Tak z mé strany spokojenost. Na české poměry konečně něco nového.(8.9.2012)

• ivishka

Křišťálově čirá d*mence naprosto neprůstřelná a očividná. D*bilní dialogy, k**ténský scénář, trapná a děsná úvodní znělka, nereálné a teatrální "životní" situace. Z televizní obrazovky na mě teče hnis a sr*čky. Jinak než vulgárně to prostě nepopíšu, protože ta slušná slova jsou na tohle prostě až moc dobrá.(10.9.2012)

• Casablanca

Hodnotím po prvním dílu... A to jsem si říkala, že nemůže být nic horšího než deštivé dopoledne... Omyl! V prvním díle máme vše: porod, pořár, žárlivého manžela, nepochopenou dceru, rodící se lásku... U některých herců jde vidět, že patří spíše na divadelní prkna. Zkrátka, myslím, že seriálů podobného ražení už je dost...(12.9.2012)

• radomiil

Už mě tyto osudy nebaví aneb další z řady snadno zapomenutých seriálů(17.10.2012)

• NinadeL

Kombinace Danica Jurčová, Tereza Kostková a Marika Procházková je sice fajn, ale jenom na pohled, mluvit by neměly. Marie Doležalová by mohla překvapit, ale všechna ostatní ale jsou tak zásadní, že je mi nevolno. Už jenom z toho, jak tam Kříž hlásá "Dáďulko!" A i když se to tváří jako běžný primácký seriál, je to pohádka pro naivně pokročilé a bohužel se to pokouší i o komedii. Takže jestli se tam Trnavský alespoň nesvlíkne, tak sbohem do kamen.(15.9.2012)