Obchoďák (TV seriál)

Drama / Komedie

Česko, 2012, 32x55 min

Tereza Kostková, Marika Procházková, Pavel Kříž, Danica Jurčová, David Matásek, Alena Vránová, Martin Trnavský, Ondřej Sokol, Pavel Řezníček, Anna Kotlíková, Petr Kostka, Taťjana Medvecká, Vlasta Žehrová, Pavel Batěk, Barbora Mudrová, Marie Doležalová, Markéta Frösslová, Jan Komínek, Oldřich Navrátil, Olga Lounová, Igor Chmela, Vilém Udatný, Lenka Zahradnická, Martin Zahálka, Nela Boudová, Jiří Štěpnička, Barbora Mottlová, Alena Mudrová, Jan Maxián, Roman Zach, Jiří Bábek, Agáta Prachařová, Jitka Ježková, Lukáš Jůza, Michal Kern, Daniel Rous, Anna Císařovská, David Šír, Radka Stupková, Libor Baselides, Petra Ben Messaoud, Charlotte Doubravová, Jan Antonín Duchoslav, Petr Florián, Ladislav Gerendáš, Jan Hraběta, Aneta Krejčíková, Veronika Poláčková, Simona Prasková, René Přibil, Jitka Sedláčková, Jiří Maria Sieber, Lilly Spieglová, Jan Frejlach, Petr Vladyka, Luděk Zelenka, Viktor Dyk, Alexander Hemala
  • Riley

České televizní seriály zabírající hlavní vysilájící čas tv nova či prima jsou obvykle s prominutím hodně velké sračky a tenhle jim nasadil korunu. Kdo se na to sakra může koukat?(12.10.2012)

• SadFace

Naprosto nejhorší zlovůle pana Slavíka a Zahrádky! Nevim jak Vy, ale u mě absolutní mozkokrach. Jediné co jsem si z Obchoďáku odnesl, byla prazvláštní rozladěnost pro zbytek večera :( Každopádně facepalm kapitána Picarda!!!(21.12.2012)

• Caszidy

Do pankráckých Arkád to mám z domu kousek a jako obchoďák jsou opravdu fajn. Jenže jako Obchoďák už tak fajn nejsou. Stupidní dialogy, amatérské herecké výkony, které by lépe zvládli i členové leckterého ochotnického divadelního spolku a k tomu neskutečně ošklivá kamera? Tak tady bylo zaděláno na "hit" už od prvních vteřin. Hlavně, že tvůrci při natáčení, které se dalo častokrát a Arkádách spatřit, opakovali pomalu každou scénu x-krát. Pokud je výsledkem tohle, tak bych opravdu nechtěl vidět, jak by to vypadalo při klasickém "soup opera" postupu, tedy "první dobrá".(22.12.2012)

• radomiil

Už mě tyto osudy nebaví aneb další z řady snadno zapomenutých seriálů.(17.10.2012)

• Rosalinda

První a poslední "primácký seriál", na který jsem kdy koukla. Dál to nebudu řešit, ani rozebírat... HOWK!!!(12.11.2012)

• - Herečka Alena Vránová si při nešťastném pádu zlomila obě ruce a kvůli velmi bolestivému zranění musela přerušit natáčení seriálu. (hippyman)

• - Tereze Kostkové hraje v seriálu otce její skutečný otec Petr Kostka. (wictoria)

• - Hlavní roli (Tereza Kostková) měla původně ztvárnit Barbora Munzarová, ale kvůli zranění levé nohy způsobenému při autonehodě se jí musela zřeknout. (JoranProvenzano)