perla za druhou a už vůbec nemluvím o naprosto nesmyslném jednání a chování postav. Jasně, někdo namítne - v takovejch hororech je to normální a člověk s tímhle vším musí počítat! Jenže tohle není ani zdaleka normální. Tady to jsou extrémy! A když se u hororu, jehož cílem není také humor, směju z jeho větší části - pak je něco špatně! 1,5* za 33% ()

Wancohoff

mozny SPOILER! na jednej strane sa mi pacil pribeh, ktory bol predsa len trosku premyslenejsi ako v inych verziach TCM, no na druhej strane to bola hlupost, pretoze cela tato sialena rodinka na cele s Leatherface-om boli hlavne kanibali.kdez to tu je to pojate ako keby magor bol len on sam. dementne chovanie postav je v tomto zanry na mieste,ale tu je nechutnej velkej miere. (3x spadnem na 15tych metroch.polhodinu startujem auto, pritom brana uz bola otvorena a mohli vystupit a utekat.nakoniec pomahanie vrahovi ktory mi zabil kamaratov a vela vela ineho:) ) no najviac ma sklamalo malo vrazd, a digitalne gore.... 40% ()

Ronaldo79

Takhle pošlapat jednu z nejvýznamějších hororových klasik, to chce řádný kule. Ani by mi tak nevadilo, i když vadí, že Tomík Hewittů je od těd opět znám jako Jedidiah Sawyer, bydlí u babči ve sklepě, že je zde několik vykradených scén z předchozích dílů, že gore je někdy předigitalizované a že snímek trpí technikou dnešní doby, tím pádem je přemodernizován . Hlavními problémy jsou, totální antihrdinka Alexandra Daddario, já jí nefandil už dříve, poté příšernej scénař a především absence všem dobře známé hrůzné atmosféry , která je pro original tak příznačná. Jak přijde na řadu násilí a Thomas vlastně Jed nakopne motorovku, je to úplně v klidu koukatelný, ale i v režimu off brain si nelze nevšimnout výrazného neúspěchu, kterým se John Luessenhop prezentuje. ()

jerenymo odpad!

Okamžiky očekávání střídají okamžiky zklamaní. Čekal jsem něco málo ve stylu předcházejích dvou dílů (takže vybíjená tupých puberťáků s motorovkou). Ale bohužel ani to zde nebylo, páč polovina pubošů umřela jinak než Jedovou rukou, což na už tak malý počet smrtí nestačí. A hlavní představitelka v podobě tmavovlasé bílé figurýny fakt nezaujala. A přitom stačilo tak málo.... lepšího Jeda, lepší smrti a bylo by vymalováno. ()

Illy

Jediná hrůza byla sledovat tenhle film. Hlavní masakrátor mi přišel jak Zdeněk Troška v masce gumáka, film byl mizerně natočený, o hercích nemluvě - ti ale v těchto případech nejsou důležití. Důležitý je, že mě to nebavilo... ()

Tunri odpad!

Největší možná blbost, viděla jsem asi půl hodiny, víc prostě nešlo. Týpek si stříhá prsty a v dalším záběru už je má? Jak by bez nich držel pilu? ()

Silviaxx

Pôvodne som chcela Texaský masaker 3D obísť, ale keďže Leatherface (2016) je jeho pokračovaním, vrhla som sa naň. Teraz už viem o ako veľa by som bola prišla! Texaský masaker je v mojom srdci jednoducho kultovka kultoviek, horor ktorému som ochotná odpustiť aj menej násilia, či počítačovejšie efekty. Myšlienka zvrátenej, pošahanej rodiny je rovnako zábavná v roku 2015 ako aj v roku 1974, a teda mám pocit, že ma neomrzí snáď nikdy. V tomto prípade šli vraždy celkom rýchlo a dej sa zameriaval skôr na rodinné zväzky a putá. Finále na jatkách bolo úplne skvelé (aj ja chcem takéhoto bratranca!). Stretli sme sa aj s nechutnejšími scénami, čo k tomuto neodmysliteľné patrí, aj keď (ako som spomínala) boli skôr v pozadí na úkor deja. Vzhľadom na to, že som sa skvele bavila a aj pre slabosť k Leatherfaceovi sa nedá udeliť nič iné než 5* (podotýkam, že toto je jeden z mojich vysoko subjektívnych názorov) a teším sa na pokračovanie. ()

Jaroslaf

nelogický jak hovado ale zvráceně krásný a takovej příběhovej zvrat bych ani u filmu tohodle typu nečekal! Alexandra Daddario velice HOT. Sečtěme to všechno dohromady a máme určitě tři hvězdy ne-li víc. ()

no2

3/10 - Zapomněl jsem, že jsem to už jednou (asi před rokem) viděl. Asi jeden z těch horších dílů série. Atmosféra originálu, případně remaku, mi dost chyběla. Tak jsem koukal aspoň na Alexandru, kterou mám rád už od dob True Detective. ()

warrenur odpad!

Hoci je zaporak texaskeho masakru az "kultovou" postavou a naviac zahrat slabomyselneho hromotlka s vysokym prahom bolesti zrejme nie je problem, nestaci to ani na hviezdu. Totiz, vsetko ostatne, cez stupidne dialogy, chovanie postav az po "herecky" (tie v tomto filme su ako slapky s podprahovym IQ) je chabe ako caj z ponoziek. Je mi luto, ale hlavne nevolno z toho, ako sa v ostatnych rokoch prezentuju tzv. "party-chtive" radodajky v tychto typoch odpadovej holywoodskej spotrebnej produkcie. Zvlast, ked vidim, ako sa im nastky v kinach svojim chovanim uspesne pribodobnuju. Prakticky sa ani nie je na co pozerat, pokial vas teda neuspokoja dve sexi postavicky. Gore je az na jednu scenu ubohe a animovana krv taktiez nepatri do "novodobeho" hororu. Naviac, to co ma na horore vzdy bavilo, totiz atmosfera, totalne absentuje. Moj dnesny hororovy vyber stal teda za velke "nic". Nikoho neodsudzujuc, myslim, ze tuto ubohost moze "zrat" snad len totalne ucho. Vekom i vkusom. Esteze mam v zalohe Maniac-a. ()