Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

blackrain

Chcete ukrást během tří dnů padesát luxusních auťáků? Poradí vám Randall Raines a jeho povedení přátelé. Randall byl totiž nejlepším zlodějem aut ve státech. Eleanor je božské auto. ()

Pilec

Člověk se podívá na tu bloďatou sexy dredatou holku a řekne si: "Tohle že je Angelina?" Opravdu je to tak.. Asi to byl nejvíce rozporuplný účes této krásky, který se mně osobně velmi líbil. Film byl celkově nadprůměrný, jelikož Nicolas Cage je vždy záruka dobré podívané, ale co se týče jeho soundtracku? Ten je absolutně bez chyby :) ()

SarumanKo

Blbý film, na ktorý sa dobre pozerá a hlavne sa dobre počúva. Hukot nabúšených áut a príjemný soundtrack patria k tomu najlepšiemu, čo vám 60 sekúnd môže ponúknuť. Scenár to má však veľmi slabý, postavy nezáživné (napriek solídnemu obsadeniu) a dialógy vyslovene debilné. Pre logické nedostatky taktiež netreba ísť ďaleko a akciu môžem nazvať maximálne štandardnou. Využitie potenciálu béčkovej zábavnosti ostalo niekde na polceste. (5/10) ()

Damiel

60 sekund zůstává průměrnou popcornovou relaxačkou, na kterou se docela hezky dívá (hlavně pokud máte rádi auta), ale scénář postrádá více šťávy a originálnějšího nápadu. Zatímco takoví Dannyho parťáci vás drželi v šachu dokonalým scénářem až do samotného konce a krádež byla geniálně propletená jako domácí rohlík, u 60 sekund jsou to pouze jednotlivé dílky těsta: krádež každého auta je spíše samoúčelnou show na efekt a z toho je slepen celý film. ()

Skip

Slušná akce, nic víc se v tomto filmu najít nedá. Ale pro jednoduché pobavení, kdy se člověku chce prostě jen tak vypnout... Proč ne? ()

Aleee89

Zápletka docela dobrá, navíc přidali zajímavé prostředí, krásná auta. Film podle mě nepotěší jen kluky, je to plné akce, napětí. ()

stuntmanMIKE

jedna hviezdicka za Vinnieho Jonesa, ktory sa pre ulohy tvrdych magorov narodil. Druha za Mustang 1967 ( ktory mohol byt radsej klasicky ) a posledna hviezda za zaverecnu nahanacku. Original z roku 1974 je podla mojho nazoru lepsi. ()

Hees

60 sekúnd je celkom príjemný oddychový film.Herci dobre zapadajú a autá sú pekné :).Kto si ale praje nejakú hlbšiu podstatu tak nech skúsi iný film.Ja sa v autách moc nevyznám ale páčilo sa mi ako vykreslovali krásu jednotlivých kúskov,že toto je "jednorožec" a podobne (je to len taký malý postreh s filmu). ()

lekr

Výborný a užásný akční film se skvělým Cagem, výbornou akcí a a příběhem s překvapivými zvraty. Miluju tenhle film, miluju Cage a hlavně miluju slušnou a vymakanou automobilovou akcí ( ne jako v Kobře 11 ). Byl jsem s tímto filmem spokojen opravdu na max.... ()

Martin741

Nahanacky auticok su sice fajn, ale nudnych momentov a prisernych dialogov vo filme je viac, nez dokazem zniest. A to nemam rad. To uz fakt radsej ti Fast and Furious. 65 % ()

shyster

Jen kvůli těm autům a pár honičkám, které mi připoměli jeden film (Rychle a zběsile) a jednu našlapanou hru (Nfs Underground 2). ()

marcek

Tak tenhle filmeček se mi vážně líbil. Auta mám vážně rád a trocha adrenalinu při krádežích??Jo fakt se mi to líbilo a ta Eleanor je prostě umělecký dílo ()

Elyssea

Angelina má prapodivný účes a Cage je stejný jako vždycky. POkud on radikálně nemění účes (Next), tak aní není poznat, že mezi jeho filmy je nějaká mezera (roční, dvouroční..). Jako kdyby prostě jen přebíhal s tím stále stejným výrazem z jedné role do druhé. ()

O´Neill

Pět hvězdiček, bez otálení, či výčitek. Bavil jsem se u toho, nejdnou i zasmál. Rychlé auta, perfektní herci, super soundtrack. Co víc, si může člověk přát? A skvělá Eleanor! ()

bourec

Tady Cage potvrzuje, že když byl rejža, scénář, a ruku v ruce naprosto strhující příběh, byl k nezastavení. Proto si cením takovejch filmovejch perel s Nikym. Bomba. 90%. ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage