Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gudaulin
  *****

  Nejlepší snímek mezi gangsterskými filmy to sice není, ale určitě jde o výrazný nadprůměr. V porovnání např. s nedávno zhlédnutým francouzským Prorokem chybí pocit absolutní autentičnosti a naopak cítím určitou, byť ne velkou, snahu gangsterské prostředí zatraktivnit, což je na druhou stranu pochopitelné z komerčních důvodů. Patrně nejvýraznější role Raye Liotty, který svůj talent později nedokázal zúročit tak, jak by si asi sám představoval. Snímek líčí příchod jednoho ambiciózního kluka mezi místní galerku a jeho postupný vzestup ve zločineckém prostředí, který nakonec vede až k jeho zatčení a spolupráci s policií. Scorsese je zkušený režisér a v těchhle vodách je jako doma, navíc se opřel o řadu špičkových herců typově dokonale odpovídajících představám diváka o mafiánských bossech a jejich kumpánech. Robert De Niro nebo Joe Pesci už na podobné role mají snad patent. Celkový dojem: 90 %.(11.3.2010)

 • StarsFan
  *****

  Jeden z vrcholů mafiánských filmů. Tahle gangsterka je totiž přesně tak krutá jako mafie ve skutečnosti, a tak to má být. Robert De Niro je pak hned po Al Pacinovi mým nejoblíbenějším mafiánem a v tomhle filmu to jen potvrzuje... Mimochodem absolutně nechápu, jak člověk jako Scorsese mohl po Zuřícím býkovi, Mafiánech a Casinu natočit takovej film jako Skrytá identita... a co hůř - jak mohla právě Skrytá identita získat Oscara? Protože pokud chcete vidět film o mafii, na DiCapria a spol. se vykašlete. Tenhle film má aspoň něco do sebe...(23.7.2007)

 • Galadriel
  ****

  Tímhle filmem si u mě Martin Scorsese "spravil" reputaci po té, co jsem viděla Věk nevinnosti, který mě neuvěřitelně nudil. Tenhle film má všechno, co dobrá gangsterka potřebuje - spád, napětí, Roberta De Nira, pěkný styl a atmosféru, ...(6.8.2005)

 • novoten
  *****

  Na dlouhá léta nejlepší Scorsese, životní role ústřední trojky a hned po Kmotrovi nejlepší gangsterka. Mafie snad nikdy nebyla takhle potemnělá a zároveň adrenalinem naplněná.(5.8.2005)

 • Dever
  ****

  Soundtrack: 1. Rags To Riches - Tony Bennett [2:51] ,2. Sincerely - The Moonglows [3:08] ,3. Speedo - The Cadillacs [2:24] ,4. Stardust - Billy Ward & His Dominoes [3:14] ,5. Look In My Eyes - The Chantels [2:20] ,6. Life Is But A Dream - The Harptones [2:43] ,7. Remember (Walkin' In The Sand) - Shangri-Las [2:18] ,8. Baby I Love You - Aretha Franklin [2:38] ,9. Beyond The Sea - Bobby Darin [2:55] ,10. Sunshine Of Your Love - Cream [4:13] ,11. Mannish Boy - Muddy Waters [5:24] ,12. Layla (Piano Exit) - Derek And The Dominos [3:53],(19.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace