Vtip za stovku!

Česko, 2012, 50 min

Režie:

Peter Núñez

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma (více)

Václav Vydra a Michal Novotný uvádějí novou soutěž o sto tisíc korun, ve které můžete vyhrát i vy! (oficiální text distributora)

Ceberus odpad!

Ach boha jeho... Zašlé vtipy, které jsem slyšel už přinejmenším před deseti lety, a k tomu zašlí hosté, kteří se objevovali na televizních obrazovkách už tak před dvaceti. V momentě, kdy Petr Novotný - ta nejprofláklejší ikona zašlého vkusu - začal vyprávět o své nové divadelní hře, kde dává sexuální rady, měl jsem v hodnocení zcela jasno: jedna velká nula. Pravda, viděl jsem jen necelý jeden díl, ale víc po mně opravdu chtít nemůžete, to je hazard se zdravím. ()

tančísvlky

A dám s kľudom aj štyri hviezdičky a vôbec sa mi to nezdá zlé. Program táhne Václav Vydra a aj hostia sú OK. Jeden z mála zábavnych programov dneška , ktorý sa dá pozerať. A Ruda z Ostravy je "tahoun" zábavy. Vopruz roku Jablonský a ven s ním ... ()

Wyrdas

Povětšinou opravdu trapné vtipy a ty co za něco stáli byli zprzněny vyloženě trapným převyprávěním (občas jsem se opravdu chytal za hlavu). Ale něco se povedlo. Něco málo - a za to něco málo dávám jednu hvězdu ze soucitu. ()

RypavaDvojka

Já tu půjdu proti proudu a dám slabší 4* (70%). Tento pořad mi vyhovuje tím, že je ideální jako podkres k jakékoli činnosti. Nemá to tu hodnotu, že si to pustíte v hlavním vysílacím čase jako primární zábavu, ale když si to pustíte do pozadí třeba k vaření, žehlení apod., tak to jako podkres funguje opravdu výborně. Budu se opakovat s tím, že Vaška Vydru nejml. mám jako osobu velmi rád a ani Michal Novotný a Ruda mi tam vyloženě nevadí. Pokud se přidá i zajímavý host, který vypráví historky ze života, tak je to opravdu poslouchatné. Vtipy jsou jak které, některé jsou omýlané už posté, některé jsou fajn. A pokud kývnete na tento koncept, pořád si myslím, že z produkce TV Barrandov se jedná o lehčí nadprůměr (v porovnání s Nebezpečnými vztahy, Soudkyní Barbarou a dalšími takovými skvosty, které jsou pro mne o  třídu níž.) ()

johhny007

Nim moc musím říct.Asi podotknu to , že se maximálně usměji u každého 30vtipu a maximálně tak u každého 1000 vřele ze srdce ()

Freshoun

Proboha živého kdo nechá vyprávět vtipa Michala Novotného?Ten to zaručeně nemá v hlavě v pořádku a některé vtipy přiznejme si už to mají tak 150 let za sebou jediné plus byl Zdeněk Izer.A CO TAM PROBOHA DĚLÁ TEN "RUDA"??? ()

Bezda22

Já mám rád vtipy, takže na to rád koukám. Neřikám, že je to něco extra super bomba pecka pořad, ale někdy se fakt bavim a to dost.. ()

dewil21 odpad!

Ano, byla jsem opravdu velice nepřozřetelná a pustila si pořad, ve kterém účinkuje kdosi, kdo je z nějakého (mě neznámého) důvodu slavný tím, že má mastné vlasy, tříská neuměle do kytary, tváří se rádoby vtipně, ikdyž je jasné, že je to debil a navíc má neuvěřitelný slovní projev, kterým může imponovat možná tak chovancům ústavu pro mentálně postižené v Ostravě (jsou to opravdu bezelstné milé děti). Čekala jsem, že se zasměju (je to přece pořad o vtipech, ne?), ale on mezitím naštěstí přišel Godot... ()

Marwinek odpad!

Mám rád vtipy. Mám rád Vydru a nevadí mi Novotný. Nechápu, proč v 21. století, tedy již pár let po vynálezu internetu, který kromě porna nabízí i weby plné vtipů, někdo dělá pořad, kde dva nudní patroni čtou vtipy z papírku. To všechno bych snesl a mávnul nad tím rukou. Ale Ruda z Ostravy, co to proboha je za pablba !? Nebo snad svou neomezenou trapností nastavuje zrcadlo, v jehož odrazu se i ty suché a chlazené vtipy zdají být něčím víc? Nene, Rudu prosím ne. ()

misar3

Jeden z nejlepších pořadů na TV Barrandov. Zajímavé historky, velká dávka humoru a skvělí vypravěči vtipů. Ano, někomu může přijít pořad trochu kontroverzní, na jedné straně je zde Ruda a na druhé dva skvělý herci a host. Ale přiznejme si, vzájemně se všichni skvěle doplňují. A pro ty, co dali odpad... Asi nerozumíte vtipům a srandě, to je smutné. Člověk se pak bojí vyprávět vtipy, aby to nepovídal někomu z vás a vy pak jen civíte a vtip nechápete. To je dost trapná situace. ()

Brodyman odpad!

Co to proboha? Ačkoliv to je soutěž, které většinou postrádají smysl, tak je to stále jen pořád v televizi ve kterém jen čtou vtipy. To už si je můžu číst na internetu a nezabiju s tím tolik času. Prostě mrhání časem v televizi. ()

PRobin odpad!

Upřímně jsem se radoval, když z obrazovky zmizel tragický E. Hrubeš a jeho pokusy o zábavu. Upřímně jsem žasnul, když jsem viděl další ubohost, která vylezla z hlavy (nebo spíše z druhého konce) české produkce. A upřímně dávám odpad! ()

Milda003 odpad!

Pořad je sám o sobě docela dobrej, vtipy tam litaj - někdy suchý někdy pěkný, moderátoři jsou v pohodě - hlavně Vydra, ale co nemůžu nemůžu nemůžu a ani nechci překousnout je ten zasranej čurák Ruda z Ostravy, já ho nemůžu ani slyšet, natož vidět! Otvírá se mi kudla v kapse… ()

MFloyd

1* za občas dobrý fór, ale taková ta nálada, kde se všichni účinkující musí smát každý pí****ně, mě opravdu štve. ()