Rychle a zběsile 7

• USA Furious 7 (více)

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

Ajinka126

Stále vstřebávám dojmy. Na jednu stranu jsem se bavila a užívala si aut a zápletky, na straně druhé jsem občas ušklíbla nad tou do nebe volající nesmyslností. Nejvíc jsem však dostala sama sebe, když jsem na konci utekla z kina v slzách. Určitě jsem čekala, jak se smrtí Paula vypořádají a jeslti mu věnují minutu ticha. To, co přišlo jsem ale nečekala. Slzy tekly proudem. Každopádně to nic nemení na tom, že James Wan je sakra machr!! ()

Marsik

CineStar Anděl (ČSFD projekce) - Přepálené, přehnané, překombinované, sci-fi. Tak bych hlavně (bohužel) vystihl poslední díl FF. Škoda, že si pan Wan neodpustil přehršle WTF scén. Jak jsem u FF 6 psal, že to mělo hodně WTF momentů, tak sedmička ji v tomto ohledu převálcovala na celé čáře. Tolik nereálných situací a absurdit, co FF 7 nabízí, nedají ani všechny předešlé díly dohromady. No nic, tolik kritiky. Najdou se i pozitiva. Především skvělé obsazení, hudba Briana Tylera, hláškující The Rock, po celou dobu drsně se tvářící Jason, který válí, byť v záporné roli, důstojné rozloučení s Paulem a fakt, že jsem si vůbec nevšiml rozdílu mezi skutečným a digitálně "doladěným" Paulem Walkerem. Závěrem...sice mám sérii FF moc rád, nicméně doufám, že tohle byl opravdu poslední díl. Už by toho bylo moc a také bez Paula to už nikdy nebude ono. 70% ()

salisbury

Rychlá a zběsilá sedmička si to filmovým plátnem prosvištěla za absence brzdným kotoučů. James Wan ukázal, že umí točit nejen snímky pln hororového děsu a úskalí, ale i filmy natřískané neskutečně abnormální akcí vymykající se veškerým reáliím. Akce střídala olejem promazanou další akci a ikdyž to mozek vůbec nepobíral, tak přesto se neskutečně bavil. Statham je skvělý záporák i myslím si, že sedmičce výrazně pomohl, když zrovna nebyl zastrčen klíček v zapalování zážehovému motoru oplodněného nitrákem. Dwayne byl maloprostorově zneužit, což je velká škoda a doufám, že příště bude tento omyl napraven. Film, který byl v závěru natankován milým vzpomínkovým rozloučením s Paulem mě velmi dojatě potěšil a i přes Paulovo nezúčastnění se na osmičku velmi těším. ()

PauloZ

Za samotný závěr se skvělou a silně emotivní rozlučkou s Paulem jsem hned po skončení chtěl odměnit plný počet, protože je to opravdu strašně férové. Za to respekt. Jenže v zápětí se musím zamyslet nad samotným smyslem celé série a vzpomenout na to, kde to celé začlo a kam to posunul Lin v 5. a 6. díle. Dominic Torreto začínal v garáži jako pouliční gangster a závodník (všichni tak začínali a bylo to skvělé). V 7 díle jsou z nich ale naráz pracháči? Mají vozový park o 7 autech a celé je to totálně předimenzované s naprosto zbytečnou snahou narvat to hi-tech vychytávkami a příchutí milionů dolarů. Do Mission Imposible a podobných žánrovek to patří, ale zde by se to bohatě obešlo. Nejvíc mě mrzí, že na úkor modernizace je absence jakéhokoliv wow chlapáckého momentu. Bitka Rock vs. Diesel z pětky, nebo celá letadlová akce ze šestky s přehledem přebila vše, co máme tu. Navíc s asi opravdu nejslabším dějem ze série. Statham je v podstatě až na druhé koleji a jeho náhodné objevování se ve stežejních scénách nepůsobí moc real. Za mě to Wan zvládl skvěle, ale bohužel neposunul dál a nepokračoval v tom adrenalinovém boostu jako Lin v 5. (stále nejlěpší díl) a bez problému i v 6. díle. Samozřejmě jsem se bavil skvěle, ale pořád jsem na něco čekal a tohle mi utkvělo v hlavě .... mělo to být víc ve skromnějších kolejích, kam to celé patří, zato s uvědomělějším tahem. PS: Rockova neúčast ve 3/4 filmu jednoznačně chybí. ()

DEXTER099

Tak jsem konečně zhlédl všude omílající rychle a zběsile 7 a musím konstatovat,že se jsem čekal něco jiného a myslím si,že je to něco jako předchozí díl.Příběh je vcelku jednoduchý-bratr Shawa (Jasom Statham) z předchozího dílu se chce pomstíti za zmrzačení svého bratra z předchozího dílu partě okolo Vin Diesela.K tomu se do děje ještě připlete agent pan nikdo (Kurt Russell) a dá naší partě nabídku na získání Shawa pomocí Božího oka ,což je zařízení,které se umí nabourat do každého elektronického zařízení s kamerou a tím najít každého koho chcete,ale tento čip musí nejprve dostat tím,že zachrání mladou hackerku ze spáru teroristy.Děj ujde,akce je neskutečně přehnaná-skákání aut z letadla jak nějaký vojenský figurky ze kterýma jsem si hrál jako malej na písku,let auta přes tři mrakodrapy jako by nechumelilo.Herecké výkony vyjma Stathama,který mi ,ale přijde,že pobíhá sem a tam a jak nějakej splašenej kůň,Dwayna Johnsona,který je ve filmu,ale jen pár minut kde stihne bitku s Jasonem a již známou scénu s traileru kde sestřeluje s velkým kvérem vrtulník a bohužel jíž zesnulého Paula Walkera stojí opravdu za starou belu a navíc Vin Diesel v každé jeho scéně nedá dohromady normální větu a jen sype jednou rádoby moudro za druhým.Lokace ujdou i když museli nějak utratit ten rozpočet tak se podíváme do SAE,USA atd.Takže jediné co bych vyzdvihl je výkon těch tří herců co jsem psal,možná ještě Kurta,ale ten tu hraje taky jen kvůli jménu a pak závěrečnou scénu s Paulem.Za mě tedy celkově 60 % a tři hvězdy. ()

ConanVJ

Režie se ujal tentokráte hororový tvůrce a kupodivu filmek žádný horor není. Přinesl nám akcí našláplou podívanou, kde je namixována přehnanost, skvělé efekty, spousta hlášek a celkem povedené fighty. K tomu poslednímu bych měl dost výhrady, protože i když je zde bitek opravdu hodně, tak z nich moc vidět není, díky šílené kameře a rychlému střihu. Postavy jsou jak už v celé sérii spjaty rodinným poutem, do série už patří i Tokijská jízda, kterou si může člověk pustit před po titulkovou scénou šestky. Osobně mi ve složení moc nesedí T. Gibson, který je spíš otravný, než vtipný. Co mě trochu zklamalo byl menší prostor pro Dwayna, který mi tu dost chyběl (i když jeho nástupy na scénu jsou vždy ve velkém stylu). Co se týče nových postav, tak nejlépe je na tom hlavní záporák v podání J. Stathama, který je i nejlepším záporákem celé série podle mě. K. Russell je zde taky stylový borec, i když jeho postava se může ještě vyvinout úplně jiným směrem. T. Jaa je zde klasický bitkař a Ronda ještě v menší roli také. Co se příběhu týče, tak je to jednoduchá podívaná, která mi přišla hodně rozkouskovaná díky neustálému přesouvání se nejrůznějšími lokacemi filmu. Akce je zde ještě víc nastřelená než v předchozích dvou filmech a jsem zvědavý, jestli tvůrci přibrzdí v dalším dílu, nebo to poženou do absolutního extrému. Co se mě týče, tak já bych tímto dílem sérii ukončil, ale to se vzhledem k dosavadnímu výdělku nestane. Efekty a soundrtack opět na špičkové úrovni. Vyřešení Walkerovi smrti, která zkomplikovala natáčení, bylo skvěle provedené a konec filmu se vzpomínkovou vsuvkou rozesmutnělo nejednoho diváka v kině. Takže pro mě další skvělý díl série a dávám mu 100% i když je pro mě pořád nejoblíbenější pátý díl. ()

berny2468

Svět se zbláznil James Wan natočil jednoznačně nejhorší díl této série a to stihl trhat navstevnicke rekordy. Nečekal jsem moc realistické honičky nebo přestřelky, ale to co jsem shlédl bylo moc. trošku mi to připomínalo hobita (víc umělý). Jason Statham se mi jako zaporak líbil, jen nechápu proč do téhle série zapojily Dwayna Johnsona, kterého zrovna nemusím. Nejhorší na filmu však byla kamera, která ještě shodila už tak špatné akce ještě horší. Sranda, která mohla film spasit tady moc nebyla. Pro mě je to velké zklamání.......25%. ()

F.man

Totálně mimo. Ale James Wan o tom ví a velkou hlavu si s tím nedělá. Naopak. Pokud tedy nečekáte oscarové drama a jste ochotni přistoupit na naprosto přestřelený úlet, běžte do toho. Rychlá auta, hory svalů jménem Statham, Diesel a hlavně Johnson, skákání mezi mrakodrapy, padající budovy, létající milionové káry s padákem, sympatická rozlučka s Walkerem... Jako za mě super popcorn. One last ride. ()

FFilipCZ

Nemůžu si pomoct, ale mě tyhle poslední akční díly moc nesedí. Raději jsem měl F&F1-3, kdy šlo opravdu jen o čisté závodění a auťáky, teď už to spíše zavání Postradatelnými, kteří jezdí autem. Na to, že chlapci z F&F překonávají všechny známé i neznámé gravitační zákony a s fyzikou zrovna nejsou kámoši, jsem si zvykl a tak nějak to už k té pozdější sérii patří. Vyzdvihl bych určitě kameru, ta se mi moc líbila, především ty "překulovačky" jsem opravdu prožíval. Našlo se tam i pár opravdu vtipných momentů, jako třeba "stahování okýnka proti kulometu" a nebo v podstatě jakýkoliv hlod, který z vypustil z úst Tyrese Gibson. Soundtrack jako vždy super, dokazuje to i závěrečný song Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth, který převzal žezlo TOP1 songu po Cheerleaderovi od OMIho. Závěrečný tribute Paulovi nemá chybu, skoro i slzička ukápla :)) ()

draggo

Vzhledem k tomu, jak se v posledních dílech snaží takhle série trumfovat sama sebe v přehnanosti akčních scén, si nedovedu představit, co tvůrci vymyslí příště, aby nás znovu ohromili. Z akce se totiž stává to hlavní a jediný, čím je tahle série zajímavá, protože příběh mě už odminula přijde jako louhování desetkrát použitýho čajovýho sáčku a nebýt toho, že většina postav je mi pořád sympatická, už by se mi to začalo zajídat. Každopádně akční scény v tomhle díle dosáhly svýho vrcholu - ať už mluvím o lesních serpentinách nebo skákání skrz mrakodrapy v Abú Dhabí (tady by mě zajímalo, jestli přítomné slečny v bikinách byly po skončení natáčení předány mravnostní policii ke zbičování za odhalování se na veřejnosti :D ). Jen je škoda, že většina těch nejvíc kulervoucích scén se ukázala už v trailerech, a tak film sám neměl už čím překvapit. Závěrečná akce v L.A. totiž působí jen jako "dojezd" po tom, co si film odbyl svůj vrchol právě v pouštním emirátu. Dal bych 3*, ale závěrečná rozlučka s Paulem Walkerem se povedla asi nejvíc jak mohla, takže nakonec přimhouřím oko. /70% a 4*/ ()

mad_ness

Je treba povedať, že u ľudí, ktorí tieto filmy nepozerajú kvôli bicepsom a výfukom a ešte sa sťažujú na "PRIVEĽA" trieskačiek a akcie a na nedostatočný scenár, je chyba len na ich strane a to je fakt. Dwayne Johnson, Mark Sinclair a Jason Statham by sa počas celej stopáže pokojne mohli naháňať v Reliant Robinoch po kruhovom objazde a ja by som si aj tak prosila predĺženú verziu. Čaute. ()

baribal

Kdo dává málo, tak se neumí bez vypnutí bavit.. kdo dává hodně, vypíná asi až moc. Napíšu jen co mě bavilo, všechno ostatní mě sralo (nebo spíš mi spíš přišlo trapně machistický). . . . . . . . . . . . . . . . . Pfff, tak to je asi všechno. PS: jedna hvězda za The Rocka a druhá za příjemně decentní rozloučení s Paulem. PPS: nezapomeňte se v autě připoutat, myslim, ze v tom film to ani jednou zmíněno nebylo. ()

VojinRyan

Vin nám opäť ukázal, že rodina je číslo jedna. A nezabudne nám to pripomínať počas celého filmu v kratučkých scénach medzi akciami. Pýtate sa prečo kratučké?? Pretože tento film je tak narvaný akciami a vybuchujúci mi autami, že už ani nebolo čo vložiť medzi ne. Ale to je presne to čo som čakal. Ale pekne poporiadku. Po dlhej úvahe v autobuse po ceste domov sa tento diel stal pre mňa osobne druhý najlepší diel série a film s najlepším rozlúčkovým záverom aký som videl. Pred vstupom do kina som na každom rohu počúval a čítal, že aká je rozlúčka s Paulom výborná. Ale toto som vážne nečakal. Tak dobre vymyslená a taký nával nostalgie a emócie ma zavalilo, že som sa ani ja neudržal ( áno, aj chlapi vedia plakať nad filmom !) a tak mi slzy utiekli. Vážne, nato, že je Wan prevažne hororový režisér, tak to by asi nikto lepšie nevymyslel. Pri tej záverečnej scéne som si spolu z ukážkami zaspomínal na všetky jeho časy. Paráda. Priam až neuveriteľné. Filmu samozrejme nechýbajú ani hlášky, o ktoré sa ako vždy postaral najviac Roman Pearce a aj hláškujúci Hobbs a jeho kavaléria. Očakával som aj nejaké nové hudobné tóny on Briana, ale vsadil na istotu z 5. dielu a pridal asi len dve nové skladby. Jednu pre Paula a jednu do záverečných tituliek. Inak klasika. Taktiež súhlasím s tým, že Statham bol najlepší záporák série a jeho nástup v úvode filmu bol super. Za to by sa nehanbil ani John Rambo ( ak si spomeniete na prvý diel ). Ja som si krásne oddýchol a zaspomínal s vypnutím mozgom. Lebo ak tu niekto pri tomto filme zapne "ON" na mozgu, tak s pánom bohom. (Ale verte, že padajúce autá z lietadla boli skutočné!!!). Silnou stránkou filmu je práve jeho koniec. Super akčná jazda, ktorú musí vidieť každý, kto sa len trošku ako malý hrával s angličákmi alebo vyrastal (ako ja) na NFS Underground, a kto mal rád Paula Walkera. 90% - 5*. P.S: Jedine čo by som vytkol je, že zase rozbili moje obľúbené GT-R ()

maddy

Fast & Furious & totally Over-the-Top 7. Síce ultimátne akčné, testosterónové inferno, ale zároveň aj ten najprepálenejší a najhlučnejší príspevok do série, až tak že z toho v závere bolí hlava. Ono nebyť nešťastnej smrti Paula Walkera (Rest in Peace, Paul!), tak okolo toho také halo ani nie je. Rýchla a zbesilá séria pokračuje ďalej v nastolenom „sci-fi“ móde a v sedmička sa zdá byť v tomto smere vyťažená až na doraz. Pokiaľ 5-ťka znamenala akýsi pomyselný reštart série, ktorý do nej napumpoval nové palivo a opäť ju dostal na výslnie, šestka už bolo viac menej to isté, avšak 100x väčšie. Sedmička zákonite nemôže byť väčšia a tak je akurát drahšia a šialenejšia, no bohužiaľ scenáristicky úplne mdlá. Príbeh sa totiž pre tento krát ani neunúval dostaviť (niežeby na ňom niekedy v sérii záležalo, no predsa!) a aj tomu vzájomnému poštuchávaniu Stathama a Dieselovej partie chýba elementárna logika. V konečnej verzii to funguje nejako tak, že Dieselová parta sa snaží získať akési „Božie oko“ (zariadenie napojené na všetky elektronické zariadenia na svete, ktoré vie do pár sekúnd vystopovať kohokoľvek), aby mohli dolapiť Stathama, ktorý ich však chce vyzabíjať a tým pádom prenasleduje. A tak Dieselova parta cestuje hore dole po svete, všade kde príde ich do pár minút dolapí Statham (ktorého hľadajú, lebo sa ukrýva nevedno kde!), prebehne akčná scéna a Stathama hľadajú ďalej. Ten ich však evidentne taktiež hľadá, keďže sa chce pomstiť. Vzájomne sa zakaždým nájdu na inom kúte svete, ale pritom parta A (Diesel) stále hľadá záporáka B (Statham). Hľadať v tomto logiku by bolo zbytočné. Pokiaľ totiž divák pristúpi na pravidlá, že sedmička už tentoraz úplne ignoruje akékoľvek zákony fyziky alebo logicky mal by sa baviť. A ja som sa opäť bavil, ale ... v záverečnej tretine (z ktorej nebolo v traileroch takmer nič) sa to už reže hlava nehlava, rúca celé mesto a vybuchuje viac ako v réžii Baya v Transformeroch. Apropo, pokiaľ ide o réžiu tak od Wana tu nečakajte nič nové. Nevedieť, že to točil on, tak ma to počas filmu ani v sekunde nenapadne. Tu je totiž jedno, či to má na starosti Justin Lin alebo James Wan, toto je Dieselová séria a režisér je len na to, aby celú tu jazdu nejako dopravil do výslednej rovinky. Wanov príspevok do série je tak jednoznačne najakčnejším filmom v jej histórií, ale to samo o sebe nestačí. Ono totiž to nekontrolovateľné tlačenie na pílu má na konci skôr opačný efekt a tak zatiaľ čo prvá polovica obsahuje asi najlepšiu akčnú scénu roka (áno, tá v horách s obrneným konvojom), prípadne aj zábavné Stathamove fighty napríklad s Rockom, prípadne ultra-náhul v podobe skokov autami medzi mrakodrapmi, vo finále s dronom sa dostavuje syndróm „Michael Bay“ a megalománia nepozná mieru. Skôr ako pocit satisfakcie sa tak dostavuje pocit presýtenosti. Zachádza to za hranicu až tak, že ťahanie trezoru alebo jazda po „tisíc-míľovej“ diaľnici z predošlých dvoch dielov pôsobí ako rutinná akčná scéna. Tu už vybuchuje polovica mesta a je to zbytočne dlhé, zbytočne hlučné a dosť jednotvárne. Prakticky si tunajšie osadenstvo hrdinov môže pokojne podať ruku s Avengers a vôbec to nebude pôsobiť divne. Už len čakám na crossover Avengers meets Fast & Furious staff. Áno, je to stále neuveriteľne cool a aj veľmi prehľadne natočené, kde sa súbojov vždy zúčastňuje niekoľko postáv súčasne na iných miestach, ale vždy je jasné kto je kto, prečo je tam kde je a prečo robí to čo robí (škoda len miestami tej priveľmi roztrasenej kamere, ktorá mi k Wanovi vôbec nesedí), avšak trocha sa obávam kde až sa chce táto séria posunúť a kde sú vlastne jej hranice, pretože pokiaľ sa už Vin Diesel zámerne púšťa autom zo skalnatého útesu (vyviazne samozrejme bez škrabanca) alebo jedným dupnutím nohy zborí celé parkovisko, tak predbehnúť sa v tom kto v ďalšom diely vymyslí ešte väčšiu „blbosť“ budú sakra náročné. A priznajme si, že tu už dobrých pár filmov spätne nejde o nič iné, iba o to vymyslieť čokoľvek väčšie a strelenejšie než predtým. To už sa vážne bude čo chvíľa jazdiť po vrchole Mount Everestu alebo po čínskom múre, samozrejme za sprievodu minimálne jedného tanku, a na ktorý autami dopadnú z dvojkilometrovej výšky pomocou horiacich padákov a samozrejme za prednesu patetických rečí o rodine. CELKOVO si to tých 3,5* (7/10) stále zaslúži, pretože ako prepálená hlučná letná akčná zábavka pre chlapov to prekvapivo funguje dobre a našťastie ani tie vylomeniny s autami už vo filme nikto neberie vážne, no nemám dôvod hnať hodnotenie vyššie, pretože pomyslený vrchol série bol v päťke a z časti aj v šestke, siedme Fast & Furious by už len chcelo silou mocou zaradiť sedmičku na šesťstupňovej prevodovke, ale „cars don't fly, son!“ PS: Záverečná rozlúčka s Paulom Walkerom dôstojná a záber na rozchádzajúcu sa cestu dvoch áut krásne symbolický. Veľká pocta! () (méně) (více)

agentmiky

Rozhodoval jsem se,jestli filmu mám dát po zhlédnutí tři nebo čtyři hvězdy.Oproti poslednímu šestému dílu to bylo až moc přes čáru.Nejlepší díl podle mě je pořád pátý.Příběh zde můžete čekat,ale každou chvíli na vás vrhá jedno klišé za druhým.Tudíž nic moc.Akce,té je tu až až.Vin Diesel ve filmu mě zemřít minimálně tak třikrát,ale on se z toho dostal i bez jediného škrábance.Některé chvíle mi přišly až moc komické.Jasona Stathama jsem snaď viděl poprvé ve filmu jako záporáka.Další postavy také ušly.Závěrečná scéna na uctění památky Paula Walkera se povedla a byla velmi dojemná až smutná.Uvidíme,co nám tato série přinese dál.Za mě dávám 70%. ()

MartinezZ

Kombinace Expendables, Smrtonosné pasti a Rychle a zběsile 5. Spousta krutopřísných hlášek od Rocka, skvěle natočená a na hlavu postavená akce s hromadou kutálejících se kamerových záběrů, pěkná kamera a záběry, zajímavé lokace. Kdyby i celý zbytek filmu jel ve stejných kolejích, nezdráhal bych se pětkovat jak utrženej ze řetězu. Bohužel "Rodina je všechno" - nic proti tomu, ale ta hromada patetických blábolů, frky ála "Čekám s ním druhé dítě, ale on to neví a říct mu to nechci, protože bych ho tím omezovala a on tak rád střílí a jezdí jak magor...". Tyhle vzlyky, pohřby a tuposti (tupost = nezábavná hloupost) jako souboj, kdy nikdo neuhne, to shazovaly o příčku níž, podobně jako neustálé hloupé kdákání toho černocha (jednou, dvakrát, ale pak už to bylo fakt trapné). Konec s rozlučkou taky beru, ačkoliv mi byl průměrný Walker poměrně... nezajímal mě, ale taky to nemuselo zase být tak pateticky dlouhé. --- Jsem tedy rád, že se film více vracel k hodně dobrému 5. dílu. Zapomenu, že dříve to bylo o pro mě nezajímavých tuněných autech a že kdy vznikl tupý 6. díl a s dobrými třemi hvězdičkami zavzpomínám na Stathamovy, Rockovy a Dieaslovy hlášky :) "Taťka musí do práce." ()

wikked

Insanity level: over 9000. V duchu předchůdců FF7 opět posunuje laťku automobilové akce, které tu už rovnou dostávají křídla, protože na silnicích zřejmě předvedli téměř vše. Děj a postavy naplno ustupují klipovým šílenostem, které Dom a jeho parta provádějí v různých koutech světa a než si stihnete položit logickou otázku "Jak se tam sakra vzal?", už si s širokým úsměvem do pusy ládujete další hrst popcornu, zatímco si Rock hraje na Terminátora a Diesel metá s autem salta. Hlavní devizou je, že film si stále drží lehkost a nadhled a člověk se až na drobné výstřelky Diesela&Rodriguez nemusí příliš stydět a může si naplno užívat absurdní nápady scénaristů. Už úvodní titulkové a celkem originální intro se Stathamem dává jasně najevo, co vás v následujících 140 minutách čeká. ()

Paxxx.cz

Podobně jako policejní akademie to i rychle a zběsile dotáhlo na 7 filmů a pokračování nejspíše i zde zhatí smrt jedné z hlavních postav. Akce je tu dobrá, stejně tak i rvačky jsem si uži. Pokud člověk vypne mozek bude se docela dobře bavit. Celkově se mi z nových FaF nejvíce líbil pátý díl, ale jinak jsou všecky díly docela podobné a drží si svou kvalitu, ale tendle absurditou některých momentů je ve zcela jiné dimenzi a člověk, který má trošku rozum tydle přehnanosti jentak tvůrcům nezbaští, proto oproti předcházejícím dvěma dílům ubírám jednu * . Palec nahoru za rozlučku s Paulem...6/10. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)