Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

petr.k09

bohužel klasická vy vraždovačka nahrnem tam mladý lidi a potom je zabíjem jeden po druhým a scénářem si hlavu neděláme ono to něco vydělá asi si řekly producenti ()

v0jt1s3k odpad!

Jak může vzniknout tak unikátně špatný film s tak odpornými uječenými losery, že človek ani nechce aby přežili, ani aby je zabili. Dementnost celého díla jen dotahuje hlavní loser v masce s motorovkou, který se viditelně ani nesnaží. A takhle dopíchat konec, aaaaaaaaaaargh. To že to je 3d absolutně neomlouvá, možná naopak. Řadím hluboko pod seriálovou produkci našich televizí k čemuž jsem si myslel, že nemůže nikdy dojít. ()

EddyT3 odpad!

Tento komentář obsahuje sprostá slova, takže by ho neměl nikdo číst. Co to má kurva bejt? Texaský masakr? To ani omylem! Příběh je tak hrozně vypatlanej, že to neni ani možný. Celý to vůbec nedává žádnej smysl. Letherface, jeden z mých nejoblíbenějších zabijáků z kterýho šla vždycky hrůza. Urostlej borec, kterej už odmalička zabíjel zvířátka a měl kladnej vztah k motorovejm pilám, tak ten tady vypadá jako skoro padesátiletá tlustá buzna, která nosí červený tričko, uběhne stovku s motorovkou rychlejc než Bolt a aby toho nebylo málo tak ještě dokáže převrátit dodávku. Pomoooc!!! Pak tady máme černýho šerifa co je měkkej jak dvojka máslo, kterej nechá bandu buranů vystřílet a vypálit ještě větší bandu buranů. Víte, jak jsou v nemocnicích na zemi namalovaný ty barevný čáry? Tady se táhne taky krvavá čára (stopa). Je tak půl metru široká a dlouhá snad i stovky metrů. Pak že máme v těle jen 6 litrů krve. No všechno je to prostě přehnaný. Ve finále se z toho stane vlastně rodinný setkání, protože ta buzna s pilou je bratranec hlavní hrdinky. To nevadí, žes mi zabil dva kámoše a mýho kluka,  bráchanče, pořád jsme kurva rodina? Teď začneme od začátku. Já tě zavřu do sklepa a budu se o tebe starat a ty na oplátku zabiješ všechny, co nám zabili rodinu. A jako první kuchneš lidi, který se o mě 25 let starali, protože oni v tom maj taky prsty.  Zdá se to debilní? Neeee? Vážně? Největší padouch je tak místní starosta, kterej před čtvrt stoletím vzal zákon do svejch rukou a chtěl oddělat magora, co rád šimrá lidi pilou. Ke konci je to vlastně vendeta Leatherface a jeho sestřenky. Černej šerif na to všechno kouká a pak vybleje ňákou píčovinu z bible. Jedinej světlej okamžik je scéna, kdy sestřenka ukáže cecky. Za to bych byl ochotnej dát jednu hvězdu, ale jelikož nebyly vidět obě a ještě k tomu blbě, tak nasrat!!! Nic žádná hvězda. Odpad. Vim, že jsem tady trošku popsal příběh a nenapsal předtim spoiler. Věřte mi, že u takový sračky je úplně jedno jestli víte něco málo o příběhu. Teď je otázka jestli se na to i po tomhle komentáři podíváte nebo ne. Já to každopádně nedoporučuju, ale jestli si chcete ověřit kvalitu tohohle filmu sami, tak směle do toho. Jako komedie dobrý. Totálně to uráží všechny předchozí filmy. Tahle sračka s nima nemá nic společnýho. ()

AltairAhad

Rovnou se to může přejmenovat na Teenagerský masakr motorovou pilou. Už mne tyhle vyjížďky mladých do Texasu, fakt nebaví. To průmyslu úplně došel nápad na nějaké lepší pokračování? Texaský masakr 4 bude (OPĚT) jen o bandě děcek, které přijedou do Texasu a nechají se znovu zabít? Come on, to už vážně není ani horor, ani komedie, to už je trapné. ()

musolini

Tak tohle se trošku nepovedlo,chybí napětí a něco k tomu,ale jinak na 1 shlédnutí dobrý,bohužel víc jak 1 hvězdu dát nemůžu.Skoro 40 let starý masakr je o mnoho dál než tento. ()

montel

Heather (Alexandra Daddario) vyrůstala u adoptivních rodičů. Jednoho dne však zdědí obrovský dům v Texasu po své babičce a tak se s několika kamarády vydává na cestu, aby si svůj nový dům prohlédla. Obrovský pozemek celou partu okouzlí a tak se rozhodnou přenocovat. Netuší ovšem, že se za tajnými dveřmi uvnitř domu schovává bratranec Heather, kterého jedinou zálibou je porcování lidského masa...Nový Texaský masakr ujíždí tentokrát někam úplně jinam než jeho starší bratříčci. Úvodních deset minut sice vypadá dobře ale pak to najede do klasických kolejí alá banda neschopných teenagerů se nechá bezmyšlenkovitě rozřezat dementním vrahem v masce. Navíc nesnáším filmy kde se hlavní hrdina zpřátelí s vrahem, což je bohužel tento případ. 45% ()

fabregas1

Film navazuje na masakr z roku 1974. To ještě beru, ale pak jde vše do kytek, co se týče Texaského masakru. Pokud tento film berete jako obyčejný horor, tak ok a dobré tři hvězdy, ale jakožto fanda téhle série musím z grimasou na tváři říct, že jsem si nepřišel na Texaský zážitek motorovkou ani náhodou. Hloupé, slabé a trapný konec a vraždy jsou tak rychlé, že se nestihnete ani bát. Snad jen momentka s kuchařem stojí za zmínku, jinak celkem zklamání. ()

Hannibal

Original z roku(1974),je legendou, a však TEXAS CHAINSAW 3D se vydařil jsou tady i slabé momenty,ale že se jedná už o sedmé pokračování TEXAS tak jsem se bavil. ()

endymion

Mnohokrát zrecyklované téma bez šance nabídnout něco nového. Film pitomý jako pantofel, na druhou stranu se Kožené tváři nedivím, že měl chuť Alexandru přefiknout. Byl jsem na tom stejně. ()

xxmajkoxx

Som fanušikom hororov a tento kultový film som videl vo vsetkych obdobách. (1974,1986,1990,1994,2003,2006 a 2013). Táto verzia Texaského masakra má podľa mňa scénar trochu iného štýlu ako predchádzajúce. I keď motorová píla vrčí viac ako v iných dieloch, skoro celý čas, film pôsobí trochu ako rodinná dráma, SPOJLER, ktorá je na koci dojímavá, a leatherface v nej pôsobí ako kládná postava a je v nej zopár nelogických scén a kliše. Napr píla reže aj kovový plot, Leatehrface je už starší, ale hravo zvláda bežať zo zapnutou pílou za teenagermi a prevrátiť dodávku, obete sa skrývajú na miestach, kde by sa logicky nikto neschoval, auto maju pri úteku pokazené, ale zostanu v nom sedieť, aj keď do meste je to kúsok. Krvavych stop je tiez veľa, aj keď človek má len 5l krvy. Mladí vezmú cestou stopára a aj keď ho nepoznajú, nechajú ho samého vo vlastnom dome. Leatherface sa na scéne objaví až v 2 tretine filmu, ale dej predtým sa da vydržať. Potom to vystriedajú klasické krváky, typické pre masaker a 3 tretina je uplný zvrat filmu a z leatherfacea spravia chudáka. Koniec SPOJLERU. Kto vypne mozok, nevníma nelogické scény a sleduje túto emoconálne dojímavú celkom napínavú drámu, je to film preneho na 5 hviezd. Ja davam 3 hviezdy. Je to film, ktorý síce nijako hororovo nenadchne, ale ako celkom dobrá dráma na večer, keď nevysieljú nič iné, to doporučujem. Kto chce viac krvákov, nech si pozrie Počiatok z roku 2006. A kto chce po psychickej stránkej najlepší horor z tychto verzii, jedonznačne doporučujem Hooperov TM z roku 1974. Film je síce podľa názvu 3D, ale videl som tam len 2 krátke 3D scénky. TV mám však len 2D a bez domáceho kina. Zvukové efekty su priemer a mohli byť lepšie. Páčilo sa mi, že do filmu zaradili pre divákov aj zhrnutie prvej Hooperovej verzie, kedže film nadväzuje na pôvodný dej, i keď mená a priezviská rodiny Leatherfacea v tomto filme sú zmenené. ()

Filatov

No vida neotvírej zamčené dveře, nevíš co se za nimi může skrývat. A další poučka - rodina je rodina přes to nejede vlak a svojí krev nikdy nezapřeš. Nejvíc se mi asi líbilo, že z Leatherface je vlastně najednou kladná postava, protože chce pomstít vyvraždění vlastní rodiny a největším nebezpečím tu nakonec jsou obyvatelé Newt. Hlavní hrdinka tedy musí čelit hlavně nebezpečí z jejich strany a ne ze strany našeho masového vraha. A abych nezapomněl tak nejnovější Chainsaw Massacre má suprovou kladnou postavu, kterou je místní šerif! ()

StanleyVanH

Ach jo, prostě dnešní ubohá doba no, každopádně o dost větší slabota o proti starším dílům ale to je jedno. Motorovkář byl nehorázně ubohej, to jako nevím kdo jeho navrhoval. Herci ušli dejme tomu, ale největší trapárna byla jak fízl ajfonem přes videohovor natáčí vilu, to zase byla jednou reklama na předražený krám co umí hovno. Jediné dobré bylo to, že příběh nebyl stejný, že příbuzní se nakonec spojili dohromady a tak to nějak dopadlo. Slabé béčko, co dodat víc. ()

Bača1

Scénárista s režisérem to totálně odflákli, děj absolutně předvídatelný, prostě žádná snaha o to natočit film kvalitně. Ve filmu mě dostává, že šerif nechá rozdávat rozkazy starostu, ikdyž s nimy nesouhlasí. Hlavní hrdinka pak se přidá na stranu padoucha s motorovkou, ikdyž jí zabil přítele a kamárdku a chtěl i ji a šerif ho nechá žít, ikdyž ví že zmasakroval několik lidí. Prostě odpad. ()

Slahy94

Klasický béčkový horor založený na pobíhajícím a vraždícím bláznovi s motorovou pilou pro nenáročné diváky. Nic víc, nic míň. Překvapivě jsem se dodíval až do konce. ()

Vlkodlak13 odpad!

Tohle si ani nezaslouží zdlouhavý popis. Vůbec nechápu toho cvoka co tohle mohle stvořit. Takový "věci" by se ani neměly nikdy točit. ----- Rozhodně nedoporučuju sledovat, mě stačilo pár minut a musel jsem přepnout kanál, i když jsem měl telku jen jako kulisu.. ()

mikromishi

Ale jo, měním hodnocení. Viděl sem to už asi 3x a furt mě to baví :) nejlíp to vystihuje Flipnic - s jeho commentem se ztotožňuju - pač se mi hodně zamlouvala ta linka s dědictvím v suterénu a uvědomění si že JA jsem kurva Sawyer a na rodinu mi šahat nebudete! Takže tomu dávám plnou palbu :) ()