• LiVentura

Unylé...(12.7.2013)

• Zemi11

Pobaví Pavel Kříž jako češtinář, Alena Vránová ve schizofrenní roli přímo válí. Jinak kýčovité. Nepomůžou ani kvalitní dudy protekční Kostkové, která se svými sykavkami neskutečně irituje nejen v Cestách Domů, ale teď už i tady. To je děs! Matásek je herec par excelence, ale z role oldschoolově načesaného imbecila prostě víc nevytáhne ani kdyby nevim co. Ani takový konzument českých seriálu jako já tohle prostě nezvládne přežvýkat. Díly sice budu sledovat, ale s velkým odporem a studem před sebou samým.(9.9.2012)

A já si přisadím, protože "Obchoďák" patří bez nadsázky mezi nejlepší primácké seriály. Na nové díly jsem se opravdu těšila, postavy mi zkrátka přirostly k srdci (dokonce ani ta Kostková mi nevadila), Noidova znělka je také solidní. Konec působil možná až příliš pohádkově, ale i tak mě mrzí, že už neuvidím žádnou další epizodu. Tento seriál si sledovanost zasloužil.(23.12.2012)

• NinadeL

Kombinace Danica Jurčová, Tereza Kostková a Marika Procházková je sice fajn, ale jenom na pohled, mluvit by neměly. Marie Doležalová by mohla překvapit, ale všechna ostatní ale jsou tak zásadní, že je mi nevolno. Už jenom z toho, jak tam Kříž hlásá "Dáďulko!" A i když se to tváří jako běžný primácký seriál, je to pohádka pro naivně pokročilé a bohužel se to pokouší i o komedii. Takže jestli se tam Trnavský alespoň nesvlíkne, tak sbohem do kamen.(15.9.2012)

• Martin741

Scenarista, ktory napisal scenar k tejto fekalii by si zasluzil, aby ho zavreli do samotky a aby mu 24 hodin nonstop bezal tento HNOJ v TV. Aj tak sa obavam, ze by nepochopil a nedoslo by mu, co za vykal to napisal. 0 %(20.2.2013)