Vtip za stovku!

Česko, 2012, 50 min

Režie:

Peter Núñez

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma (více)

Václav Vydra a Michal Novotný uvádějí novou soutěž o sto tisíc korun, ve které můžete vyhrát i vy! (oficiální text distributora)

superzurda

Pořad, kde se předčítají vtipy staré a vyčpěl nejvíce ovlivňuje kvalita hosta. Ruda z Ostravy je klasický obyvatel slezské metropole ()

Klarkys

Rudu z Ostravy nemůžu ani vidět, i když chápu, že se na chvíli v šoubyznysu chytne, u nás je totiž celebrita kdejakej chudák...Vtipy jsou většinou pěkně trapný a při sledování pořadu si připadám jak vržená zpátky do dob komančů... ()

MorraEddie

Není to tak zlé jak tomu napovídá zdejší hodnocení. Nevím co je tak zlé,že pár celebrit vypraví vtipy. Každopádně na odpad to rozhodně není. K víkendovému obědu jako dělané ()

tatka odpad!

Ježiš, a mne sa ten Václav Vydra tak strašne páčil, vyzeral ako český aristokrat, ktorý vyrástol v švajčiarskom penzionáte. A on je to taký sprosťák. Kurva Václave, mluvíš sprostě. ()

Atten odpad!

Barrandov je na kanálech mé televize velmi daleko, ale jelikož v našich končinách není těžké trefit chvíli, kdy na všech ostatních kanálech koordinovaně běží hovno, čas od času se nudou nechtěně proklikám až na tak vysoké číslo, že se mi v horním rohu zjeví to jejich zrůdné, růžové logo. Na tuhle debilitu jsem tam natrefil několikrát. Pokaždé Vydra nebo Novotný vyprávěli tak debilní vtip, až mi za ně bylo trapně a pak se, div ne navzájem, plácali smíchy po kolenou, až se jim pupky třásly. Následně ten zmalovanej kokot, co Ostravu viděl sotva na mapě, halekal do mikrofonu nějaký nesmyslný krávoviny, u kterých se řežou smíchy leda chlupatej, smradlavej Franta se spocenou Mařenou, držíc v levý umaštěný pazouře lahváče desítky Primátora. Další z důkazů degenerace lidské společnosti a národa českého. Jediné, co na tomto pořadu shledávám zábavným, jsou zdejší komentáře. Segrestorův "Zruda z Ostravy" si zaslouží zlatýho bludišťáka. ()

turektureck odpad!

Tak tady jdu proti proudu. Vtip za stovku s Rudou nebyl vůbec špatný. Jeho songy mě vždycky dostaly. Ale od té doby co ho vyměnily za neviditelného Hrona (víte jak to myslím), a pak za Jahelku, který se objeví až nakonci. Byl bych dal tři hvězdy kdyby tam zůstal Ruda. Co se týče vtipů jsou starý. Plus jsou jistě zajímaví hosti. Toť vše ()