Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

civrss

Stejně stupidní hovadina jako předchozí díly. Nuda, nuda, pak opět nuda a nakonec konec. Komplet všechny postavy se chovají iracionálně, děj nedává smysl atd. Další pokus, který se nevyvedl. Snad jen nárazníky slečny Daddario stojí za pozornost. ()

Forsberg11

Neviem si predstaviť, čo sa niektorým ľuďom tu na tomto filme nepáči. Veď je to béčko a ako béčko ho aj treba brať. Kto očakával atmosféru filmu akú mal v roku 74 alebo aspoň 03 bude sklamaný. Ale kto by už len od filmu s návom Texas Chainsaw 3D očakával vôbec nejakú atmosféru. Tu ide predovšetkýmo o zábavu, vraždy, gore a pekné baby. A to všeko TCH3D spĺňa a nepotreboval som to ani vidieť v 3D. Stačila chuť na niečo jednoduché, ľahké a nenáročné na mozgové závity. A to všetko tento film má. Leatherface trochu zostarol, ale zo svojho "šarmu" nič nestratil. Vyčíňa ako za mlada a jeho nástroje (kladivo, sekera, háky, a hlavne motorovka) pracujú na plné obrátky. Ja som sa teda slušne bavil a určite môžem film odporučiť ďalej. Nemyslím si, že by to nejakým spôsobom urážalo či nebodaj dehonestovalo pôvodné texaské masakre, práve naopak. V roku 2013 dostal tento kult ďalšiu, netradičnú podobu. A Leatherface konečne našiel spriaznenú dušu... 60 %! ()

The Viper

Tohle bylo tak špatné, že jsem z toho málem dostal rakovinu. Jednu hvězdu vypotím za krásně se pohupující se kozy Alexandry Daddario (fíha). ()

herr_carter odpad!

Tak tohle je panstvo,sračka všech sraček nejsračkovitější !!! Tolik neherců na jednom místě se už asi nikdy nepotká. Atmosféra tak hustá, až se mi díky histerickému smíchu chtělo zvracet. Se zabijákem hrozivějším než stádo rozzuřených jorkšírů..kdo chce poznat debilitu v její nejpřirozenější formě, má zde jedinečnou příležitost !...................moje hodnocení = 0 z 10. ()

Arkanoid

Spoilery. Zábery pôvodného Texas Chain Saw Massacre na úvod potešia. Nadväzuje sa hneď na jeho koniec. Po slávnom úteku v origináli mieri čierny šerif (ozaj, v roku 1978?!) bez backupu na farmu Sawyerovcov. Alternatívne pokračovanie originálu je zaujímavé. Herci bohužiaľ nie, chýba im rýdzosť tých z originálu. Alexandra Daddario tu hrá preživšiu rodiny, ktorú ukradol manželský pár lynch party. V supermarkete krája mäso a robí zaujímavé obrazy s použitím rôznych materiálov. Jej jediným pokrvným príbuzným je Leatherface. Samozrejme, ku logickým lapsusom patrí zamlčanie jej „adoptívnych“ rodičov o jej príbuzenstve a jej žiadne pátranie predtým, ako tam vyrazí, či ponechanie majetku bez dozoru cudziemu človeku. Stopár tu je, ale nie taký, ako sme zvyknutí z originálu a vôbec nie Leatherfaceov príbuzný, mŕtveho pásavca však na ceste nájdeme. Veľa sa toho na filme oceniť nedá, lebo prináša známe v nekvalitnom obale a so zlými hercami. Správanie postáv je vo veľa momentoch tradične hlúpe a prekvapí aj šerifovo vyrovnanie sa so situáciou. Záťah premotivovaného policajta do domu Sawyerovcov je však napínavý a nedovoľuje dať najnižšie hodnotenie. Scéna po ending titulkoch poteší. ()

bari68

Tento sequel rozhodne nerobí hanbu tejto dnes už kultovej sérii. Má to patričný drajv, spád i pravú hororovú režbu. Bohužiaľ sa ale ani tu nevyhly neduhám spojených s týmto subžánrom. Priemer, ktorý ničím neprekvapil. ()

Spike23

Docela se mi to přestalo už líbit, když ta demence dvakrát během deseti sekund zakopla o vzduch při útěku před pomalým chujem s motorovkou, kritický okamžik, který mě ale bezpochybně ujistil o závěrečném hodnocením, byl ten, když mohla utéct doslova kamkoliv, ale rozhodla se, že se chytne ruského kola, které se po chvíli "awkward moment" záběrů celé otočilo, takže znovu byla na zemi a vůbec ničím si nepomohla. Po tomhle okamžiku jsem to už jen dokoukal ze zajímavosti, kolik dalších komediálních vsuvek ještě uvidím, a jestli se to celkově může ještě víc zhoršit. Zbytek filmu nestojí za řeč, ale docela by mě zajímalo, jestli ani jednomu člověku, co se podílel na tvorbě téhle nudné komedie bez jediného nápadu, nedošlo, že je na tom filmu něco hodně špatně, než to vypustili do kin. Ukázkový příklad té největší spodiny mezi horory, leda tak zhulit se by pomohlo k tomu, abych umíral v záchvatech smíchu z rozhodnutí postav, jinak ale tohle nemělo nikdy spatřit světlo světa. ()

jondoe odpad!

Zlatanina, ktora nesiaha Texaskym masakrom z roku 2003 a 2006 ani po clenky. Postavy totalne nesympaticke a scenar mi pripadal akoby ho pisalo osemrocne decko. Strata casu. Dlho som nedal odpad, ale tento brak si nic ine nezasluzi. Este aj vrazdy tie su slabucke a efekt 3d takmer neviditelny. ()

korndaddy

Klasická moderní zprzněná sračka. Začneme tím, že vezmeme průměrné, nedej bože podprůměrné herce, který všechen svůj herecký netalent kompenzují tím, že maj obrovský kozy. Přidáme jednoho troubu a samozřejmě nesmí chybět ani černoch. Co by to taky bylo za slasher bez negra, že jo?. No a všechny je pošleme do Texasu na výlet do zděděnýho baráčku. Leaherface, herci, scénář. Všechno špatně. Ještě, že hlavní postava měla hezký kozy, jinak by vážně nebylo na co koukat.. ()

KoRner

Pokial to nadvazovalo na original, vravel som si, ze to môže byt slusny shasher. Avsak po odklone uz sa to jedalo pozerat. Logika ziadna, postavy sa stracaju same od seba, nemaju pud sebazachovy a ten ich dom ma snad milion izieb ci co... Ani ten prekvapivy twist sa mi vobec nepacil. Leatherface ako domáce zvieratko? Pfuj! Hviezdu naviac za Alexandru Dadario, ktorá je fakt nenormálne sexy. ()

iXtr3m3

Slabučké, menej úchylné ako prvé dve časti a to kritizujem len ako holý fakt, nie žeby som to vyhľadával. Ale keď to nemá brutalitu, úchylnosť a iné ingrediencie, tak len to tupé 3D je fakt že na hovno. Našťastie som to videl v 2D a v kľude doma, v kine by som si nadával za vyhodené money. ()

19Lenka odpad!

Nejlepší zhlédnutá komedie za poslední dobu. │PS: Neustálé padání je také můj největší koníček. ()

Han22

Jsem v rozpacích. Leatherface nikdy nebyl můj miláček, buranské vyvražďovačky které tak úspěšně bodovaly prvních pár let nového miliénia mě nebraly. Pach krve, Hory mají oči, remaky Masakru to šlo všechno víceméně mimo mě. Jenže hororový žánr nabral poslední roky směr vstříc laciným found footage, nekonečně nudným duchařinám a nově i artu převlečenému za horor. Takže jsem si po dlouhé době pořádný krvák plný kuchání, porcování, sekání, řezání doopravdy užil, tak na 4-5*. Na druhou stranu příběh. To že postavy v podobných filmech jsou dementní by se dalo čekat, ale tady to je neskutečné. Nekonečné zakopávání na útěku, hrdinka co skáče na ruské kolo (a udrží se viset!), polda co má před očima magora s motorovkou a nestřílí, totéž šerif na konci. A až někde k odpadu to sráží absolutní scénáristická demence posledních cca 20 minut. SPOILER. Hrdince psychopat zabije všechny kamarády, ta se ale doví o rodinné historii a ve finále mu nejen pomůže zabít ostatní, ale rozhodne se o něj starat!! Scénář na zlatou malinu. Každopádně nenudil jsem se, bavil a s vypnutým mozkem a krásnou hrdinkou to na 3* vytlačím. ()

MareT.

Moje čtvrtá hvězdička je hlavně z principu, protože vím, že tady to půjde hooodně dolů z hodnocením typu "ploché charaktery, trapné herecké výkony, neoriginální scénář apod". A víte co? Všechno je pravda. Nikdo taky nečeká nic jiného, tak sedněte, držte huby a bavte se. Dostanete přesně to, co se dá očkávat od filmu s názvem, který obsahuje slovo "masakr". Oproti předchozím dílům se konečně děje i něco extra (neočekávaný směr děje), je to svěží vítr v kinech (i přesto, že to je "strašně neoriginální") po dlouhé době nějaký slasher a místama jsem se musel krotit, abych v kině nefandil nahlas. Jsem si vědom logických děr v scénáři (hlavně teda časových), ale vše ostatní je tam, kde má být. ()

beba789

Film, na který čekalo mnoho lidí takovou dobu a je z něj taková nelogická fraška. Začátek s ukázkama vražd z Hooperovi klasiky potěšila nejednoho fandu ( nejhorší na tom je, že ty scény z prvního masakru jsou nejlepší na celém tomhle filmu). Poté však přišla trapná přestřelka a vše šlo do háje.Od té doby jsme nad filmem s kamarády kroutili jen hlavou. Jak mohla její babča vědět, kde je? Jak si mohli do baráku pustit cizího chlapa a odject nakupovat? No a ten konec, o tom raději ani mluvit nebudu. Ve finále to, že to napojují na starý TMMP, filmu moc nepomáhá. 10%. ()

Corpsegrinder

Jako odpůrce posledních dvou remaků mě tohle velice potěšilo. Prequel i 2003 verze totiž braly Leatherface jen jako vedlejšího čuráčka co se tam všehovšudy objevil tak na 15-20 minut (s motorovkou tak na 5 minut). Zde je vše jinak. Leatherface tady běhá s motorovkou skoro neustále co je na scéně a jakmile s ní vyběhne poprvý je z toho jedna velká naháněčka ve stylu prvního dílu. Filmu asi prospělo to že se vysral na řečičky typu PODLE SKUTEČNÉ UDÁLOSTI a vykašlal se na jméno THOMAS HEWITT a prostě jel dějovou linii kterou započala původní trilogie. Film navíc obsahuje zvrat kterej je docela dost klíčovej na vnímání všech těch filmů (opět mluvim o původní trilogii, tenhle díl s remakama nemá nic společnýho). Ten zvrat sice nedává smysl když vezmeme v potaz některý fakta ale zase se v tom nebudu šťourat zbytečně. Gore je slušný a motorovka řádí, jen jedna konkrétní scéna má digitální gore a dost špatně udělaný. Škoda že tenhle film nepřišel před 10 lety. Skládá poctu nejen starejm dílům ale i fanouškům. Mimochodem nenechte si ujít krátkou ale docela vtipnou scénu po titulkách :) EDIT po přečtení pár vašich komentářů se nestačim divit co jste za čuráky. Že tohle neni pravej Texas? Že remaky byly lepší? Vy jste fakt hovádka. Nějakej THOMAS HEWITT nemá s Texasem nic společnýho protože JEDEDIÁH tu byl první a byl tu třikrát a přišel o 30 let dřív než nějakej Tomík vy magoři. Kvůli vaší demenci tenhle film zase spadne do průměru. Vaše inteligence opravdu nepřekračuje hranici těžké debility :) ()

AdamesWWE

[6/10] Tak je tu další texaský masaker, celkom som sa nato aj tešil, podľa trailerov to vyzeralo dobre. No a čím začať. Celý film a jeho spracovanie mi dosť sadli, ani jedna scéna neprišla nudná a bolo to po celý čas dosť pútavé. Rozbehová 30-minútovka bola takmer až výborná, zo začiatku dobré titulky a spomienky na pôvodný masaker potešili, bezproblémové zoznamovanie sa postavami atd´. Potom sa už začne príbeh rozvíjať v dome, príde na scénu leatherface a masaker sa môže začať. Hororové scény ma zaujali, páčili sa mi. Krvi je tu dosť, aj menšia dávka brutality poteší, sem tam je prítomné napätie alebo nejaké scény ktoré vylakajú diváka. Ani niektoré digitálne veci neprekážali, ale celkovo mohlo byť viac scén. Herci boli v poriadku, vedlajšie postavy boli sympatické, nemal som s nimi žiadny problém. Postava kanibala bola výborná, síce mohol byť viac drsnejší, ale herec to zahral dobre a potešila dobre zahraná emócie pri dejovom zvrate s hlavnou hrdinkou - tá podala tiež dobrý výkon. Čo sa týka toho zvratu, niektorí to kritizujú, ale ja s tým problém nemám a páčilo sa mi to, môže to byť dobrá predloha pre možné štvré pokračovanie. Síce to vyznie trošku nelogicky správanie hlavnej hrdninky, ale dá sa cez to preniesť. Pochváliť môžem ešte aj hudbu ktorá sedela do jednotlivých scén. Nepatrím medzi nejakých veľkých fanúšikov texaských masakrov, ale tento mi fakt sadol. Jednotka je síce kult, dvojka spolu s trojkou mali napr. väčšiu hororovú atmosféru čo táto časť postráda, alebo aj celkovo pôsobili takým špinavším dojmom, bola tam postava šerifa ktorý bol perfektný, ale toto je príbehovo mierne odlišné podanie udalosťí v texase ma zaujalo dostatočne.Ani pri jednom filme nebol potenciál využitý naplno, tento typ príbehu a skvelý kanibal z toho sa dá spraviť jedinečný 5 hviezdičkový horor, ale stále sa tak nestalo ani pri tomto filme. I ked´ oto podľa úvodu vyzeralo že to bude možno aj najlepšie, ale potrebovalo by to atmosféru, alebo napätie. Ale aj tak som milo prekvapený, že to dopadlo takto dobre, na pobavenie je to fajn a vo výsledku celkom slušný horor. Najprv som dal 4*, ale po zvážení žnižujem na zaslúžené tri hviezdičky. Je to iné ako predcházajúce časti a ani neviem ktorá je z nich najlepšia, aj toto ma pobavilo, ale stále čakám na skvelú časť ktorá bude zodpovedať názvu "texaský masaker". ()

kery-

Scénář celkem přímočarý, ale hrozně se mi líbilo zpracování, nevím proč, ale zdá se mi že rok 2013 má dobře našlápnuto k tomu, aby se s trochou nadsázky stal mezníkem v hororovém žánru. Přijde mi, jako by si všichni řekli, že těch" hororových" sraček bylo za poslední roky už dost a snaží se opět tvořit filmy, které mají čím překvapit. A to právě díky zpracování a scénám, které jsou doslova festival hnusu a násilí a už na diváka nepůsobí jen jako vyplnění se stopáži, ale úspěšně se snaží diváka šokovat. ()

Eraserhead

Už jen proto, že jsem před nedávnem viděl film Karl The Butcher vs. Axe, nemohu jít s hodnocením níž. Je to demence, ale pořád ještě docela zábavná :-) ()