Reklama

Reklama

Rychle a zběsile 7

  • USA Furious 7 (více)
Trailer 2

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

(více)

Diskuze

aknel1967

aknel1967 (hodnocení, recenze)

Jedna hvězda za Stathama - tomu to odpustím - a jedna hvězda za to, že sem se fakt místy dost nachechtala - tolik blbin v jednom filmu se jen tak nevidí. Wane vrať se k hororům - tohle ti vážně vůbec nejde.  

na příspěvěk reagoval Mukade

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

i kdyby to byl kec a mělo to 10 minut, tak se na to nepodívám, pač to je opět sázka na jistotu pro prachy a bude to úplně to samé furt dokola.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Tak když bude zase možnost na to zajít zadarmo, tak proč ne. Ta délka bude jenom nějakej kec. Tomu nevěřím ani náhodou.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

osmička má mít 160 minut zase, užij si to, já to vynechám - nechci tomu dát odpad, když tam je Statham :-)))))))))))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Jo a samozřejmě jsem ještě zapomněl dodat, že Statham je hrdým majitelem křišťálový koule a teleportu. Tudíž disponuje schopností objevit se ve správné části světa, na správném místě a ve správnou dobu. To si nevěděl? Teď uznej, že to dává dokonalou logiku. Navíc ten teleport se mu bude hodit v osmičce. On věděl proč řekl Rockovi, že ho tam neudrží. Prostě až bude chtít, tak udělá jenom fuch jako ve Startreku a objeví se u Vin Diesela před barákem :-)

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Jo to s tím okem mě napadlo taky :-) Jednoduše si to mohli se Stathamem vyřídit někdy když po nich šel a nepotřebovali to oko, aby ho s ním mohli hledat. To je asi největší scénaristickej fail. Je to jednoduchý potřebovali vyplnit těch 140 minut. Jak jsem říkal je to extrém.100 minut by bohatě stačilo.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Mne vrtá hlavou jedna jedinná věc. Proč mne a Lacikovi, např u exp/ff líbí ostatní díly, odpálkujeme ty, které vyšly posledně. čím to je ?

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

já naštěstí se špičkově retardanovaným scénářem počítal. ale štve mne, že i když krom bitek je akce pěkně lahůdková a solidně zefektovaná, tak nedává smysl.

Jednoduše oukej. bitka mezi Rockem a Stathamem - Statham se jde pomstít. sice bitka nepřehledná, ale dobře no. ale co zbytek té akce? dozvíme se o nějakém Illuminátském očku a to taky nedává smysl, k čemu mají to oko, když se Statham všude objevuje? nemá on to oko?

a tím pádem, veškerá akce nedává smysl, protože jí předchází nesmyslně nesmyslné situace za nesmyslných situací.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Uznávám trochu jsem se v tom zamotal :-) Myslel jsem to tak, že mi nevadí ani tolik fakt, že celej ten koncept toho filmu je postavenej na hlavu, ale spíš ty věci co se na to nabalují.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

kámo říkáš, že ti nevadí stupidní scénář a pak si stěžuješ na stupidní dialogy, pač tě serou, ale to je součást stupidního scénáře?

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Na tý bitce mi vadí to přerušování a odbíhání jinam. To se jako rubali 15 minut? :-) Mám rád jednorázový plynulý souboje. Na tohle si moc nepotrpím.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ja som len zapáral :D Mne sa brutálne páčila bitka Statham vs Diesel, hlavne s tými hasákmi. To malo gule. A na tie keci som si už zvykol. Tie sa tiahnu všetkými dielmi. Keď ma niečo pravidelne serie, tak sa nejak preorientujem aby ma to prestalo srať. A tak to má aj FF séria. Proste keď si to púšťam, už viem že tam budú, nič z tým nespravím a nenechám si tým pokaziť film.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Já jsem, ale pokud vím nikdy nenapsal, že se mi to úplně nepáčilo. dal jsem 3* pokud vím a víc než 50% takže vlastně nadprůměrný hodnocení. Psal jsem to tady už víckrát, ale zopakuji to tedy ještě raz. akce je nápaditá a hustě natočená (i když ta přehnanost už je fakt moc) spousta věcí se mi líbila. Bitka Rondy a Michelle super, stejně jako Tony Jaa v tý první bitce vyškolil Walkera. Líbilo se mi i jak Statham zametl z Rockem i když se nemůžu zbavit pocitu, že je ten souboj nepřehlednej. Jenom Statham vs Vin diesel mě vůbec nebavil. Co mi hlavně vadí? Není to retardovanej scénář, nebo naprosto rutinní a nenápaditá Wanova režie, ale nepřenesu se přes tu stupidní vatu. Dialogy jak z Růžový zahrady, každý druhý slovo Familly, šílená délka. Řeknu ti to takhle, zkrátit to o půl hodiny, ubrat těch stupidních rodinných keců a nechat chcípnout Walkera i ve filmu a ty 4* bych klidně dal. Já už nevím jak ti to mám vysvětlit, aby si mi zase nenapsal, že to hejtuju, protože je to cool :-) Ostatně tuším, že vegetol to vidí podobně a když už se on a já na něčem shodnem, tak je to co říct.

na příspěvěk reagoval ywo666, Ouwen

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Waco ako si môžeš pozrieť niečo tri krát, keď sa ti to nepáči, uznaj, že to je dobré, len chceš držať medernú vlnu potápania filmu.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

já se u toho nudil, nejvíc mne sere akce která nedává smysl a recyklace....

na mne ani rozlučka nezapůsobila a přál jsem si konec.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Právě proto :-) V dalším pokračování by mě nepřekvapilo už nic :-) Ale něco je špatně. Zkouknul jsem sedmičku už potřetí a začíná se mi to líbit... Někde se stala asi chyba :-)

na příspěvěk reagoval Ouwen, ywo666

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

však asi v osmdesátým šestým díle budou hledat novou planetu pro obydlení a budou driftovat a řezat zatáčky napříč mnoha galaxiemi. (wtf)

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

A ve vesmíru se potkají z Mačetou :-D asi by jsme měli napsat Vin Dieselovi, ať vykopne Morgana a ten scénář napíšem sami za podíl 10% ze zisku. To by bohatě stačilo.

na příspěvěk reagoval Ouwen, m.a.t.o.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Osmej díl začne tak, že:

 

Statham nabere super sílu, takže si vytrhne ty pouta. Náhodou v toaletě bude laserová zbraň a žvejky Norbit, takže s tou zničí ocelové dveře. Potom, co si do úst hodí Norbitky, vyšle mrazivý dech, takže všechy kulomety ztuhnou. Opět sejme asi padesát, tentokráte profi vojáků z Navy Seals a dostane se ven. Z ničeho nic si najde Skálu. Skála vejde do své kanceláře a uvidí Stathama, jak paří super mario na windows 98. Začne nepřehledná bitka, tentokrát Rocka vykopne z okna a ten spadne vší silou na silnici, kde ho ještě přejede Owen Shawn se superformulí, která je poháněna slunečními paprsky. Rock se zvedne, do dlaně si vezme tu formuli a prohodí s ní přes půlku města. Owen přežil, formule skončila v komatu. Plešatá Nafta se dozví o útěku Stathama, který se objeví v koupelně Diesela, když Vin bude pouštět bobek. Začne další mlátička, Diesel vykopne Stathama na měsíc. (Člověk co se dostane přes 30 kulometů, ocelové dveře, ocelová pouta a přes dalších 50 Navy Seals prohraje nad cápkem z garáže, PROTOŽE SCÉNÁŘ). Kurt Russel, o něm se dozvíme že si vidličkou vypíchl očko, takže nosí pásek.

"Dominiku, jelikož jsi vykopl Stathama na měsíc, má v plánu vypnout Slunce. Musíte za každou cenu s partou do Vesmíru. Máme spešl technologii jak na to!"

"Mno pane Nikdo takové technologie, vy jste slizký jako had!"

 

Dokáže Nafta se svojí partou zachránit Sluníčko, anebo dosáhne Statham svého?!

 

Scéna po titulkách je taková, že z malého Jacka, syna Briana vyrostl Han a všechny zabil, takže děj pro další díl je neuvěřitelně otevřený.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, virus10, Martin741

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Mukade

Vysvobodí ho Han kterej nebude mrtvej, ale nebude vědět co dělá, protože potom co (zázrakem) přežil Stathamův útok, tak ztratil pamět :-)

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Související novinky

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Sérii Rychle a zběsile není teasování velkých záporáků ke konci filmů nijak cizí. Šestý díl měl jako hlavního antagonistu Owena Shawa (Luke Evans), na konci filmu se ale představil jeho bratr Deckard… (více)

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)

Reklama

Reklama