Vtip za stovku!

Česko, 2012, 50 min

Režie:

Peter Núñez

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma (více)

Václav Vydra a Michal Novotný uvádějí novou soutěž o sto tisíc korun, ve které můžete vyhrát i vy! (oficiální text distributora)

Lyrik

Umělá show, s dotáčeným umělým smíchem a s totálně vylízaným Rudou z Ostravy ... 15% za Novotného s Vydrou a občas zajímavé hosty. ()

IvcaSammet

Milý pořad plný, i když starých a ohraných, ale stále vtipných, vtipů, skvělé dvojice moderátorů a nejlepšího Rudy (Michala) z Ostravy! Tento pořad mě opravdu dokáže pokaždé pěkně pobavit. Docela nechápu tolik nízkých hodnocení a pouze 24% celkové hodnocení. Je to trošku smutné, že už se celý národ nemá chuť ani náladu pobavit ... ()

Snake.Charmer odpad!

Zoufalý pokus televize Barrandov o reinkarnaci dávno přežitého formátu, ve kterém neuslyšíte v podstatě nic jiného, než všemi známé obehrané fóry ve více či méně trapném podání. Poslední kapkou pak jsou vtipy přímo od lidí z ulice. Takhle si televizní zábavu 21. století opravdu nepředstavuju.... ()

Olík

Černoch s papouškem na rameni vejde do obchodu a prodavačka praví: "Je krásný, odkud ho máte?" "Z Afriky, tam je jich plno", odpoví papoušek. – ha ha ha ha ha ha, takže stovku prosím a pokračujeme dál. Buďme upřímní, když se čirou náhodou natrefí na povedeného hosta, může jít o celkem zábavný večer, při kterém divák, kromě již stokrát ohraných, narazí i na pár vtipů, které doposavad neznal. Chybou však je samotná existence podobného pořadu, která jako by rezignujíc říkala „nic nového stejnak nevymyslíme, tak se pojďme posadit a budeme si vyprávět anekdoty“!!!!????!!!! ()

Hell_ena

Sem tam nějaký ten dobrý vtip, ale to je tak asi vše. Ruda z Ostravy mi není vůbec sympatický, a už vůbec ne ten jeho ohavný opilecký zjev...Každopádně hvězdičku dávám za některé hosty v pořadu. ()

BenderG odpad!

Pravděpodobnost tomu, že uslyšíte něco, co jste neslyšeli je asi jako vyhrát Jackpot ve sportce a stejný den si zlomit ruku. Pravděpodobnost, že se tomu zasmějete je předchozí teze nadruhou. ()

Ydrosten odpad!

Totální dno zábavnosti. Ruda z Ostravy to totálně pohřbil. Tak odporného člověka jsem v životě neviděl. ()

cerbygerby

Záleží hodně na hostu a také jak se vtipy sejdou. Ruda z Ostravy také někomu může vadit, ale mě nevadí, naopak, má skvělé hlášky, dobrý vtip frekvence 1 a skládá dobré písně z určených slov. Ten DJ UWA je jedinej kterej mi tam vůbec nesedí..jinak tedy ok a zlepšení od prvních dílů je tam patrné, takže já hodnotím průměrnými 3* a 50% ()

DAPDO odpad!

Hlavně kvůli tomu blbovi, co si hraje na ostraváka dávám jasnej odpad. Nechápu, že ho nějakej chachar ještě netrefil. ()