Nikdo není dokonalý

Oliver Andrásy

Scénář:

Oliver Andrásy

Účinkují:

Elena Vacvalová (moderátor), Oliver Andrásy (moderátor), Marcel Forgáč (moderátor), Milan Junior Zimnýkoval (moderátor), Marián Čekovský (moderátor) (více)

Oliver Andrásy, Eňa Vacvalová a ich hostia v talk show, ktorá vás presvedčí, že aj múdry občas schybí. (oficiální text distributora)

Autogram

Oživenie tohto formátu na verejnoprávnej televízii ma prekvapilo tentokrát kladne, lebo som mal šťastie na hostí: Miroslav Donutil a Emil Horváth ml. Ich historky prebili aj trápny smiech Andrásyho, bolo treba len pretrpieť anketové otázky a odpovede. Celkový dojem závisí výlučne od hostí. (23.5.2013) –––– Výmenou starých moderátorov za Juniora a Marcela z Funrádia relácia chytila druhý dych a nabrala celkom iný rozmer. Aj otázky a odpovede sa zdajú nejaké „rozumnejšie“, tým myslím zábavnejšie. (27.5.2014) ()

Maslord

Po dnešku, keď reláciu opustil Gunár a novými hostiteľmi sa stali Marcel Forgáč a Milan "Junior" Zimnýkoval, jej sledovateľnosť (a snáď aj sledovanosť) dramaticky vzrástla. Svoje pôvodné hodnotenie "*" preto mením na pohodovejších "****". ()

Brundisson

Tomuto programu som vobec nevenoval pozornost pokial ho uvadzala dvojica Andrasy-Vacvalova,ale odkedy ho uvadza Forgac-Zimnykoval tak je to jedna z najzabavnejsich relacii na Slovensku.Z jednoducheho dovodu,pretoze nova dvojica vie naozaj publikum a aj televizneho divaka bavit svojimy vtipnymi hlaskami a poznamkami.A celkovo po odchode Andrasyho tato relacia posobi ovela sviezejsie a zabavnejsie.Preto davam styri hviezdicky. ()

fandimir

Jako samozřejmě že nad těmi žvásty, které vycházejí z úst tázaných chčiju smíchy, ale myslím že je snad jasný, že si na otázku vybírají už z dálky ne moc inteligentně vypadající lidi (většinou cikány) a i kdyby odpovědělo na otázku správně moc lidí, tak se zeptají dalších, aby v konečném výsledku odpověděli správně tři až čtyři lidi z deseti. Někdy dokonce odpověď diváka schválně střihnou dřív a vytrhnou ji tím z kontextu. Ono udělat z lidí bandu idiotů není tak těžké. Kdyby jste šly po rušném náměstí, a zeptaly se každého na takovou primitivní otázku bez ohledu na to jak by vypadali, tak pochybuju, že by vám správně odpověděla např. jenom třetina. Dvě hvězdy za to, že tam dávají aspoň vtipné odpovědi které mi zaručily už pár hodin slušné zábavy. ()

Marek1991

S takýmto oživovaním tohto formátu nesúhlasím, navyše je to už trocha trápne. Nad rozumnosťou tejto vecičky sa dá pochybovať, čím ďalej tým viac mi aj predchádzajúci Aj Múdry schybí a tento ako následník pripadajú silené, trápne a zhovaďujúce národ. Nie je to nejaká štatistická zaujímavosť, vyberať ľudí pochybných už na pohľad, aby zo seba urobili hlupákov a mi sa na tom zabávali. Prestáva to byť pre mňa zaujímavé. ()

Časové pásmo bylo změněno