Rychle a zběsile 7

• USA Furious 7 (více)

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

SeBig

WOW! Jak já se na tohle těšil! Rychle a zběsile 7, trochu jsem se bál jak to udělají s Walkerem, ale nepoznáte nic. Bál jsem se i výměny režisére, ale taky nepoznáte nic. Protože je to furt stejně super! Akce od začátku do konce, Statham byl (zatim?) nejlepší záporák z celé série, tam kde se objevil udělal nehoráznej bordel. Diesel a jeho parta klasika.. Diesel tu má parádní fight se Stathamem, Walker tu má zase Tonyho Jaa (uplně jsem čekal co mu řekne naposled :D), Gibson a Ludacris zase hláškují o sto šest, Rodriguez má taky parádní fight, Kurt Russell dobrá nová postava do série (sluneční brýle s nočním viděním, pivo, dva kvéry) prostě týpek a pak tu máme další hromadu lidí Bílýho Elephanta, Rocka s minigunem, návrat Blacka, nehorázně pěknou Nathalii Emmanuel. Tenhle film má všechno co by akční film měl mít přestřelky, honičky, dobrá hudba, hlášky, pěkný kočky, svalovce pro holky, rychlý káry, parádní záporák.. co vic chcete? Přehnanost, jak už tu někdo psal, k tý sérii už prostě od pátýho dílu (který mimochodem tu sérii ješte víc napumpoval) PATŘÍ! Bohužel se stím ale někteří lidi neumí smířit, co se týče příběhu.. ano nic novýho, ale co vtýhle době vymyslet novýho? Ješte k tomu do akčního filmu.. chcete-li něco zajímavýho s dobrým příběhem koukněte se třeba na něco podle skutečný udalosti. Já v akčním filmu hledám akci a tý sem dostal požehnaně. Ke konci mi málem upadla slza. Prostě senzace. ()

Chrustyn

Změny na režisérské stoličce jsem se obával, jelikož mi hororový expert Wan nepřišel, jako správná volba pro akční jízdu. Stejně tak jsem se obával co s výsledným filmem, udělá nečekaná smrt Paula Walkera, ale k mému překvapení, ani jedna z těchto věcí, nijak neovlivnila výslednou vysokou kvalitu. Sedmý díl pokračuje ve šlépějích předchozích dvou a rozhodně se nepokouší o nijak realistickou podívanou. Ba právě naopak jde tento díl v akční smršti ještě dál a přináší další mimořádnou akční smršť, kde není moc místa pro příběh, nebo inteligentní dialogy. Opět vše hodně bouchá, ranaři se mlátí po hlavách vším co je po ruce a pro automobilové nadšence se zde najde celá řada orgasmu vyvolávajících scén. Je to prostě jízda, která se kvalitou nevyrovná pětce, ale v mnoha ohledech překonává šestku. Jen bych na té stopáži spíše ubíral, než přidával, jinak bude mít Rychle a zběsile 10 přes 3 hodiny. P.S. rozloučení s Walkerem je stylové. ()

korbitch22

You are always my brother.....Sedmý díl série je kvalitativně někde mezi čtyřkou a pětkou.James Wan jasně přinesl do filmu oživení a svěží vítr, který už F&F po strašné šestce akutně potřebovalo.Co si budem nalhávat, scénář je naprosto primitivní a táhne rovnou na branku, vůbec se nám nesnaží ukázat něco ze soukromí záporáků.Statham je jen brutální mašina co se najednou někde objeví aby udělal bordel a dal někomu z party do držky a zase zmizí.Tony Jaa občas řavne špatnou angličtinou ''jetě micku lejže posím'' dostane do držky a zase zmizí.Děj se soustředí na Paula Walkera a kamera když může, je u něj.Kdo ví, jak by to všechno dopadlo, kdyby se nestala ta osudná nehoda a Paul tu ještě byl.Asi by to nemělo takový výdělky a určitě by se víc kladl důraz např. na to, že akce je občas úplně hloupě snímaná příliš zblízka roztěkanou kamerou a vidíte jen mohutný mžitky aut, kund, svalovců a digitálního obličeje na Codym a Calebovi.Brian poslední hodinu ve filmu vlastně už není, při finální honičce vidíte jen hubeného bratra běžícího zády ke kameře a finálni souboj s Tonym Jaa udělal kaskadér.Na druhou stránku o proti šetce je místy akce neskutečně zábavná a co víc, uvěřitelná.Jasně, zase se dočkáte supermanských výkonů, kdy normální lidé přeživají i to, s čím by měl problém i Superman a auta vlastně nic neváží a perfektně lítají, ale většina akce je solidní a testosteronem nabité bitky Stathama s Rockem a Dieselem jsou naprosto strhující a tak dobrá bitka tu byla naposled jen v F&F5 mezi Hobbsem a Domem.Sedmý díl není nic jiného, než povedenější díl série, který toho moc nového nenabídne, ale hodně napravuje reputaci obludné šestce.Wan není línej jako Lin a ty neskutečný scénáristický pičačiny s Letty tu dávají aspoň trošku sysla.Byl jsem objektivně na 3* někde v půlce filmu, kdy mě vadila natažená stopáž a hromada zbytečných dialogů, potom se to rozjede a už se to nezastaví.Objektivně 80% ale ta pátá * je pro Walkera.Na konci jsem řval jako malý děcko a vůbec se za to nestydim.Konec byl vkusný, dojemný a Wan i ostatní vzdali s respektem a pokorou čest památce svého kolegy a bratra.Seděl sem v křesle až do posledního titulku, brečel a potom odešel z prázdného sálu se skolepnou hlavou.Už nikdy neuvidíme lišáckého Briana O'connora s nezničitelným úsměvem po kterém tekly všechny naše přítelkyně napříč sérií přes základku, střední a dospělý život.Odešel dobrý herec a skvělý člověk.R.I.P. ()

classic

Nie som fanúšikom série Rýchlo a Zbesilo,ktorá započala v roku 2001 so sympaťákmi v hlavných úlohách Paulom Walkerom a Vinom Dieselom... Ale z čistej nefalšovanej zvedavosti som videl všetky časti,kde dvojica Dominic Toretto a Brian O'Conner sa vrátili po dvojke až do štvrtého pokračovania,a odvtedy séria naberala neuveriteľné obrátky s čoraz lepším obsadením doplneným o SKALU:THE ROCKA,rozpočtami,alebo v sedmičke nová režisérska krv JAMES WAN,ktorý prekonal desať Michaelov Bayov... Príbeh nikdy nebol v popredí diania na plátne,išlo tu o zbesilé naháňačky,kaskadérske kúsky,pekné baby,drsná akcia,ale najmä poriadne vyleštené autá... Sedmička má toho až požehnane,keď sa v jednom kuse dívam na AKCIU,ktorá je tak extrémne prehnaná,prekombinovaná,šialená,neuveriteľná,áno toto posledné slovo vystihuje dokonale,o čom je reč! Neverím ničomu,čo sa udeje na plátne,prežiť tretinu toho,čo absolvujú hlavní hrdinovia by bol čistý zázrak,logiku nikto neriešil,len napratať do filmu úplne všetko,alebo nič.Tak prehnané filmy nerobí ani BAY? Jedným dychom film je pozerateľný s peknou výpravou,trikmi,Ramsey je Britka,ale veľmi sexy,perfektný pohľad,... Dwayne Johnson väčšinu času preleží v špitáli (vráti sa ako najväčší a nebojácny Terminátor,ktorý helfne partii okolo Doma Toretta),lebo ho vyrúbe brat protivníka z predošlej šiestej časti,vtedy jeho brat dopadol zle,a tak teraz Deckard Shaw,ujetý JASON STATHAM chce pomstiť činy bandy okolo Dominica Toretta tak,že ide po nich,pokiaľ ich všetkých nezabije,nebude mať kľud,je im stále v pätách,útočí zo všetkých strán... Obsadenie o Kurta Russella doplní pohodové konverzácie a pomoc Torettovi,niečo za niečo,Kurt ešte nie je staré hrdzavé železo,viac takýchto ponúk mu treba... Zhrniem to tak,že predstaviteľ Briana sa premiéry už bohužiaľ nedožil,môžem len filozofovať,prečo... Stala sa mu osudnou séria,ktorá ho preslávila? To neviem,viem,že bol sympaťák,dobrák od kosti,ktorý nikomu zle nič neurobil,len vo filmoch... Všetci boli zvedaví ako tvorcovia vyriešili jeho predčasnú smrť,keď museli improvizovať ako spraviť Paula aj po smrti,pomohli jeho bratia,samozrejme efekty a výsledok stojí za to,i keď podľa mimiky tváre,hlasu,prejavu,či scenára viem,že Paul už nie je na pľaci,vtedy človeka mrazí s čím sa museli popasovať štáb a herci. Film zarobil gigantické peniaze,o akých sa nikomu ani nesnívalo,asi preto,že chceli vedieť a vidieť ako to urobili s Paulom.A koniec je dojímavý,smutný,skladajú mu HOLD+ukazujú zábery na predošlé časti a človek si uvedomí,že Paul musí mať tam niekde HORE veľkú radosť. ()

Papekus

Asi jsem už na tento druh filmů starej, ale hodně jsem si přál, ať už to skončí a můžu jít domů. Bohužel to totiž není zase tak blbé, abych si mohl dovolit demonstrativní odchod v půlce filmu. Dokud se jen jezdí (případně nakrucuje zadky mezi naleštěnými auty) tak to jde, ale jak se začne mluvit .. děs běs. ()

mcb

Ukázková kinematografie atrakcí, v níž nepodstatný děj slouží jen k rozehrání spektakulárních akčních scén. James Wan není na rozdíl od Justina Lina jen řemeslně zručný rutinér, ale oživuje v melodramatickém balastu se ubíjející sérii dynamickou režií a invenčně nasnímanou akcí, stojící mezi oldschool osobními souboji a přepálenými sekvencemi s létajícími auty. Na rozdíl od šestého dílu si tyhle krkolomné akrobatické kousky dokáže Rychle a zběsile 7 obhájit, protože je na původně macho pozérskou sérii o tuningu nebývale seběuvědomnělý a ironický zároveň – důkazem jsou toho hlavně dvě (staro)nové postavy Dwaynea Johnsona a Jasona Stathama, jež scénář nechává pronášet jen chytré a sebeironické one-linery. Trocha srdíčka ale stále musí být, melodramatické výjevy jako ze špatné telenovely však můžeme připsat hlavně producentovi Vinu Dieselovi, pro něhož je tato série evidentně více než jen odpočinkový akční výplach. Zbytek je ale překvapivě sourodá směs záměrně nadsazené akce, která dává vyvážený mix humoru a hlášek, čímž se F&F 7 stává zřejmě nejlepším dosavadním dílem série, který zároveň ctí její tradici – i když pětka svou military poetikou a přímočarostí sedmý díl možná překonává, až aktuální film je svými narážkami na „univerzum“ a na předešlé díly ideálním fanservicem a zároveň zábavným crowd-pleaserem, u něhož znalost předchozích šesti filmů, jejichž zápletka dává jen minimální smysl, vlastně není nutná. ()

heyda

První půlka zábavná, akční, jakštakš přijatelná, druhá půlka: padají mrakodrapy, po městě zběsile lítá dron, auta se vznáší vzduchem, policie neexistuje, všude kulky, granáty, rakety, lidi padají z 50. patra mrakodrapů a po dopadu se jen otřepou od prachu a jdou dál (!!!!) dorazil to Dwayne, když si zlomil sádru svojí zlomenou rukou. :-D První půlka za solidní 3 hvězdy, druhá půlka odpad........JEN DÍKY důstojnému a dojemnému rozloučení s Paulem Walkerem, budu hodný a dám 2. Jinak pětka je stále bezkonkurenčně nejlepší díl. Sedmička bohužel úlet navíc výrazně páchnoucí marketingem, a to mi vadí. 45% ()

BMW12

Ze začátku se filmu dlouho držela nostalgická a pochmurná nálada, Han a Giselle už tu s námi nejsou a film tím utrpěl. Postupně se to však začalo rozjíždět a dočkali jsme se i očekávaného vtipkování mezi Romanem (Tyrese Gibson) a Tejem (Ludacris), i když už toho bylo méně než v předchozích filmech. F&F 7 se zaměřilo především na akci a ta byla fantastická. Akčně to překonalo veškeré předchozí díly, i když ty mám díky humoru raději. Tato série nabrala další parádní herce jako Statham, Kurt Russell, Tony Jaa a Hounsou a bylo to znát, akce byla vyšperkovaná k dokonalosti. No a nastal závěr filmu a mé očekávání co se stane s Brianem O'Connerem (Paulem Walkerem). A tvůrci to zmákli dokonale, myslím, že mu připravili ten nejlepší možný konec. A ten úplný závěr s Vinem Dieselem a záběry Paula ze všech dosavadních filmů mě naprosto dojal, ještě teď brečím. :'( Paul byl můj nejoblíbenější herec z této série a další pokračování už nikdy nebudou tak dobré, jako všechny dosavadní filmy. ()

Jinny

Upřímně jsem se bála stopáže, která papírově neodpovídala akčnímu filmu ale bergmanovskému dramatu. Inu, uznávám, že ve filmu je vlastně málo dějové vaty a Wan zvládá diváky bavit po celou dobu. Poklonu mu skládám i za to, že na rozdíl od některých jiných (dívám se na Justina Lina) většinu doby pracuje s nadsázkou. Scénáristu chválím za to, jak do filmu v rámci žánru zakomponovat vážnější témata - včetně závěrečného loučení s Paulem Walkerem, které nejspíš dojme i pubertální chlapce, který se přišli podívat na nablýskaná auta a prdelky a kozičky. Nemusí to možná znamenat moc, ale pro mě je Rychle a zběsile 7 nejlepší Wanův filmu od dob Saw. ()

virus10

Vstupem Jasona Stathama do Rychle a zběsile jsem očekával nejlepší díl série. Tomu nasvědčovalo i to, že režii dostal na starost můj oblíbený režisér James Wan. Jenže nakonec tomu tak rozhodně není. James nejspíš neměl moc volnou ruku při tvorbě a to je opravdu škoda. Že je to přehnané, to bylo jasné dávno dopředu, i když tady dostává slovo přehnané nový rozměr, to už je fakt moc. Ale co, to nebudu řešit u akčního filmu. Co mi ale vadilo, natož v akčním filmu, byly ty sentimentální kecy. Tvůrci se snaží o emoce a chtějí dojmout diváka. Na někoho to tak asi i působí, ale na mě rozhodně ne, kdyby toho aspoň nebylo tolik. Prostě zbytečná nuda. Kdyby se už dříve nesmyslně neoživovala Letty, mohlo to dopadnout o něco lépe. Rozlučka s Paulem Walkerem měla být údajně také velmi emotivní, což si teda zrovna nemyslím, ale sestřihy jeho postavy v sérii byly hezké. Čest jeho památce. Závěrem.. Jason Statham kvalitní, bohužel ne maximálně využit, když už obsadili tak kvalitního záporaka, mohl aspoň někoho z nich zlikvidovat (Han se nepočítá). Rock naprosto v pořádku, jen tam byl málo. Diesel už mě s tou rodinou štve delší dobu, netřeba se dál vyjadřovat. Paul Walker paráda, na rozdíl od předešlého dílu byl zde plnohodnotným členem týmu. Humor dodával prakticky jen Tyrese Gibson, ale vtipné to bylo jen místy. Takže oproti šestce pokles. Kurt Russell neurazil ani nenadchnul. Jo a ještě hudba, ta byla převážně strašná, tohle skutečně není můj styl. Sečteno a podtrženo jsem čekal daleko víc. ()

anais

Jak ke konci říká postava hláškaře Romana: "Nejdřív tank, potom letadlo a teď vesmírná loď?". Asi tak. Je to totálně mimo realitu, asi jako moorovská Bondovka křížená s Expandables. A ještě šílenější. Je to vlastně pořád to samé velké nic, ale v soudobém akčním žánru se prostě jedná o naprostou, přehledně a precizně natočenou, špičku. A v tomto případě i se smutnou, ale vkusně zvládnutou tečkou. ()

honajz

Dobrý je úvod v nemocnici, ale pokračující začátek filmu mi už přišel nějak moc ukecaný a pro-rodinný, ale tak řekněme, úlitba americkým hodnotám. S nástupem mého oblíbence Kurta Russella přišla zajímavá špionážní vsuvka, okořeněná takovým řekněme kolektivním bondismem, ale pak se to nějak zprčilo. Myslím, že přesně od toho pádu z útesu, který působí nereálně a nelogicky i u filmu, jenž se snaží o nadhled a jistou nadsázku, takže ty hranice reálna si divák trochu posunuje. Pak přijde skvělá scéna v Abú Dhabí s proskokem mezi třemi budovami, což je hodně vtipné a má to šmrnc, takže tady logiku neřeším a bavím se, aby pak přišla na scénu hackerka s vizáží a postavou Miss Jamajka, tomu tak věřím, kulomety v boku autobusu, které nesejmou auta žádného z hrdinů, ale auto padouchů se ještě v luftě otočí, noční a tedy v detailech mizerně viditelná akce ve městě, pojízdná předtím vybuchlá a prostřílená auta, sejmutí dronu sanitkou... a já mám pocit, že koukám na špatnou parodii. A čím víc města je zničeno, tím víc čekám, kdy se objeví Batman, Superman, Transformers, X-Meni, Avengers a podobná pakáž, protože sem by to přesně zapadalo. Nu a pak přijde sladkobolný konec, rozloučení, sbohem a šáteček, kámoši na vždy, rodina, rodina. ()

HellFire

Se zavřeným okem průměr. Akční scény správně over the top a bez náboje, film přímo srší tím "správným" chlapáctvím, kde si borci musí rozbít hubu a oplácet staré křivdy, aby se ukázala ta správná mužská power. Nuda. Jak tahle slátanina sebrala v kinech přes miliardu, to opravdu nevím. Jediné vysvětlení je, že lidé se chtěli naposled podívat na Walkera. ()

eraserhead666

Oni opravdu angažovali Tonyho Jaa jen proto, aby s ním jakýsi Paul Walker přežil dvě rvačky zcela bez újmy? Jako vtip dobrý. Jinak očekávatelná klasika, k níž to nevyhnutelně směřovalo již od nějakého pátého dílu, která ale už ukazuje mnohapostavovovu neudržitelnost (Dwayne Johnson je tu prostě už navíc a jeho závěrečný akční nástup vyznívá dost trapně). Myslím, že tohle, i díky vcelku vkusnému rozloučení s Walkerem, by byl dobrý okamžik to ukončit. Čajový pytlík je vylouhován do poslední mrtě. Jinak akce slušná, záporák zpočátku konečně hoden zlounství a hlavních hdinů, než se ukázalo, že je jen další figurkou poskakující kolem Vina Diesela. Pochválil bych určitě Kurta Russela, holčičí rvačku v Abú Dhabí a, samozřejmě, Elsu Pataky. 3.5* ()

claudel

Viděno během Challenge Tour 2015: 30 dní se světovou kinematografií. Film číslo 1 - USA. Minulý týden jsem viděl totální operu v podání Bohuslava Martinů, takže dnes musím říct, že jsem viděl totální akci. 140 minut v podstatě nepřetržité akce z Rychle a zběsile 7 činí zasloužený akční hit roku. Zajisté přivírám obě oči nad nereálností a značným přeháněním, je to nejšílenější díl celé série, ale současně asi nejlepší. K tomuto tvrzení mě vede řada důvodů, z nichž ten hlavní představuje Jason Statham. Diesela a Stathama považuji za nejlepší akční herce posledních let, takže vidět je oba společně na plátně je pro mě adekvátní zážitek. Stathamův Deckard je pro Dieselova Dominica tím nejtěžším a tudíž nejlepším protihráčem. Z filmu nesmírně čiší nadšení hvězdné herecké sestavy, která se neustále doplňuje a obohacuje. Aktuálně své akční kolegy posílila akční hvězda spíše z let osmdesátých, Kurt Russel a další kráska do party, Nathalie Emmanuel. Nechybělo ani několik vtipných hlášek a tradičního černošského špičkování. Závěrečná pocta Paulu Walkerovi byla velmi tklivá a vkusně zpracovaná. V rámci žánru nemám, co bych vytknul, více akce se snad do 140 minut ani nemůže vejít. Naprostá spokojenost a skvělý začátek Challenge tour. ()

ARI50

K tomu není vůbec co napsat ve špatném stylu všechno je super Wan je borec, Krásné rozloučení s Paulem. ()

Will_X

Kam se hrabe Superman, Mission impossible, nebo Avengers... Tak parádně načasované "akční zvraty" ve filmu sem dlouho neviděl, musím uznat, parádní time-ing. :-D Jako celek velice povedené, ale některé akční scénky si mohl J. Wan odpustit. Hudba parádní, auta a lokace taktéž. Bohužel na můj vkus až moc sestříhané akční scénky, bohužel.60% ()

luka4615

Filmu Fast & Furious 7 se povedlo něco, o co se šestý díl jen marně pokoušel. Upozadil moje dospělejší a filmově vyzrálejší já, které hledí především na kvalitu filmu a chytrý příběh, a do popředí dostalo mé pubescentní já, které si plnými doušky užívalo výbušnou a přepálenou akci, která zcela popírá všechny fyzikální zákony, užívalo si Jasona Stathama s jeho minimem obličejových svalů, a dokonce si užívalo i camea herců ze starších filmů (Lucas Black!). Bohužel, i zde se vyskytlo pár věcí, které mi zabránili dát plný počet hvězd, a to zejména upozaděné role Jasona Stathama a Dwaynea Johnsona, kteří do děje nějak výrazně nepromlouvají, byť jeden z nich je hlavní záporná postava. Ale i přes těchto pár nedostatků se jedná o brilantní popcornovou jízdu, která až na pár hluchých míst nestíhá nudit, jelikož podle mého názoru se jedná o jeden z nejlepších filmů celé "zběsilé série". A jako pomyslná třešnička na dortu se jeví dojemná rozlučka s Paulem Walkerem, která rozhodně nenechá jedno oko suché. „No matter where you are, whether it's a quarter mile away or halfway across the world, you'll always be with me and you'll always be my brother.“ ()

Earl_23

Celá série FF je jako dobrá akční videohra. Hrajete jí rádi, hrajete jí z povinnost, občas se ztratíte v příběhu, ale stejně vás nakonec mrzí, že skončila a jednou jí zahrajete znova. A to jsem ani všechny díly FF neviděl a i přes několik chyb a nelogičností v celé sérii (které se ovšem posledními dílu téměř vyhnuly), bych snesl klidně víc. Pravda, sedmička měla nechtěnou a smutnou reklamu. Ale stejně i když člověk čeká závěr ve stylu (a ještě chvíli zůstanu u videoher) Mafie, tak jej scénář dokáže překvapit, že na konci mrazí celé tělo, i když jsem byl připraven (téměř) na vše. ()

ancientone

Vo Fast & Furious 7 je treba preniknúť pod povrch a čítať medzi hriadeľmi. V rutinérskej XXL porcii chrómovaného machizmu je potom možné nájsť inteligentne podrývačné finesy, ironické uchopenia ikonografie a odkazy na bondovskú sériu alebo hong-kongské krimi filmy 90tych rokov. Aj ženám sa ujde o niečo dôstojnejšia pozícia a nadržaný mužský pohľad sa stáva terčom, nie len výrazovým prostriedkom. Fast & Furious 7 teda funguje aj ako "akčná rutina" (pri zníženej pozornosti), aj ako jeho uvedomelý komentár, čiže classy cinefilná zábavka. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)