Pár nenormálních aktivit 2

• USA A Haunted House 2 (více)

Marlon Wayans se vrací v neskutečně zábavném pokračování komedie o Malcolmovi, který poté, kdy ztratil milovanou Kishu při automobilové nehodě, začíná nový život s novou přítelkyní (Jaime Pressly) a jejími dvěma dětmi. Jakmile se ovšem přestěhují do nového domu, Malcolma opět začínají pronásledovat bizarní paranormální jevy. V sousedství se totiž objevila Kisha...Nepřetržitý gejzír gagů a vtipů může naplno vytrysknout! (Magic Box)

Rob318

Mám parodie rád a čím dál častěji. Když nějakou pouštím, zatínám pěsti a žmoulám ret se slovy: "tohle určitě už neposerou". Bohužel je to dvojka a já v jedničce viděl potenciál, který jsem čekal, že dvojka využije. Nestalo se. Takže 3 za mě už ne.(Kecám jsem nevyléčitelný optimista, takže u trojky budu žmoulat ret dál...) ()

Final odpad!

Nevěřil bych, že parodie může být horší než originál (Paranormal Activity), ale jak se zdá, Michael Tiddes dokázal zparodovat vlastní parodii. Sice potěší odkazy na některé lepší horrory, občas se člověk dokonce i usměje, ale nelíbí se mi zrovna dvakrát tenhle moderní typ parodie, který všechno překopává na sex a fekální humor. Zlatý Mel Brooks. ()

tompolicky

Proč musí být všechny parodie v poslední době plné vulgarit, urážek a podobných nechutností,....vždyť parodie se dá natočit i s "noblesou" ( Žhávé výstřely, Připoutejte se, prosím! ..... ). Chtěl jsem dát dvě hvězdičky, protože na víc to rozhodně není, měly být za pár scének, které mě rozesmály, na konec ale udělím o jednu míň právě za tu spoustu vulgarit. Ve filmu nejsou dvě věty po sobě, aby v nich nebylo sprosté slovo. To se mi prostě nelíbí. ()

Krevetka12

Lepší výběr parodovaných filmů. Děj mě nezaujal, podobný s prvním dílem, přibylo trapných scének. Ta 1* je za soulož Malcolma s Abigail a následná zápletka. Bohužel, ani tak jsem nezvládla dokoukat a těsně před koncem jsem vypínala. ()

PORTER44

Jednu hvězdu navíc za snahu a za pár docela vtipných scén jinak to je slátanina a místy docela trapná(sexuální harašení s panenkou atd.),zase na druhou stranu scéna ze psem na začátku dobrá. ()

pooja

ano, našlo sa tam pár trapných momentov ako asi v každej paródii, ale rozhodne som sa pobavila až so slzami v očiach...a 5 hviezdami hodnotím preto, že asa mi to páčilo viac než jendnotka, čo málokedy pokračovanie prekoná ... ()

Navys

O hodně kvalitnější než první díl! Jízda od začátku do konce! Ale zatraceně výborná jízda! Scéna se psem mě rozsekala...a také všechny scény s Abygail...tohle se hrozně moc povedlo :D ()

Hornet.CZ

39% / Na druhý díl jsem se po jedničce docela i těšil, jenže nakonec se ukázalo, že po příběhové stránce je film téměř totožný s prvním dílem, dokonce i některé vtipy byly zde skoro stejné, popřípadě některé věci zase oproti jedničce naopak, bohužel z vtipů se sem dostaly i takové blbosti jako tiátr kvůli zabitému psovi, v předchozím díle se to dá ještě přežít ale zde je to trapné a nejde bohužel o ojedinělý případ a film je tak spíše recyklovaný první díl s jednou osminou nového materiálu. ()

HAMLOCK

Konečně nějaká komedie ,které se jen z části povedlo dosáhnout nejen úspěchu ,ale i kvalit ikonického Scary movie. Snímek je ve svém jádru identický se Scary movie a to ve všem dobrém ,ale bohužel i špatném. A i když je samozřejmě škoda ,že se snímek neponaučil z chyb svého předchůdce a nepřišel s ničím inovativním ,ale jak se říká lepší vrabec v hrsti než holub na střeše , takže bychom měli měli bychom být rádi ,že film nedopadl jako předchozí parodie. 8/10 ()