Konečně postavy, které se nechovají jako dementi, ani nepřehrávají, ani nemusejí křečovitě dohánět ad absurdum každou situaci. I ty vztahy jsou uvěřitelné. Je znát, že scénář psala ženská (nic proti Lucii Konášové), ženské postavy jsou prokreslenější. Ty mužské jsou takové nedomrlé, spíše záporné, žádná sláva. Stopáž ale mohla a měla být kratší - mnohé situace jsou zbytečně protahované a být každý díl kratší, je i údernější. Nechybí vtip, postavy jsou skutečně uvěřitelné, dobrý seriál.(8.9.2012)

• GeusX

Je smutné vidět, jak se spousta lidí chce "zviditelnit" tím, že hodnotí filmy či seriály dříve než je začnou vysílat (nebo dokonce filmy, které ještě ani nevznikly) a stačí jim, že to vysílá jejich (ne)oblíbená televizní stanice... Ubohé! ### Po několika dílech: 20% stačilo ochutnat, netřeba se přejídat...(31.8.2012)

• Jello Biafra

Panebože prosím už ne.(14.11.2012)

• geklon

Au.....nehodné hodnocení(1.7.2013)

• NinadeL

Kombinace Danica Jurčová, Tereza Kostková a Marika Procházková je sice fajn, ale jenom na pohled, mluvit by neměly. Marie Doležalová by mohla překvapit, ale všechna ostatní ale jsou tak zásadní, že je mi nevolno. Už jenom z toho, jak tam Kříž hlásá "Dáďulko!" A i když se to tváří jako běžný primácký seriál, je to pohádka pro naivně pokročilé a bohužel se to pokouší i o komedii. Takže jestli se tam Trnavský alespoň nesvlíkne, tak sbohem do kamen.(15.9.2012)