• Wimy
  odpad!

  Todle je tak blbý, až to není hezký a já už viděl ze "zvědavosti" asi 4díly a furt nevím, jestli mám dát odpad nebo 1*. Odpad si to určitě zaslouží, protože dementní je to až dost, ale za to že jsem to vydržel 4díly furt usuzuji, že bych tu 1* měl dát. Takže budu muset dát ještě nějakej díl, abych se definitivně rozhodl.(26.9.2012)

 • Casablanca
  *

  Hodnotím po prvním dílu... A to jsem si říkala, že nemůže být nic horšího než deštivé dopoledne... Omyl! V prvním díle máme vše: porod, pořár, žárlivého manžela, nepochopenou dceru, rodící se lásku... U některých herců jde vidět, že patří spíše na divadelní prkna. Zkrátka, myslím, že seriálů podobného ražení už je dost...(12.9.2012)

 • Jello Biafra
  odpad!

  Panebože prosím už ne.(14.11.2012)

 • NinadeL
  *

  Kombinace Danica Jurčová, Tereza Kostková a Marika Procházková je sice fajn, ale jenom na pohled, mluvit by neměly. Marie Doležalová by mohla překvapit, ale všechna ostatní ale jsou tak zásadní, že je mi nevolno. Už jenom z toho, jak tam Kříž hlásá "Dáďulko!" A i když se to tváří jako běžný primácký seriál, je to pohádka pro naivně pokročilé a bohužel se to pokouší i o komedii. Takže jestli se tam Trnavský alespoň nesvlíkne, tak sbohem do kamen.(15.9.2012)

 • Riley
  odpad!

  České televizní seriály zabírající hlavní vysilájící čas tv nova či prima jsou obvykle s prominutím hodně velké sračky a tenhle jim nasadil korunu. Kdo se na to sakra může koukat?(12.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace