Reklama

Reklama

Rychle a zběsile 7

  • USA Furious 7 (více)
Trailer 1

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (CinemArt)

(více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

pasiRIDE

pasiRIDE (hodnocení, recenze)

Když vím o chybě ve filmu, kam jí mám zapsat? V zajímavostech nejde přidávat :( 

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Sakra pozri si uz konecne sestku. Som strasne zvedavy, co na nu povies.

Podla mna by ti mala sadnut, lebo tam je ta vata medzi akcnymi scenami fakt dobra.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

ywo666 , S.W.A.T

SWAT: No vidíš, a vy jste únavný tím, že tvrdíte, jak je to dobrej film. Je skvěle natočenej, to smekám, akční scény super, ale ta vata mezi je blitka.

 

ywo666: Masterpiece je Smrtonosná past, Smrtonosná zbraň, Skála nebo Predátor. Tenhle film sází na to, že si do něj promítneš emocionální pouto, který máš z předchozích dílů. Nejsou tu  žádný životný postavy. Je to jen přehlídka maňásků, který melou telenoveloidní sračky. A proto to na ty starý filmy nemá. Jako zábava je fajn. Ale to je tak všechno.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Lacike

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Ten první odstavec jsem nevěděl, beru to

 

Ale já právě nechápu proč se tento díl líbí nejvíc. Mne se líbila šestka, pač ta byla ještě jakž takž jiná, opět se zvýšil level. Ale tady už to je nudný, jen je to recyklace a přijde mi to skoro jako šestka, tak mne to nebavilo, nebylo tam nic inovačního, nic pořádného mi to nenabídlo a jak jsem psal, scénář nedává smysl, ani samotné akční scény nemají smysl. Nejde o tu přehnanost, to vůbec ne. Ale proč se ta akční scéna děje! Na co tolik chaosu kvůli oku, které bylo zbytečný pač Statham si je vždy našel sám? Navíc mi bitky nepřišly moc přehledné, ani drsné. A prostě, je to podle mne strop, už není co nabídnout, proto by to měli odseknout. Ale prachy jsou prachy. A já vypnutý mozek měl. Jen to demoliční finále mne vůbec nezajímalo.

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Scénáře 6 a 7 byly napsány společně a taky se ty filmy měli točit najednou, takže ne není to narychlo zbouchané (scénáři 7 ublížilo, že se musel upravovat kvůli Walkerovi). A scénář 8 byl hotoví ještě před Walkerovou smrtí - taky ho budou jenom lehce upravovat. Takže ne opět to není narychlo zbouchané. Navíc Diesel má už teď v hlavně 9 a 10.

 

A 7 je nejlíp hodnocený díl jak ve světě, tak se hlavně líbil kritikům, kteří tyhle filmy automaticky odstřelují - a bacha to jsou ve většině případů lidi na 30. Takže by vegetol mohl jít s tím argumentem o tom, že na to chodí jenom určitá skupina a nikomu jinýmu se to nemůže líbit někam (už s tímhle fakt únavnej). U tohole filmu má člověk vypnout mozek a ten film si na nic nehraje - a ani tvůrci se netají tím, že každý kdo není schopný přizpůsobit se pravidlům, tak může táhnou do prdele. Není to žádný zásadný kousek žánru, ale protože je to úspěšný, tak je na to nejlepší nadávat (přitom plno filmů stejného žánru mají stejně blbé scénáře, ale neuspěly, tak se jim nenadává a ta debilita se bere jako přednost).

na příspěvěk reagoval Ouwen, vegetol.mp

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

ywo666

hele, netvrdím že ff7 nemá svoje kvality. ale podívej se na koment snipera, ten to zdůraznil moc dobře :)))

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

ywo666

neporovnatelné. mám kamarádku, která je v produkci a řekla mi ,že například asiati mají úplně jinou pracovní morálku než to je v USA. ono by se to porovnávat dalo. přeci jen, jsou to lidi jako lidi. jen je to o přístupu.

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Som vedel, že budeš porovnávať neporovnateľné. A netvrdil som že sa to točilo najdlhšie na svete. Ale že je málo  filmov ktoré sa točili dlhšie. Takže pokiaľ mi nedáš nejakých 200 ďalších prípadov nie je to nejak relevantná kritika.

na příspěvěk reagoval Ouwen, Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

ywo666

Ježiši :D

podívej, Zátah 1 nevím jak se točil dlouho, ale dvojka se připravovala zhruba 3 roky, poslední bitka se vymýšlela 6 týdnů. Třetího dílu se dočkáme až za další 3-5 let!

Jasně, že Evans chce zkusit něco jiného. Ale věř, že si dá na tom fakt záležet. Přitom po tom, co sedmička šla do kin, už se hnedka pracuje na osmém dílu, opět to na hohem zbouchají. A neříkej mi, že to je můj subjektivní pohled, to je kurevskej fakt.

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Rýchlo? Však to točili skoro rok. A aj keby Paul nezomrel tak by to trvalo dlhé mesiace. Je málo filmov, ktoré by sa točili dlhšie.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

ywo666

Max FF7 zadupal úplně na dno:)))

ten je kvalitní. tam jde dokonale poznat ten rozdíl. akční scény, které se točí do doby dokud tam nebude jediná chybička. FF7 se rychle zplácalo.

na příspěvěk reagoval ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

V žánri je to absolútny masterpiece. To že je to hlúpy komerčný žáner už je smola. Ako som nepísal. Komu sa to nepáči nech to nepozerá. Cielové publikum je viac než spokojné. To je jediný relevantný argument.

na příspěvěk reagoval Ouwen, vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Lacike

Tak zase abych byl fér. Napsal jsem přišlo, ale mělo znít hodnotilo. Ale to je možná to samý. Starý lidi na podobný filmy asi moc nechodí. A proč by to točili R-ko, když to po nich nikdo nechce? Tohle přece není žádnej bad ass nářez, ale komiksovka s autama. Proč si komplikovat život a omezovat přístupnost?

na příspěvěk reagoval Lacike, ywo666

Související novinky

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Sérii Rychle a zběsile není teasování velkých záporáků ke konci filmů nijak cizí. Šestý díl měl jako hlavního antagonistu Owena Shawa (Luke Evans), na konci filmu se ale představil jeho bratr Deckard… (více)

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)

Reklama

Reklama