Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

Terrific

Máme tady další průser, proč natočit něco co už tu xkrát bylo, pravej zmrd s motorovkou je Thomas Hewitt. A né nějákej tlustej dement jménem Jed! Děj stupidní, dialogy snad ještě horší, magor s pilou na matějské pouti a úplně v klidu. Druhou hvězdu dávám pouze za kozy hlavní představitelky a budu doufat, že podobné sračky už nikdy neuvidím ! ()

ciapok

kozy hopkaju, rafinovane poodhalena blúzka (podprda zrejme odložena v zadnom vrecku), ale inak úmorná nuda; skvely adept na parodiu, uplne som videl sceny v Scary Movie 6 ako sa pada zo schodov a ako v krvavej stope spravia stredovy pruh a nejake tie dopravne značky; vypnuty reproduktor pri snimani mobilom s hlasitym odposluchom, Leather face je utrápený, strapatý, ale teší sa aj napriek tomu zo znovu nájdenej sesterky, takze budu opat po veceroch hrávať človečko.... Nuda na 2 hviezdy (1 hviezda = 1 koza) ()

Patrix000

Mě se to dost libilo krev byla lekavka byla nevim proc nekdo dá odpad když už je jasný že jeto krvak libil se mi hodne i konec!! bylo to dobre udelany :) ()

harado odpad!

Děláte si ze mě pr...?!?!?!?! Co to jako mělo být?!? Tenhle film opravdu nemá nic společného s předchozími díly!!! Čekala jsem, že to bude slabší, ale tohle??? SHIT!!!!!!! Sawyer?????? Thomase Hewitta na ně!!!!!!! ()

padawan88 odpad!

Chudý a trapný pokus o oživení už takhle dementního šílence, který v předchozích dílech aspoň nahnal hrůzu, ale tady absolutně vyvrací to, co "již básníci jednou napsali". Režisér si zřejmě popletl historku o vraždícím maniakovi s Takovou (ne)normální rodinkou, v jejímž závěru se dřívější obět najednou stává věrnou členkou své dříve neznámé "rodině". Navíc k tomu přidává fakt "hrdinného" policisty jdouc vstříc maniakovi s pistolí v jedné, a chytrým telefonem v druhé ruce. Neměl to být příběh, jež se stal v době, kdy chytré telefony neexistovali, pane režisére?!!! ()

MovieFanatic

Nepochopím aký význam má pomaly každé dva roky točiť Texaský masaker. Začnem asi jediným pozitívnym a to je začiatok filmu, páčila sa mi celkom pekne vymyslená nadväznosť na pôvodný film z roku 1974. Začínal som mať dokonca pocit, že sa tento Texaský masaker mohol podariť. Všetko sa to ale rýchlo zmenilo. Herecké výkony boli podpriemerné a z technického hľadiska mi to prišlo celkom odfláknuté. Absurdné rozhodnutia, ktoré postavy robili mi liezli na nervy, ale tak na druhú stranu nič iné som od filmu nečakal. Ďalšie negatívum bolo, že celý dej bol neuveriteľne predvídateľný, miestami bola predvídateľnosť až taká obrovská, až som mal pocit, že som to točil ja. Jednoducho to nemalo žiadnu atmosféru, nazvať to hororom je urážka hororov. Škoda lebo potenciál tam bol, len sa ho nepodarilo využiť. 1 z 5 za pekné oči Alexandry Daddario. ()

mufy001

Nejlepší scéna: frajer s frajerkou se snaži zachránit před chlapem s motorovkou pomocí dřevěných dveří, z toho jsem nemohl... Ale jo, párkrát byla i lekačka, po hororech co jsem v poslední době viděl jsem potěšen... 5/10 ()

Aceboris

Ani nie vela, ani nie malo, tak akurat. Film ma pobavil a celkom dobre sa pozeral. Niektore sceny mohli radsej vystrihnut a bolo by to este lepsie ako napriklad nechat stopara len tak sameho v dome, tak toto je trosku pritiahnute za vlasy ved kto by nechal niekoho koho nepozna vo svojom dome.Ako chapem chceli ho vypustit, chceli prvu vrazdu, no trosk poozmyslat, popracovat na scenari. Filmu dodavali dobry look aj dve sexi ritky, na ktore sa velmi dobre pozeralo. Trosku mi vadilao prelievanie scen, dlho dlho nic a potom vrazda, ale na slasher je to v poriadku. Ak ste pozorne pozerali naslednost a celkovo dej filmu bol velmi predvidatelny ziadne prekvapenie, ziaden zvrat. Zatial len malo hororom sa podarilo prinutit ma prezivat dej s hlavnym hrdinom, drzat mu palce, bat sa o jeho zivot, no zial tento patri do skupiny, ktora to nedokazala, ale aj napriek tomu hodnotim film pozitivne na 5/10. ()

bratr_jezek

Vyvražďovačka během úvodních titulků? Dalo by se očekávat, že nás čeká velmi hustý nářez. Jenže ono se to nějak přetočilo do příběhu dívky Heather. Vše začalo právě tím, že ďábelský zabiják nestihl zabít všechny a jedna dívka dojela na policii. Śerif to chtěl vyřešit, rodina pomateného chlapce byla proti, bohužel se do toho vložila banda místních floutků, rodina je zmasakrována, dům zapálen a jen jedni manželé si odnesou malé dítě. Tím dítětem je právě Heather, což se dozí až když od jakési babičky (kde se vzala?) zdědí dům (jiný než ten, co shořel, tohle je opravdu luxusní vila i s vlastním hřbitovem - kdo tam ale převezl ty mrtvé?) a brzo zjistí, že babička je opravdu mrtvá (nikdo se neobtěžoval jí pohřbít, ale právník všechno ví a vče zná, trochu divné, že) a že nebyla jediným nájemníkem v domě (jak se postižený zabijácky naladěný bratranec dostal z hořícího domu?). I když jsou příbuzní a celý život jí hledali, zabiják pozabijí všechny v domě a zabil by asi i jí, kdyby neměla zvláštní znamení. Konec, kdy jsou ti zlí potrestáni a Heather "odměněna" majetkem i rodinou (o síle rodiny a rodinných pout nás poučí během filmu asi 5x), už s hororem nemá co dělat, to je už opravdu jako nějaká pohádka. ()

legenda

Tak docela povedenej brutální horor ze začátku asi každýho napadne po prvním setkání s tim „magorem s motorovkou” že to asi na konci vodsere ale neni to tak,docela povedenej konec. ()

Laslo

Pozerám a ako vidím tento film má málo percent a nechápem prečo.Ja si myslím že ľudia nevedia čo je film lebo ja by som tomuto filmu nedal odpad lebo to nie je pravda.Toto bol ale krvák je to podobný film ako Scary Movie.Uvidíme čo prinesie ďaľšia časť tohto filmu.Už dopredu viem že aj ten film bude mať nízke hodnotenie. ()

evelouch

Oouu.... zvlastni,nechutny, ale neopakovatelny slasher, ktery je nedosazitelny. Asi nejlepe natoceny Texasky masakr motorovou pilou. Zazitek a tisnivy pocit zarucen. Opravdu nemam slov 100%. ()

+sfinx+ odpad!

Kdyby všichni lidé byli takový hovada, jako jsou ty porážená individua, byl by problém přelidnění vyřešen. Když dementní kretén se Stihlkou nemá problém konkurovat evidentně sportovně založeným lidem, kteří jsou v početní přesile a nejlepších letech a nenapadne je nic lepšího než čekat v rozbitém autě, až si pro ně přijde smrt, tak to se to pak řeže.. Útěk po vlastních? To přece ne - sice by pajda s několikakilovou špatně se držící zátěží neměl šanci, ale proč to řešit jednoduše, když to jde složitě. Minimálně dva policajti mají pak sériového vraha na mušce, ale ani jednoho nenapadne stisknout spoušť - o čem by přece pak byl další díl? A tak zbývá jen 90. minutová tortura diváka a jediné napětí které se dostaví je nesnesitelná touha natáhnout pracku po ovladači a utrpení ukončit. ()

copterfish

Tento film je velice impozantě a psychologicky tísnivě natočený.Obzvláště druhá polovina filmu je ambiciózně a kreativně až hamletovsky zvládnutá.Ale například scéna v lunaparku má až příliš zbrklé střihy.Příběh samotný je až na divadelní ůrovni a metabolitcky sem z něj stuhl. ()

DavidAAAA

Není to úplně marný pokračování série, horší hlavně v tom, že postavy se chovají ještě víc idiotsky, než je u podobných filmů obvyklé a člověk jim tu smrt snad i přeje. A Kožený tváře mi na konci filmu bylo tak nějak líto a začal mi být sympatický. Prostě skoro poprvý jsem u hororu byl rád, že hlavní padouch přežije. Docela očekávám další díl,který by mohl být třeba romantickou komedií o lásce Kožeňáka a nějaké super ženské. Jinak ale děj je strašnej, vše je zbytečně zdlouhavý a celkově je vše tak nějak málo uvěřitelný, neuměle využívající náměty z minulých dílů.. Ale film nijak neurazí. ()