Po prvním masakru v roce 1974 se podezření obyvatel městečka obrátilo proti rodině Sawyerových. Rozvášněný dav dům Sawyerových obklíčil, vypálil a celou rodinu do posledního člena vyvraždil. Když se o několik desítek let později dívka jménem Heather dozví, že po své babičce zdědila nemovitost v Texasu, rozhodne se společně s několika kamarády vyrazit na výlet a svůj nově nabytý majetek si prohlédnout. Po příjezdu zjišťuje, že zdědila velkolepé sídlo. Hrůza, která se ukrývá ve sklepení, na své objevení ale teprve čeká. (oficiální text distributora)

CheeseFigure

Charaktery u ktorých hneď viete, kto prežije a kto zhynie v náručí psychicky narušeného vraha. Logické chyby a iné scenáristické perličky. Klišé. Celkový počet hororových scén: nula. Celkový počet komických scén: na vysokej úrovní (malo by sa tam dopísať Horor/Thriller/Komédia, a kto tvrdí, že kopírujem svoj vlastný komentár k Purge 3, tak si kuknite oba filmy a pochopíte, že inač to nejde). Charakter hlavnej postavy, v podaní sexi Saši Daddario, zaujímavý (tak bratranec jej pozabíja kamarátov, ale je to rodina, takže sa ku koncu správa ako by bolo všetko v poriadku. Áno, môžem argumentovať, že ju zachránil a aj tím, že je Sawyerová, takže v sebe bude mať nejaké degenerované gény). ,,Kožená tvár´´ ako ant-hrdina na konci bol cool. Celkové zhrnutie : bavilo ma to, nenudilo. A to je pri filmoch dôležité. ()

Robbie odpad!

Nápad ako prepojiť príbeh s pôvodným texaským masakrom a dorozprávať čo sa stalo s rodinou Sawyerových, keď ich zverstvá vyšli na povrch je dobrý. A to je všetko k pozitívam. Prevedenie a rozvinutie príbehu je otrasné. Postavy sú tak debilne napísané že by sa ani s jednou nedá zžiť alebo súcitiť, ale ako by to nestačilo, aj herecké obsadenie je úplne drevené. Alexandra Daddario bohužiaľ tentokrát ani neukázala kozy v plnej kráse, takže jej netalent tu vyniká a žiari nad všetkými ostatnými zbytočnými a nesympatickými postavami. A prekvapuje ma, že nikomu z ľudí ktorí pracovali na tomto filme nenapadlo, že za daných okolností môže byť človek v šoku, nervovo sa zrútiť, žialiť za kamarátmi a partnerom a podobné nepodstatné blbosti, ktoré by dodali filmu aspoň trošku psychologického rozmeru a uveriteľnosti. Takže, milé dámy, ak vám niekedy niekto vyvraždí celú partiu vrátane frajera, utečte z policajnej stanice a choďte si do krčmy pri pivku s niekým kto pozná históriu vraha porozprávať ako to vlastne všetko bolo. A to ešte ani zďaleka nebola najväčšia blbosť ktorú na nás tvorcovia vygrcali. Ak náhodou zistíte, že ten vrah je váš príbuzný, zabudnite na to že zmasakroval vašich najbližších priateľov ("Do your thing, Cuz"). Veď ste si našli rodinu tak hurá oslavovať! A keď už si myslíte, že viac sa to zhovadiť nedá, tak príde grand finále ("Clean this shit up"). Fakt sa oplatí počkať si do konca . FiImová sračka epických rozmerov. Čistý, nefalšovaný odpad, ktorý sa nemôže schovávať ani za nejaké poctivé béčko. ()

Jurcekk

Alexandru mám nadosmrti pred očami ako harrelsonovu šuknu v true detective... To je ale jediný dôvod pre udelenie hviezdy. Jej ehm výkon ma ... Skrátka komu musela podrżať aby ... Tento film rovnako ako jej herectvo je hotová katastrofa... ()

Zema24

Z počátku filmu a v jeho půlce to v mém případě vypadalo maximálně na jednu hvězdičku, ale s přibývajícím časem a celkem dobrým finišem to nakonec vyšplhalo, na ne úplně špatné, dvě. ()

Pokri

Dosť hlúpy a nelogický film. Odhliadnuc od toho, že ignoruje predchádzajúce pokračovania, čo by šlo prehliadnuť (pokojne to chápme ako vlastnú verziu pokračovania s poradovým číslom 2 a problém je preč), sú tu iné nezmysly. Správanie (a vývoj) postáv aj na tento typ filmu až absurdne hlúpe, zápletka pritiahnutá za vlasy (niekto chcel z Texaského vytesať niečo hlboké, čo mi úplne nesedí, ale nie je to zďaleka najväčší problém) a dejová nadväznosť sedí len pri ignorovaní času. A potom tu máme samotnú hororovú stránku - tá je slabá. Ľakačka vystraší možno jedna, gore je diétne, masakre neinvenčné... ()

vinducha

Občasná debilita scenáře byla vyvážena obstojným gore. No a A. Dadario , jestli byla na plastice , tak to vypadá , že se to povedlo velice přesvědčivě. Týhle paničce bych taky tašku s nákupem domů donesl a rád. ()

ronyyy

No byla to blbost. Holčině typek zabije všechny kámoše, ale protože je to bratranec, tak je všechno odpuštěno. Ale mimo to, se na to nekoukalo špatně. ()

ferdinandv

Nové pokračování Texaského masakru je tu, tentokráte s doplněním “3D”. Film má celkem povedený začátek, kdy se používají originální záběry z původního, originálního snímku z roku 1974. Tento film končí úprkem jedné dívky skrze okno. Na tento děj už nově navazuje 3D, a sice tak, že vesničané z okolí po těchto událostech vtrhnout na farmu Sawyer  rodiny a farmu i s obyvateli vypálí. Živé zůstane jen dítě, které jedni z vesničanů adoptují a vychovají z něj vcelku sexy dívčinu, Heather. A když pak Heather v nejlepších letech zjistí, že je adoptovaná, rozhodne se vzít skupinu přátel a odjet do Texasu a zaptárat, co se stalo s těmi biologickými rodiči. Přeskočím pár vedlejších dějových linek a pojďme k tomu hlavnímu: Skupinka dorazí do cíle – a hádejte, kdo přebývá ve sklepě:-) Ano! Leatherface je zpět. Bohužel je zpět v celkem pro mě nepovedeném filmu. Ono na druhé straně, jak tohle téma zpracovat, aby v něm byla nějaká nová šťáva? Určitě nic jednoduchého. Ale v tomhle filmu je to celé postavené na hlavu. Nelogičnosti jedna za druhou, trochu trapné escapy. Leatherface v tomhle filmu obrazně ztratil face:-) Prostě v tomhle filmu to není legenda, jak jí známe, ale prostě týpek s motorovkou pobíhající po lese a dokonce i mezi lidmi… Hodnocení: 2 z 5. ()

Kuffenbach

V hororoch býva naivita a hlúposť niektorých postáv (napr. šerif) vtipným momentom. V tomto filme sa však postavy správajú natoľko iracionálne, že... ja to ani neviem vyjadriť slovami... keby som uvádzal príklady, tak vám vlastne prerozprávam celý film. A samozrejme gratulujem k hip-hopovej a multi-kulti vsuvke, pretože to "je" tak aktuálne, moderné a pokrokové. Ale tá scénka s mrazákom ma fakt pobavila... :) ()

Thomrius

Parádní "horor"! Je to prostě skvělá podívaná pro dospělé, efekty pěkné, scénář také dobrý. Film mě ani chvilku nenudil a celkem i mile překvapil závěr :-) Akorát škoda, že tam bylo málo jatek, ve scéně, kdy se dostal na ten halloweenský festival jsem čekal hodně krve a ono nic :) proto 4* + ()

kollera

Trapny pokus o nadviazanie na Texaský kult. Povedal by som, že až zneváženie mena Texas Chainsaw Massacare. Ani najmenší náznak extrémne desivej atmosféry Hooperovej klasiky, jednoducho film bez štipky filmového a scenáristického umenia. Jedna hviezda za záverečný spoločný návrat domov po dobre vykonanej práci. ()

Mrliš odpad!

Slušná blbost, ale ten závěr se mi celkem líbil - nakonec se vyjevil šílenec se svou sestřenicí jako slušní lidé oproti starostovi a jeho synovi :/) ()

majorzeman13

další krvavý,brutální masakr = típek s motorovou pilou sice kulhá,ale je celkem fajn a porcuje,řeže,půlí své oběti dost hustě. Hlavní představitelka je fakt sexy kočka - ty kozy jí mohli ukázat!!!!!!!!!!! několik scén je opravdu dobrých,ale na slabší průměr to nevytáhne. průměrný,stravitelný,oddychový,nenáročný výplach . ()