Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

SNCIS

Na začátku je krátký sestřih z původní - Hooperova masakru 1974, na který tento film navazuje. Režisér John Luessenhop je na zadečky, neboť je každou chvíli nějaký v záběru. Nicméně to nevadí Alexandra Daddario ho má v těch, tmavě modrých džínách senzační. Jinak Leatherface přeřízne znovu všechno možný. Natočené je to obstojně a má to i slušný příběh. Ale pozor! Nebál jsem se jako u starších kusů. - 60%. ()

Beliel odpad!

To je normální sračka. Příšerně zpracované, laciné a vše se to snaží hrát na dvě kozaté hlavní herečky! Tohle na někoho asi zabere, ale já čekám od hororu trochu více, i když chápu, že hereček je hodně a někde prostě hrát musí. Hlavní postava "kata" s motorovkou je spíše k smíchu, než aby se jí člověk bál. Strašný!!! Tohle se nemělo točit. ()

NinetyOne

Laciný remake remaku. Chování postav v některých situacích je nepochopitelné, ale to už je v hollywoodských hororech normální. 50% ()

Ospalek

Další díl s tématem Leatherface a jeho život. Dobrá vyvražďovačka, přesně to se mi na Texaských masakrech líbí. ()

tXtX

Určite jedno z tých lepších moderných spracovaní koženého ksichtu, ktoré máme k dispozícii. Neviem ako ostatní, ale pri pozeraní podobne ladeného filmu mňa osobne príbeh a jeho zápletky skutočne nejak extra nezaujímajú. Všetky texaské masakre, piatky trináste a nočné mory existujú len preto, lebo ľudí baví sledovať, ako si vrah berie svoje obete "svojským" a jemu blízkym spôsobom. Netvárme sa tu, že to všetko sledujeme kvôli hlbokomyseľnému príbehu a neuveriteľne prepracovaným postavám. Preto nerozumiem, ako môže niekto nenávidieť tento film kvôli zápletke. Prepáčte, ale riešiť tu nejaké časové rozpoloženie, ktoré údajne nesedí, alebo to, že postavy používajú mobil, ktorý v danej dobe neexistoval, mi pripadá, neurazte sa, neuveriteľne jebnuté. Ak sú toto veci, ktoré diváka zaujímajú pri sledovaní Texaského masakru, tak sa niekde stala obrovská chyba. Ale aby som sa ešte na chvíľu vrátil k filmu ako takému.. je to úplne bez problémov stráviteľná chainsaw rutina. Koho bavili tie "vážne" časti série, čiže jednotka, remake a jeho prequel, musí sa mu v podstate páčiť aj toto, pretože je to plus-mínus to isté.. 65%. ()

Rindi

Pár hororových momentů, ale často nelogické chování postav, místy hraničící až s parodií. Jedna hvězda za pohlednou hlavní hrdinku... ()