Pár nenormálních aktivit 2

• USA A Haunted House 2 (více)

Marlon Wayans se vrací v neskutečně zábavném pokračování komedie o Malcolmovi, který poté, kdy ztratil milovanou Kishu při automobilové nehodě, začíná nový život s novou přítelkyní (Jaime Pressly) a jejími dvěma dětmi. Jakmile se ovšem přestěhují do nového domu, Malcolma opět začínají pronásledovat bizarní paranormální jevy. V sousedství se totiž objevila Kisha...Nepřetržitý gejzír gagů a vtipů může naplno vytrysknout! (Magic Box)

dom156

Truc podnik dvě. Nechápu, když se jednička nepovedla, proč natáčeli dvojku. Zpočátku má film své světlé stránky a docela dost jsem se zasmál, ale poté přijde totální chaos. Scény jsou vytržené z kontextu a jednotlivé dialogy nedávají smysl, jak filmem, tak obsahem. Postupně jsem si říkal „what´s the fuck??“ Opravdu nedoporučuji, je to totální bída a chaos. ()

Dubro

Lietajúci pes, konzumácia vodky s imaginárnym kamošom a posteľová scéna s bábikou sú perfektne zvládnuté scénky, kvôli ktorím si dielko zaslúži moje hodnotenie. ()

maverick10 odpad!

Genitalni a rasovej chvalozpev muže co sere do díry. Opravdu se nekdo dokaze tetelit blahem a rozvybrovat branici do orgasmu pri pohledu na uječenýho negra co šuká panenku? Pokud ano, je neco spatne. ()

M.i.k.e odpad!

a je to opět tady,s lehčím odstupem další hřebíček do parodické rakve.I přesto,že se mi jednička nelíbila,dal jsem dvojce šanci (snad proto,že mám ještě pořád docela rád Marlona Wayanse) a ačkoliv se tentokrát najde pár dobrých gagů,kdy jsem se zasmál (hlavně momenty,kdy se paroduje Sinister),zbytek filmu ty povedené části dokonale zabije.Zbytek je ttotiž pouze nevtipná a děsně uječená slátanina,kde se jen ječí,souloží,vyměšuje a nebo se dělá všechno dohromady.Měl jsem zkraje tendenci dát dvě hvězdy,ale jak film plynul,skončil jsem tam kde u jedničky.Never more...10% ()

Wiikii

Opět jako jednička, šílená krávovina kdy se místy budete až stydět co se tam všechno děje. Ale opět sou tam části u který se neudržíte a budete se muset zasmát. .. Na rozdíl od jedničky, teď už dávám "jen" tři hvězdy. .... HODNOCENÍ: 50% (3*) ()

bourec

Ve scénách film slušně funguje,a hlavně zezačátku sem se smál jak blázen,ale postupně to trochu ztrácí dech.A co se týče dialogů,to je horší.Ale jinak spíš pochvala.60%. ()

Rodriguez

Hodně žvástů, rychlé titulky a málo vtipu vévodí tomuto filmu! Ale scéna s rozbitým nábytkem, urnou, hovnem a záclonou mě fakt rozsekala! :-D Tak jenom kvůli ní zvednu o hvězdu, jinak bída s nouzí. 45% ()

Streeper

Jedničku jsem sice neviděla, ale hádám, že to byla skoro taková blbost jako tohle. Párkrát jsem se něčemu zasmála, dokonce jsem se i někdy lekla (jsem prostě víc lekavý člověk), ale jinak je to vážně děsná blbost. ()

Nach

Ač jednička u mě patří mezi téměř odpadové filmy, u dvojky jsem se alespoň místy bavil a jednu luxusní scénu si nechám uchovanou v paměti. Jinak jde o to samé v bledě paranormálním. Akorát těch parodovaných hororů je tu víc, takže to trochu laťku kvantitativitou pozvedá. Humorně je to na stejné úrovni. Opět dojde na smrt pejska. Opět padne 86 minut sexistických a rasových narážek. Opět tu máme blbé postavy a blbý děj (ovšem v rámci parodie to není negace). Výsledek tedy nepřekvapil, ale ani kvalitou neskončil tam, kde minulý díl. Tento je přesto o jednu hvězdu lepší. 50% ()

cariada

Paradoxně hned předtím jsem dokoukal Panenka s pekla, a tohle to parodovalo aspoň mě to tak přišlo a ještě k tomu tam znova byla Jaime . Poměrně jsem se dobře bavil a neměl tendenci to ani popohánět kupředu, což je u mě známka toho, že to bylo koukatelné. Slušně jsem se bavil. Po delší době parodie, která mě bavila. ()

dubinak

To je docela zázrak, že je druhý díl lepší než první. Humor je tu opravdu o dvě kategorie jinde, i když trapným scénám, kde si to Wayans rozdává s neživými věcmi, se nevyhneme. Líbí se mi, že jsou zahrnuty parodie na mnohem víc hororů, než to bylo v jedničce a příběh je zacelen docela dobrou návazností. Hlavně se tady toho taky víc děje. V rámci možností se na to vcelku dalo koukat, ale pořád nic moc. ()

C0r0ner

Koukat na to furt se fakt nedá, ale jednou za čas je to příjemný oddych, i když se IQ většiny fórů pohybuje někde kolem bodu mrazu. Mně to ale vyhovuje, protože to prostě je většinu času vtipné a to je vlastně to jediné, co po filmech tohohle typu vyžaduji. Znovu si to nepustím, ale jednou na pohodu. 60% ()

Mol

Některý scény jsou tam fakt skvělí a vypadalo to, že to bude lepší než jednička, ale nakonec to dopadlo stejně jako ona. Konec filmu je prostě jeden velkej chaos a humor se nějak vytrácí. Přesto nelituju, že jsem se na to podíval. Tento víkend jsem totiž zrovna sjížděl všechny tyhle horory ze kterejch si tu dělaj prdel a tak jsem je měl v živé paměti. Panenka Annabelle už pro mě nikdy nebude tak děsivá, po tom co jí zprasil Wayans. Bude se mi lépe spát. ()

Motinski

Na moje prekvapenie, rovnako dobré ako jednotka. Výhodou je že sa paroduju filmy ktoré sa parodovať dajú. Doslova si to pýtajú a nemusíte sa ani moc snažiť. Človek ktorý ich videl sa zasmeje ešte viac. Nečakajte samozrejme niečo prelomové, zabaviť sa tu ale dalo úplne v pohode. ()

tatanapope

Film se snaží bezprostředně navazovat na díl první, bohužel zde vsadili na nucený humor, který upřímně nesnáším a vůbec mě nebaví. O tom, že působí vyloženě trapně, až se člověk stydí, že na takovou blbost kouká, snad ani mluvit nemusím.V druhém dílu parodovali hned několik hororů a připomínalo je to jen opravdu velmi vzdáleně. Další věc, která mi vyloženě vadila bylo, že druhý díl prakticky kopíroval ten první, co se děje celkově tyče, včetně humoru a podobně a prakticky mě to málem samou nudou uspalo. Viděno v rámci !!! Horor Challenge Tour !!! 2016 /leden - únor ()

kinghome

Marlon je naprostej magor, ty jeho výrazy a křik je prostě dokonalej, škoda, že většina filmu je tak hrozně trapná. Příjde mi, že jednička byla lepší, pamatuju si víc scén, z dvojky si budu pamatovat jen scénu se psem, to je naprosto dokonalý, u toho jsem málem brečel smíchy a pak narážku na Scary Movie a ještě Annabelle, kze který udělali hroznou couru. Ale u ní se mi líbilo jen pár scének, pak už to bylo trapnější. Hodněkrát jsem si si úplně představoval ten originální film a pak přišel nějakej naprosto debilní vtip :D Jednička byla lepší, bylo tam víc vtipných momentů, takže bohužel jen za 2*, ale stejně chci další díl! Jo a Chezush chtěla dát 3*, fakt hnus jako! :D ()