Reklama

Reklama

Assassin’s Creed

  • Velká Británie Assassin's Creed (více)
Trailer 8

Usvědčený vrah Callum Lynch (Michael Fassbender) je nedobrovolně vysvobozen z cely smrti jen proto, aby se stal součástí staletého boje mezi asasíny, templáři a španělskými inkvizitory. Jeho novým vězením se stává tajné zařízení Abstergo vybavené revoluční technologií Animus, která odhaluje v lidské DNA genetické vzpomínky a tím umožňuje vrátit se a prožít vzpomínky předků, které byly dosud ztracené v minulosti. Callum se díky Animusu propojí se svým prapředkem žijícím v Granadě a Seville v období španělské inkvizice v 15. století. Jmenuje se Aguilar de Nerha a je členem bratrstva asasínů, které už několik století vede skrytou válku s řádem templářů, svým odvěkým nepřítelem. Tajná organizace asasínů se zavázala chránit svobodnou vůli lidstva a snaží se zabránit tomu, aby se templáři s pomocí inkvizice zmocnili mocného artefaktu nazývaného Jablko Ráje. A právě tento artefakt je podle přesvědčení templářů nástrojem k ovládnutí celého světa. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Prometheus69

No ale apokalypsa se měla stát tak jako tak, ne? Kvůli nějaký erupci na Slunci nebo tak něco a Desmond se obětoval a nějak před tím Zemi ochránil? Já už nevím... Si to budu muset pak někde přečíst, pokud sem nepřijde někdo zběhlejší a nevysvětlí nám to :D

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Helo

Já jsem to upřímně nikdy nehrál.. mě to prostě nebavilo, středověk hysterické události a tak. 

ale něco jsem o tom četl.. a koukal na to na you tube v anglině .. takže něco chápu v něčem prostě tápů. :D

 

Prostě v unity.. jde o to že májí zabránit v aktivaci první kripty.. ze dvou, která odstartuje tu apokalyptickou budoucnost.. 

Což se ale, nepodaří... v  Sindikate naopak jde o něco úplně jiného myslím.. takže nenavazuje asi na Unity. 

na příspěvěk reagoval Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Nezkoumal jsem to a neporovnával jsem je, ale někde jsem kdysi četl, že by snad měli mít alespoň stejný nebo podobný rysy. 

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Helo

Nebo má prostě silikonovou masku... počkej, měli v 16 století už silikon? :D

Né, vše závisí na hře.. takže znova, Má Altair Desmondovu tvář ve hře nebo ne??? 

na příspěvěk reagoval Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Milky.

Já s tím ksichtem taky nemám problém. Zaprvý je to Fassy a za druhý to prostě ber tak, že ten život svýho předka v tom animu prožívá on a prostě se tak vnímá. Nebo je mu zkrátka kurva fest podobnej :D

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Milky.

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Vole, dej si prášek... nebo facku. :D Já tu mluvím o konci Desmondovo dějový linie a ne o konci Revelations, potažmo Ezziova příběhu. Máš v tom trochu velkej bordel. :D

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

PhilTesi

Ano.. ale né založené na hysterických událostech vzpomínek nějakého Altara který před 500 lety rozjel tu šikanu na Templáře.. :D

měl by ho hrát někdo jinej, ve hře to tak taky je ne? 

 

Já to snad neuvařim.. :D

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

Prometheus69

A? Jako kdyby v jiných filmech či seriálech nebyly scény typu, ten na tom obraze/fotce/záznamu vypadá přesně jako ty... To je nejspíš tvůj pra pra pra... 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Milky.

Jo, jako chápu ten problém. Ale je to naprostá maličkost a jsem jen rád, že obě role hraje Fassbender. A jelikož je to rodina, klidně by velmi podobně vypadat předek mohl, takže proč ne.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Ač autista, má pravdu předsedo. Je blbost aby Fassbender hrál zároveň jakéhosi součas-týpka a zároveň asasína někde v inkvizičním Španělu stovky let zpátky...

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Helo

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

No řekni že nemám pravdu... :D

tak jo.. bez tak jdu něco spálit... teda vařit, ještě nevim... na co bude víc nálada.. každopádně "pro dnešek" padla... :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

A ještě taková drobnost... Fassbender nemůže hrát obě dvě postavy zároveň... Jako potomek je velmi 1/100000000 že by měl identickou tvář ze svým předkem... takového fopa se snad nedopustily ani ve hře. Myslím. 

 

ano jistě někteří z vás jistě namítnou že je to virtuální realita a proto může mýt podobu jakou chce... třeba kozatá holka z liščíma ušima... :D To ano. jenže pokud je to celé založeno na vzpomínkách.. Nemůže to tak být protože proti hraje třeba vzpomínka ... odrazu podoby v zrcadle a podobně...  

Nejsem si úplně jist ale jak Desmond tak Altaira mají společnou tvář... nebo ne? 

On tam Altair  moc jasně vidět není tak nevim... 

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Popo

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

i JUNO bude... :)

 

Dle mého je Juno ta krátkovláska... a celé je to v podstatě virtuální realita ve virtiální realitě... 

 

Snad jen, poprava injekcí? v takové době už bych čekal trochu větší pokrok... opět ten klasický paradox kolečkového křesla jo!... :D

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Helo , Camulator

Viděl jsi ty závěrečné titulky? Viděl... jak se tam rozčiloval že už je konec? Tak kdo je tady brepta... :D

Jop.. poslal jsem to.. rovnou do redakce Ubisoftu.. :)))

 

Nic co napíšu nedává smysl.. "pro toho kdo to nechápe" :D

To už je u mě normální, já myslel že už jsi si na to zvyknul? :D

 

to Rameno je naprostej halůz... možná to dobře vypadá pro diváka.. hele, típek na špejli!

Ale pro hlavního hrdinu to žádné efect nemá... 

to už ho rovnou mohli dát do vodní nádrže, efect by byl možná i realističtější... tohle je divný. 

Virtuální ANIM ještě jde... na tom stojí vizuální stránka především, ale tohle je fakt divný.. 

Nejspíš tam budou i tak zvané Tutoriols pasáže... a to už taková sranda nebude. 

Ale schválně, useknou mu ty prsty nebo ne? Neměl Assasin náhodou ten nůž jen jeden? :)

na příspěvěk reagoval Helo

Popo

Popo (hodnocení, recenze)

Camulator

to je pravda na druhú stranu noo...ako hovoríš s tým animom a aj s Juno... ja ako amatérsky scenárista by som to do príbehu pre "laikov" natrepať veru nevedel čo je pravda :) ale vieš, ten príbeh vraj pokračuje ako nová hra a kedže v každej novej hre vidíme silnejšiu a silnejšiu Juno tak by ju tam mohli aspoň tak nepriamo niekde natrepať alebo ju dať rovno na úplný koniec aby to z divákov neznalcov urobilo totálne rizoto :D

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Popo

Fassbender k tomu novýmu Animu řekl, že se chtěli odlišit od milionu jiných sci-fi, kde hlavní hrdina ulehne na křeslo/lůžko, což je od Matrixu stejně strašně klišoidní a neoriginální. Zejména chtěli dosáhnout toho, aby uživatel vzpomínky předků doslova fyzicky prožíval. Mně to přijde zcela legitimní a náhodou docela super. Hodně to taky napomůže uvěřitelnosti Bleeding Effectu, ne, jak když si Desmond na pár dní sedne do křesla, pak vstane a "lidi, umím kung-fu."

Co se týče příběhu, tak docela pochybuju, že tam namontujou něco s Juno. To už by od diváka vyžadovalo širší znalost universa a dá se očekávat, že na ten film půjde i spousta lidí, kteří ze série nehráli nula nula nic a tohle by je akorát zmátlo.

na příspěvěk reagoval Popo, Prometheus69

Uživatel Camulator smazal svůj příspěvek.

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Prometheus69

FILM: Počkat, co? Ale jdi ty brepto, vždyť to, co říkáš, nedává smysl :D 

HRA: Za prvý jsi poslal ending Revelations, kdežto uzavření Desmonda je až v AC3. Za druhý co jsem teď v rychlosti pročítal články, tak hráč na výběr neměl. Byl jen jeden konec a to ten, že Desmond zdechne, zachrání Zemi, ale k moci se dostane Juno (Ano, lehce už si začínám vzpomínat). A navazovat by na to mělo Black Flag, kde se hraje v přítomnosti z první osoby a objevujou se tam nějaký indicie o Desmondovi v mailech a nějak se tam ještě objeví Juno a pak ten prorok z minulosti, se kterým tam něco v pirátský době dělá Edward. Jen si pamatuju, že to skončilo nějak divně a z Unity už si nepamatuju skoro nic, ani jak to na to navazuje. 

 

Někdo mě popostrčí ve vzpomínání? :D

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Helo

Visuál vypadá fakt hodně levně a seriálově... ten trailer nemá v sobě žádného ducha jen hrubou hmotu, která se ani nedá nazvat tělem na které by mohla aspoň trochu stát ta herní dějová kostra. 

na příspěvěk reagoval Helo

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Helo

Jsou celkem 3 zakončení... je to tam popsaný, je to i na You tube

Jinak je to spoiler... pozor. To máš z toho že nehraješ na You tube jako já. :)

Ale přesto je to i tak dobrý konec.. protože tou erupcí se to celé nějak znovu obrodí... planeta atd. 

na tento konec navazuje právě Unity... ta pásám z tou kryptou která se aktivuje... fakt hroznej díl. :D

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Co? :D Visuálně to vypadá dobře, ty kecko :D

 

Jak dvě alternativní budoucnosti? A kde se vyskytla ta verze s apocalypsou? Páč jak v Black Flag, tak v Unity mi svět moc zničenej nepřipadal. Jen jsem zkrátka pak už moc nepobíral, o co že tam vlastně jde.

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Helo

Od třetího dílu se vytvořily dvě alternativní budoucnosti... V jedné je svět očištěn apocalipsou, v té druhé je tomu zabráněno... ale budoucnost je tím pozměněna.  To pokračování je založené na tom typu "opačného rozhodnutí... kdy se hlavní hrdina rozhodl jinak... v podstatě jsou opět dvě frakce kdy chtějí artefakt zničit a druzí získat... nebo tak něco. 

Zde AC: Chronologické seřazení dílů:

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

nevim co si o tom mám myslet.. spíš jako film to vypadá jak nějaké divadelní představení Armády Parkoulistů... vypadá to naozaj neuvěřitelně hnusně divně... Což potom ty scény z tím kybernetickým RAMENEM.. dokonce jako dost uchylný BALET! O.o Prostě to chtějí spojit součásně, to co se děje v minulosti a v budoucnosti... nám vnutit co třeba hlavní hrdina zažívá když skáče z věže atd.. 

jako by nemohl prostě jen v klidu spát! 

To už raději ten kraťas.... Lineage... 

na tohle lidi do kina nepůjdou vypadá to levněji než nějaký seriál, Např Leonardovy démoni... 

Jako seriál by to dopadlo rozhodně lépe... jako většina projektů které se né zrovna vyvedli a to měli i dobré trailery... 

na příspěvěk reagoval Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Popo

No já mám v tom příběhu už trochu bordel. Ještě do AC3 jsem se chytal. Pak už moc ne. Myslím teda tu scifi část, ty historický části jsou v pohodě, na těch nic tak složitýho neni. Vlastně od tý doby, co zdechnul Desmond a změnili styl vyprávění, tak mi ta scifi část moc neseděla...

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Popo

Popo (hodnocení, recenze)

Helo

Ja som naposledy hral Unity a tiež som ho nedohral, ale len kvôli tomu, že som odpálil matičnú dosku :D teraz ich hrajem odznova a včera som dohral Black flag :D Rogue som hral, ale malo to najslabší príbeh (keď nerátam Liberation HD) :) Rogue presne zapasuje do deja, prepája AC3 a UNITY do jedného celku :)

na příspěvěk reagoval Helo

Související novinky

Netflix oznámil hraný seriál Assassin’s Creed

Netflix oznámil hraný seriál Assassin’s Creed

27.10.2020

Po Borderlands, The Last of Us, The Division, Just Cause a mnoha dalších videoherních adaptací oznámených v posledních měsících a letech se teď nově dočká již druhého pokusu o adaptaci také populární… (více)

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

Smrtonosná past nebude, Disney šlape na brzdu

12.08.2019

Mohli jsme to předpokládat, teprve minulý týden se to však stalo oficiální. Po propadácích typu X-Men: Dark Phoenix se studio Disney rozhodlo zaříznout drtivou většinu chystaných snímků od studia… (více)

Margot Robbie na lovu nacistů

Margot Robbie na lovu nacistů

06.09.2018

Australská herečka Margot Robbie (Sebevražedný oddíl) a v posledních letech čím dál populárnější belgický herec Matthias Schoenaerts (Rudá volavka) si zahrají hlavní role v novém drsném thrilleru z… (více)

Kdo natočí Call of Duty?

Kdo natočí Call of Duty?

14.02.2018

Herní série Call of Duty se chystá na velké plátno a možná se toho nemusíme bát. Firma Activision si totiž po vzoru Marvelu založila vlastní produkční firmu (Activision Blizzard Studios), která… (více)

Reklama

Reklama