Čarodějky

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (1998–2006), 124 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Série(8) / Epizody(178)

jasanka

Zas tak moc dílů jsem neviděla, ale ty co ano, tak nebyly zas tak špatné. Na pravidelné sledování bych asi neměla, ale sem tam se na nějakou epizodu podívat – proč ne. ()

Silencia90

Mám opravdu moc ráda tenhle seriál. Výborně vymyšlené zápletky, charaktery jednotlivých postav a především úžasné efekty. Ovšem vadí mi, že nespolupracuje minulost s přítomností, ale pouze přítomnost s přítomností, maximálně trochu s budoucností. Každí díl jakoby hrál sám za sebe podobně jako v různých kriminálkách. Postavy z minulých dílů už se neobjevují, a pokud ano, tak je hraje někdo jiný. Jinak je to ovšem výborný seriál o třech mladých ženách s běžnými i nadpřirozenými problémy. ()

Vaiollet

Většina lidí prostě neumí něco takového ocenit. Nemusí to být nijak složité, napínavé a úchvatné. Tohle je prostě oddychový a příjemný seriál, který jsme s kamarádkami jako menší žraly a i teď se na to velice ráda podívám. Zasloužilo by si to lepší hodnocení. ()

tyna97

Jeden ze seriálů mého dětství. Miluju magii a kouzla a lepší seroš na toto téma neznám. Do 4. série vynikající, pak už trošku slabší, ale i tak si ode mě holky zaslouží celých 5 *. ()

bundaboy

Ty 2 hvězdičky jsou za první sérii, na kterou se ještě dalo dívat. Další série už jsou bohužel jen barevné a hýbou se (ty hérečky). ;) ()

Judas

Je až neuvěřitelné kolik může mít dílů seriál, který je nejen o ničem, ale také nám nic nedává. ()

Bohnice05

Nemůžu zapomenout na to, jak jsem tento seriál v počátku pravidelně a nadšeně sledoval. Potom šel seriál čím dál tím víc do kytek a odkrývaly se ve scénáři nevysvětlitelné zápletky. Proč někdy něco jde vyřešit jednoduše kouzlem a dříve to tak třeba nešlo. A to nebyl jediný problém. Scénáristé si začali vymýšlet všelijaké překombinované zvraty a to už bylo na mne moc. ()

char_t

Tři pěkné slečny, trocha mytologie... Mohlo to být zajímavé, ale nakonec se to zvrhlo v telenovelu a veškerý magický potenciál se rozpliznul stejně jako celý seriál. ()

dj.kouba

Docela stupidní seriálek, ale miloval jsem ho a dalo by říct, že i dnes bych to všechno docela rád zhlédl znovu :) Seriál má dva hlavní klady. A to skvělý theme song od Love Spit Love a ve všech okolnostech neskutečně sexy Alissu Milano alias Phoebe :). Jinak samozřejmě s přibývajícími sériemi začala kvalita prudce klesat. Ale tak to se nedá nic dělat, to už je holt takové nepsané pravidlo. ()

Anduril

Tak toto je seriál z môjho dectva. Keď som si ho pozrel teraz, zdal sa mi dosť preplnený okultizmom, ezoterikou ... Príbehy po čase už boli veľmi podobné, až moc. Ale dej sa nakoniec pekne rozvíjal Väčšina problémov sa však riešila cestovaním v čase a to človeka už po treťom dosť onudí a znechutí. Hm ale celkovo dosť zaujímavý seriál. Už však určite nie pre moju vekovú kategóriu. Asi postupne upadne do zabudnutia. ()

MarleyCZ

Seriál spojený s mým dětstvím, na který se dnes nedokážu ani podívat, protože mi to připadá hloupé, jednoduché, nezajímavé. Hold lidé stárnou. V hlavních rolích se vystřídaly opravdu dobré herečky Rose McGowan, Shannen Doherty apod. a to je dnes asi jediné plus tohoto seriálu. 45% ()

KHkomiks

Pamatám si, jak jsem končil ve škole a valil k babičce sledovat tuhlenctu blbovinu. Ani tak mě nezajímal příběh jako krásná Alyssa Mylano, téméř nikdy nenosící podprsenku hihihihihihihihihihi, jestli si to ještě pamatuji. Bylo to fajné ;) :P ()

Freeky06

Keď som bola teeneger boli Čarodejky moja srdcová záležitosť.. :) Spájajú sa mi s ním pekné spomienky a kamošky ešte zo základky, s ktorými sme hneď po škole každučký deň utekali ku mne domov aby sme nezmeškali ani jednu časť.. :) ()