Vtip za stovku!

Česko, 2012, 50 min

Režie:

Peter Núñez

Účinkují:

Václav Vydra nejml., Michal Novotný, Michal Kavalčík, Martin Zounar, Jitka Asterová, Václav Kopta, Petr Jablonský, Mojmír Maděrič, Aleš Háma (více)

Václav Vydra a Michal Novotný uvádějí novou soutěž o sto tisíc korun, ve které můžete vyhrát i vy! (oficiální text distributora)

herr_carter odpad!

"Jdou dva a prostřední zahne doleva", Hahahaaaa Vydro, ty jseš nejvtipnější blbec na zeměkouli...díky, kriple zostravy...Jděte do prdele chudáci..........moje hodnocení = 0 z 10. ()

Melios

Zaujímavý a jednoduchý nápad ,ktorý nejakú dobu fungoval na 100% no potom ho pochytil rovnaký syndróm ako reláciu Nikto nie je dokonalý - postupom času to začalo byť repetetívne ,trápne a nezaujímavé. Ale na zopár pozretí postačí ()

korndaddy

Asi jendou sem se pousmál, o tom jako žádná, ale není to málo? Jinak je zde většina věcí špatně. Hosté trapní, Vydra ujde a Novotný je na ránu. A všechno tohle trapárenství podporuje z dálky čím dál tím trapnější Ruda z Ostravy. Moc pěkný no. ()

Kuny27 odpad!

Staré vtipy, nevtipné, trapné prology, trapné písníčky.... nezlobte se na mě, ale tohle, je hrůza... max. jeden nový vtip za 2 díly. ()

patrikus odpad!

NEJHORŠÍ TELEVIZNÍ POČIN VŠECH DOB, CO TO JSOU ZA LIDI??? CO JE TO ZA REDAKTORA, KTERÝ CHODÍ NA ULICI?? JE MI HO DOST LÍTO... CO JSOU TO ZA VTIPY??? A CO TEN RUDA??? BOŽE !!!!!! hrozně jsem se styděl, když jsem se na to díval, ale co by za prachy naši umělci neudělali... ()

Tessie odpad!

Opět si připadám jako Večerníček, ale ty shitovní pořady je třeba zODPADovat, aby se nepletly mezi opravdové filmy. ()

Paity odpad!

Co napsat k pořadu, který se jmenuje Vtip za stovku. Prostě Brak, navíc Michal Novotný je vtipný asi jako žvýkačka nalepená na botě vietnamského obchodníka z večerky na pražském Chodově. ()

J*A*M*A*L

No.....zas tak hrozná sledovanost to není.Pár, nebo spíš všechny vtípky, které zde dva moderátoři řekli byly docela vtipné a měli něco do sebe, ale proč tento pořad vymysleli fakt nevím.Podle mě naprosto zbytečné a proto také to zdejší hodnocení chápu. Po čase tyhle pořady zkrátka omrzí. ()

Chajimwitz odpad!

Tento pořad jsem sledoval,či spíše poslouchal jen díky tomu,že jsem na teletextu TV Barrandov sledoval Live score.Nejedná se o nic originálního,V.Vydra,pokud nehraje v Kameňáku,tak celkem ujde a nevadil mi ani ten ostravsky cyp.Ale vyprávění frků v podání Martina Zounara je úděsný zážitek,tahle star českých telenovel si v idiotství,ubohosti a trapnosti v ničem nezadá s korunovaným "králem bavičů" Petrem Novotným a už ani nepamatuju,kdy jsem naposled tak horlivě šmátral po ovladači,abych okamžitě přepnul na jiný program. Dne 27.8.2014 měním na odpad ! Tohle už je hnus. ()

flower_child odpad!

Při sledování jsem si v hlavě utvořila seznam mnoha přívlastků, vyjadřující tento pořad. Slova "vtipný" či "zábavný" se v seznamu nevyskytovalo. ()

Sochorisko

No jako do zajímavosti, smysluplnosti a všemu důležitému to má daleko ale myslím, že slovem odpad bych hodnotil trochu jiný styl pořadu. No, když už se vyskytne vtip, který jsem neznal a vážně mě pobaví, tak to pro jistotu zkazí na závěr Ruda .. Jako, první masový hit, už ani nevím co a kdy to bylo ale jde o to video na youtube, kde drnká na kytaru a má jaksitaksi ještě alespoň potřebu, vydat ze sebe to nejlepší, ale teď komerční účely, žvatlání blbostí, ještě teď kazí E2... jako Rudo, Chaplin nestárl protože měl něco hmatatelného, Atkinson má svůj obličej, ale s tímhle vááážně nic nedokážeš. Škoda. ()

lili6 odpad!

Několik pořadů o vtipech už tu bylo, ale vzhledem k tomu, že spousta vtipů je tak ohraných, že své kouzlo už ztratili před pár lety, tento pořad není ani vtipný, ani zábavný. Spojení rádoby "moderátorů" mi též nepřijde moc šťastné. Korunu tomu nasazuje ten šašek s kytarou, co si hraje na umělce..U mě rozhodně propadák a ztráta času. ()