Vtip za stovku!

Česko, 2012, 50 min

Režie:

Peter Núñez

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma (více)

Václav Vydra a Michal Novotný uvádějí novou soutěž o sto tisíc korun, ve které můžete vyhrát i vy! (oficiální text distributora)

DannyJ odpad!

Trapnější vtipy než ty "za stovku" sem snad nikdy v životě neslyšel. Už jenom ten koncept.. Uděláme televizní pořad, kde nám budou lidi psát vtipy, popřípadě pudem na ulici a nějaký si zjistíme! Korunu tomu nasadil "Ruda z Ostravy", ktrerej se jim stará o hudbu! BLE! ()

Saraph

Vyprávět vtipy a vytvářet tak nucený smích nikdy nebylo pro mě, nicméně pokud je člověk k smrti znuděný, přijde mi to lepší, než nic. ()

LiborGondek

Pořad nic moc - spíš nic než moc, ale sem tam se člověk i zasměje, což je pozitivní. Jedna jediná věc je ale obdivuhodná. A sice to, jak "Ruda z Ostravy" z 5 slov, které se do písně absolutně nehodí, dokáže vždy něco vymyslet. A na konec je tato imrovizovaná píseň to nejzábavnější z celého večera. ()

Dado

Viac trápne ako vtipné, ale keď sa pozriem na to, akým "skvostom" som dal odpad, tak tento počin do tej stoky jednoducho hodiť nemôžem. (15%) ()

honza7

Vyprávět vtipy tam nikdo neumí, když už se najde světlá chvilka tak ho už znám a většinou se vyberou do finále kokotiny. Pořadu se tedy vyhýbám. Fuj Fuj... P.S. stejně si myslím, že na slovech do "písně" (já tomu říkám zkřehotání) jsou předem domluveni.... ()

kinghome odpad!

Tohle je vážně špatné... Vtipy totálně debilní a rozhodně ne vtipné a o Rudovi, Vydrovi a Novotným škoda mluvit. Sračka největšího kalibru. ()

civalII odpad!

Jen velmi nerad čemukoliv uděleju odpad, protože zrovna na csfd mi to přijde jako póza a já nechci být pozér. Ale tady to jinak nejde. ()

sskrblik odpad!

Zlatá Mříž nevyšla, tak to zkusíme po pár letech na jiné televizi. Jedno "zvíře" a jeden "moderátor" se pokoušejí uvádět vtipnou show, která pro televizní obrazovky nemá úroveň. Kdyby ten přednes vtipu stál alespoň za to. ()

Elleannie

Fajn pořad, ve kterém se sem tam objevují docela dobré vtípky. Vaška Vydru i Michala Novotného mám ráda, do toho tam občas něco plácne Ruda, a je to vcelku dobrá odreagovačka, když zrovna není co dělati.. ()

tommy187

Uvažoval som, že dám jednu hviezdičku, prípadne odpad. Ale potom som si tak povedal, že sa nad tým dá niekedy skvele zasmiať. Na druhej strane mne sa zdajú moderátori slabí a nevýrazní :(. Podobne aj gitarista, ktorý je dobrý ako hudobník, ale tie vtipy, ktoré vraví! Ich počúvanie je zbytočná strata času. No, ale takých 30% si to zaslúži, takže **. ()

Kejdlo

Vtipy jsou nejobyčejnější styl zábavy a používají je převážně ti, kteří jinak bavit nedokáží (Já to dokážu :). I kdybych to bral jako normálku, vás by snad rozesmál vtip nějakých starých pardálů z ulice, který už jste slyšeli nejméně třikrát? Mě teda ne. Jinak docela strávitelný pořad. Zdeněk Izer by měl být v každém díle. ()

Zemi11 odpad!

Blabla - chachá, blabla - chachá... A já myslel, že Natočto s Petrem Rychlým skončilo právě kvůli tomuto scénáři, který už byl před 10 lety přežitý a silně zaváněl trapností... ()