Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

panMartin

Nejhorší díl Texaského masakru jaký jsme viděl. Pořád je to stejný jeden chlápek s pilou a pár obětních beránků který kuchá jednoho po druhým. Hororovou atmosféru to taky nemá ani náhodou. Ten konec je jedna z největších blitek co jsem kdy viděl, stupidněji to prostě skončit nemohlo. Nebýt pár slušných scén, tak bych šel níže a nebál bych se dát třeba odpad. Radši koukněte na starší texasky. ()

Prometheus69

Někdo už nevím kdo tady použil výraz.... "dva páry luxusních koz se opět přijeli nechat do Texasu přeříznout." a pak ještě nějaké bludy o řezání? Asi nějaká virtuální moc živá představa B) Tak nevim na co se ten dotyčný díval... ale tenhle film to rohodně nebyl. Masakr motorovou pilou? Bez jediného přeříznutí? No to snad? (nazval bych to spíš" Masakr věcmi co najdete v domácí kulně) O_o ,ty ruce nepočítám... nebylo by asi moc efektivní kdyby odhodil tu motorovku.... a třeba mu je uhryzal protézou... :) Skoro jsem měl pocit jako by se scénárista těm gore scénám vyhýbal. Tomu okamžiku kdy se pár stovek zubů jako břitva zakousne do masa a začne dělat tu práci "kterou v manuálu, vynechali nejspíš záměrně... na to si má každý správný kanibal přijít sám. B) Asi na to chudák scénárista neměl žaludek.... TAK PROČ SE TEDA DO TOHO SE-RE? Ať dělá teda komedie.... nebo slaďáky... a nesere se do oboru kterému nejen že nerozumí, ale dokonce ho přímo ukázkově plzní. Ale abych jen neplival, za zmínku možná snad stojí jen zápletka, která má vcelku dobrý závěr.... na kterém se dá už stavět. Ale všechno ostatní. Ani komedii to nelze nazvat..... bohužel snad ani špatný vtip. pač Luessenhop to jako poctu klasice myslel nejspíš vážně. což je dost smutné. kdybych to mohl porovnavnat třeba z další ne-vydařenou poctou A Nightmare on Elm Street jako prequel. ANOES.... byl lepší. Tam se aspoň Freed choval v rámci (debilního scénáře) jako Freeddy. když tady čtu že by měla být i 4.... TM proboha" ať to nedělaj stejný lidi. dal bych odpad.... ale: ()

URBAN

Úplně nejde o to že je to špatné, naopak na to že je to tak ohraný koncept to nevypadá špatně, ale stéjně jsem po celou délku měl pocit že jsem to prostě už někde viděl a nešlo se toho zbavit. ( 21.3.15/PC ) ()

Deyw

hmm..sracka strasna, ale porad lepsi nez ten prvni :D neco tam bylo good ale nic moc..pekny kozy a par kokotu ktery rozjebal leatherface kterej byl trapnej jako svine..trapna love story :D ale mord nejakej byl a dobry kozy tak dame 2* :D ()

Aargh

Oceňuju snahu přijít s něčím originálním namísto sledování šablony předchozích dílů. Bohužel to ale tady vůbec nevyšlo, převážně vinou imbecilního scénáře. ()

karlik4801

Nezaznamenal jsem žádný pokrok, ani ve vraždách, to jde ve stopách minulých dílů. A ten konec je jedna z největších blitek co jsem kdy viděl, stupidněji to prostě skončit nemohlo. Od prvního pohledu je jasné, že to mohlo dopadnout lépe, jen to režisér posral. SPOILER Chápu že je to horor a veškerá logika jde stranou, ale kolem jedné holky každý umírá, včetně přátel a ona si uvědomí, že je to v rodině, tak je to vše v pořádku. Ty dementní scény zase převládají a to úplně zbytečně. Nechápu to, to žádný horor nemůže mít aspoň něco logického? Ono vypadá dost debilně, když se naše milá Heather pověsí za kolotoč a pak náš milý vrah hodí pilu, jen kvůli trapnému 3D efektu. ()

st.jim

Scénáristický brak plný nesmyslností a neskutečných hloupostí, která provází celý film. Najít zde logiku, je jako hledat jehlu v celém vesmíru. Na parodii dobrý, jako skutečný horor velmi špatný. ()

ivan_drago odpad!

¨Film degraduje koženou tvář na zoufalce, pokulhávajícího za krajně nesympatickými obětmi... jde z něj strach asi jako ze Zdislavy z Lenberka a scénáristé mu připravili opravdu dementní pouť bez špetky invence a trocha napětí... Prvních 30 minut úplně vo hovně, zbytek filmu s hovnem přilepeným u prdele... Jeden z nejhorších filmů letošního roku... ()

ecceHOMMO

Táto časť skôr ide v stopách pôvodného snímku z roku 1974. ( nie novodobo sfilmovaného z rokov 2003, 2006). Bohužiaľ kvalitou to išlo veľmi dole. O scenári ani nehovoriac. A i keď snímok samotný nenudí, jeho klišé, a miestami nelogickosť Vám spôsobujú bolehlavy. Za povšimnutie stojí určite Alexandra Daddario ktorá tomu dodáva aspoň troška šmrncu. **/*** ()

viperDavid

Ale tak však to byl horor ne ? bylo tam všechno co tam má být. Rodina, pouto, silikony, motorovka, řezání, zvrácený lidi. Navíc ta postava Alexandry Daddario, to fakt není co vytknout, už jen kvuli ní hvězda nahoru. Já se bavil a to ostatní lehce přehlédnu ()

Mirokukii

Krvavý a naprosto jednoduchý filmík, který si klade dva prosté cíle: být co možná nejvíc krvavý a před monstrem musí utíkat sexy kočka, přičemž množství zobrazené krve je přímo úměrné kráse dané dívčiny. Takže splněno. O hororu u tohoto tipu filmů snad už ani nemůže být řeč. Atmosféra slabá. Prostředí velké vily dobré, ale nevyužité a ani ty "lekačky" už nejsou co bývaly. ()

Sfinkter

Asi vše už sdělili zdejší komentující, primitivní a zbytečný příběh, který parazituje na jeho předchůdcích. Krvavé scény dobré. ()

LUKICKK

Nevím jestli to je tím, že koukám na všechny masakry za sebou, ale začínám se víc a víc nudit. Swag Heather Miller. ()

Johnny.ARN

Za mňa solídna podívaná. Aj som sa zľakol, aj tam bola krv, len Saška si tú košielku na konci mohla viac rozhrnúť. Solídne 2 z 5 ()

elanius

(52/2013, DVDRip) / Hm, ďalší Texas Massacre kúsok. Zdá sa, že keď už je to s novými originálnymi predlohami biedne, budeme si musieť vystačiť aspoň s prevarenými. Ono nakoniec je to mierne nadpriemerný kúsok, ako jednohubka kľudne poslúži. Všetko pekne odsýpa po zabehnutých šablonách, žiadny extra nudný rozbeh sa nekoná ide sa rovno na vec. Ale páni moji, Saška Daddario .... wow .... jak tam v tej košielke pekne pobehuje, povinne obsadzovať do všetkých hororov :) (6/10) ()

lennyd

Poté, co bylo tajemství rodiny Sawyerových odhaleno, je celá rodina postavena lynčování rozzuřeného davu, po jehož řádění lehne celý dům i s jeho obsazenstvem popelem. Leč práce nebyla dokonána pečlivě, neb kromě stařeny a nemluvněte přežije i sám Leatherface. O dvacet let později se Heather od svých adoptivních rodičů dozvídá, že po babičce zdědila velký dům. S přáteli se hned vydává svůj majetek převzít, aniž by tušila, že kromě nemovitostí zdědila i něco dalšího... Jedno se filmu nedá upřít - docela rychle utekl. Nevím jestli je to hereckými přednostmi Alexandry Daddario, a nebo tím, že se stále něco děje, ale při sledování jsem se nikterak nenudil. Tím ovšem nechci říct, že by sledování tohoto filmu byl nějaký úžasný filmový zážitek, od prvních minut film předvídatelně směřuje k očekávanému konci, a pokud jste alespoň jeden film podobného typu viděli, budete přesně vědět co a jak. Ke zbytku filmu se nedá nic víc napsat, herci, scénárista a režisér podávají výkony odpovídající jejich honoráři, který se pravděpodobně limitně blížil k nule, takže je jasné, že není o nic moc co stát.. ()

Bobik9

Herecky hrozné. Nicméně se na to dalo koukat lépe než na remake z roku 2003. Tania Raymonde má naprosto dokonalou postavu. Alexandra Daddario má krásné oči a velká prsa, jinak musím říci, že i jako herečka překvapila (jako jediná). Atmosféra se postupem času zlepšuje, takže ani tam se nejedná o vyložený průšvih. Některá jednání postav jsou naprosto nepochopitelná, ale bez toho by se neobešel žádný slasher. Velkým plusem je také konec filmu, který pro mě byl vcelku neočekávaný. John Leussenhop klesnul sice po fantastických Gangsterech o nějaký ten stupínek níže, nicméně zvedl Texaský masakr z bahna. Jsem zvědavý na další díl. ()

Phietros

Třetí v pořadí remeku a také nejslabší! Začátek dobrý, ale od doražení na vilu strašně předvídatelné a konce úplně směšný! Dobře se koukalo na Alexandru Daddario a její uskákané nadupané tričko, ale s ostatním už to bylo horší.. 3D mě vůbec nenadchlo až na pár scén typu letící pila vzduchem a stříkající krev. Pokud jsem předchozí počátek hodnotil jako průměr, tady musím jít o hvězdu níže. 45% ()